konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020
aurora

Szafki, półki, szuflady - organizacja w łazience

data aktualizacji: 10-05-2019, 06:43 – artykuł promocyjny

W łazience, z uwagi na charakter tego wnętrza, znajduje się wiele kosmetyków oraz akcesoriów, które trzeba właściwie rozmieścić. Wybór odpowiedniego miejsca i sposobu ich przechowywania jest ogromnie ważny, biorąc pod uwagę nie tylko aspekt funkcjonalności, ale również ze względów estetycznych. Akcesoria łazienkowe oraz kosmetyki można rozmieścić na półkach, w szafkach i szufladach, zarówno w tych wiszących, jak i stojących.

Szafki, półki, szuflady - organizacja w łazience

Wybierając meble łazienkowe powinniśmy zatem zwrócić uwagę nie tylko na ich wygląd, ale także na takie szczegóły jak: głębokość i pojemność szuflad oraz szafek, abyśmy mogli wygodnie pomieścić jak największą ilość rzeczy, które ze względów praktycznych lub estetycznych powinny być schowane, ale jednocześnie pozostawać na wyciągnięcie ręki. W kolekcji Twins oprócz systemu cichego domyku znajdziemy również regulowane półki oraz wewnętrzny system organizacji.

Szafka Twins z dwiema szufladamiSzafka wisząca Twins z regulowaną półką wewnętrzną

Układając rzeczy w szufladach czy szafkach warto pomyśleć o odpowiednim ich rozplanowaniu, tak, aby optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń oraz zagwarantować sobie wygodę w codziennym dostępie do potrzebnych drobiazgów. Rzeczy, które znajdą miejsce na odkrytych półkach, pełniąc funkcje użytkowe, mogą stać się jednocześnie ozdobą naszych łazienek. Wbudowane w meble przegrody, jak w kolekcji Modo, z pewnością będą stać na straży porządku

szafka łazienkowa z organizerami w szufladzieModo - szafka pod umywalkę z systemem cichego domyku i przegrodami wewnętrznymi

Rozwiązaniem, które pozwoli w prosty i funkcjonalny sposób zorganizować przechowywanie wewnątrz szuflad są dostępne w meblach KOŁO systemy wewnętrzne. Dzięki głębokim, pojemnym szufladom szafek podumywalkowych z przemyślanym podziałem przestrzeni będziemy mogli zmieścić w nich wiele rzeczy, a jednocześnie utrzymać ład i porządek.

szafka łazienkowa z podwójną umywalką KOŁO My Dayszafka łazienkowa pod umywalkę KOŁO My Day

Dla osób ceniących praktyczne rozwiązania dedykowana jest także seria ceramiki i mebli myDay marki Keramag Design. Poprzez zastosowanie przegródek w szufladach oraz organizera z kieszeniami po wewnętrznej stronie drzwi szafki wysokiej łatwiejsze i wygodniejsze stanie się zarówno korzystanie jak i przechowywanie kosmetyków i przyborów toaletowych.

Podobny system znajdziemy w serii dedykowanej do małych łazienek. Kolekcja Nova Pro zajmuje mała miejsca, a jest wyjątkowo pojemna. Schowamy tu zarówno drobne akcesroia, jak też wysokie butelki. Jest też specjalna półka zamocowana na drzwiach, która umożliwia szybki dostęp do zawartości.

Nova Pro - szafki dedykowane do małych łazienek

 

 

Chować czy odsłaniać?

Poza szufladami i zamkniętymi szafkami, akcesoria łazienkowe można przechowywać na odkrytych półkach, które odpowiednio zaaranżowane mogą stać się atutem estetycznym łazienki. Aby uniknąć chaosu, trzeba jednak pamiętać o kilku sprawach. Po pierwsze - nie wszystko nadaje się do tego, aby być pokazywane. Drobiazgi, które znajdą się na półkach powinny być dobrane nieprzypadkowo. Ulubione perfumy lub kosmetyk w wyszukanym, estetycznym opakowaniu, z pewnością dodadzą urody i klasy całemu pomieszczeniu. Akcesoria na półkach muszą być również odpowiednio rozplanowane, nie może być ich zbyt wiele.

Meble łazienkowe Domino Premium KOŁO

Możliwość wyboru szafki z pełną zabudową lub częściowo otwartymi półkami sprawia, że możemy dostosować mebel do swoich indywidualnych potrzeb. Niebanalny projekt półek, połączonych z szafkami wyposażonymi w system push to open, wprowadzą do łazienki niezbędny komfort i ciekawe rozwiązania estetyczne.

Twins - szafki wiszące do małej łazienki

Przechowywanie w łazience to coś więcej niż pomieszczenie wszystkich drobiazgów. Dzięki odpowiedniemu wyborowi i rozplanowaniu szuflad i półek, w pomieszczeniu zapanuje porządek niezbędny do wygodnego funkcjonowania i pięknej aranżacji.

Sanitec KOŁO 
jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Koło Grupa Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
tel. +48 22 376 01 02
www: www.kolo.com.pl
mail: wyślij wiadomość
Koło Grupa Geberit Sp. z o.o.

 

Infolinia dla klientów indywidualnych - produkty KOŁO:
801 17 17 17
+48 63 26 18 701

Infolinia dla klientów indywidualnych - produkty Geberit:
+48 22 376 01 00

Biuro w Warszawie
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
Tel. +48 22 376 01 02 
Tel. +48 22 843 47 65
 

Biuro w Kole
ul. Toruńska 154
62-600 Koło
Tel. + 48 63 26 18 701
Fax: +48 63 26 18 600

Salon Ekspozycyjny w Warszawie
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
tel: +48 801 17 17 17

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00

Salon KOŁO w Krakowie
ul. Handlowców 13
Modlniczka k/Krakowa
32-085 Modlnica
Tel. +48 12 298 49 56
Tel. +48 12 298 49 57

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10:00 - 20:00
sobota 10:00 - 18:00
niedziela 11:00 - 16:00

ceramika sanitarna » meble łazienkowe » umywalki » wanny standardowe » wanny z hydromasażem » kabiny prysznicowe » kabiny parowo-natryskowe » panele prysznicowe » brodziki » parawany nawannowe » akcesoria » produkty dla niepełnosprawnych


Zobacz zdjęcia w galerii KOŁOPodobne artykuły
Okrągłe lustra LED

meble i akcesoria

Okrągłe lustra LED

Okrągłe lustra to jeden z najsilniejszych trendów ostatnich lat. W nowoczesnych aranżacjach to właśnie lustro... więcej...

Aranżacja dużej łazienki - jakie meble wybrać

meble i akcesoria

Aranżacja dużej łazienki - jakie meble wybrać

Duża łazienka to luksus w zakresie aranżacji. Zapewnioną mamy bowiem dużą swobodę w zakresie wyboru mebli. W... więcej...

Oświetlenie łazienkowe - przewodnik

meble i akcesoria

Oświetlenie łazienkowe - przewodnik

Status łazienki uległ daleko idącej przemianie i nie jest to już małe, białe pomieszczenie przeznaczone do szybkiego... więcej...