jesteś tu: strona główna /

o firmie SFA

data aktualizacji: 29-12-2016, 08:22 – artykuł promocyjny

Firma SFA zrewolucjonizowała rynek urządzeń sanitarnych, tworząc innowacyjny produkt zwany "sanirozdrabniaczem", umożliwiający pełną instalację WC oraz łazienki, pralni, kuchni, fitness w dowolnym miejscu w domu lub mieszkaniu, czy budynku użyteczności publicznej - niewymagającą dokonywania uciążliwych prac remontowych. Sani - rozdrabniaczy używa się wówczas, gdy ścieków nie można odprowadzić grawitacyjnie, tzn. pion kanalizacyjny jest za daleko, np. w innym pomieszczeniu lub za wysoko.

SFA powstała we Francji w 1958 roku. Pod koniec lat 70. powstały filie producenta w takich krajach, jak: Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania, Szwecja, Holandia oraz Kanada i Stany Zjednoczone. Firma jest obecna w ponad 40 krajach na świecie. W 2009 roku obrót grupy wyniósł 500 mln €.

W roku 2004 otwarto SFA Poland Sp. z o.o. - spółkę-córkę SFA France z siedzibą, serwisem i magazynem wyrobów w Łomiankach pod Warszawą. Od początku działalności jej strukturami, strategią, polityką handlową i marketingową kieruje Bogdan Wojnas – Dyrektor Handlowy. Przedstawicielstwo w Polsce pozwoliło na skuteczniejsze inwestowanie w markę, stabilność, logistykę oraz niezależność. Rozbudowano sieć sprzedaży i serwis według określonych przez koncern zasad. Firma dostarcza swoje wyroby w ciągu 2 dni roboczych od chwili zamówienia, współpracując z siecią partnerów handlowych na terenie całego kraju oraz siecią autoryzowanych punktów serwisowych. Produkcja odbywa się we Francji. Firma na swoje wyroby udziela dwuletniej gwarancji.

 

 


Główne atuty firmy i jej produktów to:

  • pełna zgodność z najnowszymi, surowymi normami UE;
  • skuteczna technologia rozdrabniania (Ø rury odprowadzającej od 22 mm);
  • praca urządzeń na bardzo niskim poziomie hałasu (o 10 dB obniżono głośność w serii produktów Silence);
  • wzornictwo i użyte materiały na najwyższym poziomie;
  • oferta wszystkich niezbędnych do montażu akcesoriów (złączki, manszety, zaślepki, opaski itd.);
  • serwis gwarancyjny 24 miesiące i pogwarancyjny na miejscu u klienta;
  • tradycja lidera rynku zachodniego, wynalazcy i innowatora (laboratoria wprowadzają i testują nowe technologie oraz urządzenia, np. pod kompakty typu „warszawskiego”)

 

Systemy produkowane przez firmę SFA przeznaczone są do odprowadzania ścieków organicznych, bytowych oraz wód sanitarnych; znajdują zastosowanie: w kuchniach, łazienkach, wc (SANIBROYEUR, SANITOP, SANIPLUS, SANIPRO, SANIPACK, SANIVITE, SANIBEST, SANICOMPACT); w pubach, restauracjach, obiektach użyteczności publicznej, w domach jednorodzinnych, letniskowych, a także agroturystyce (SANIBEST, SANICUBIC, SANICOM); na jachtach (SANIMARIN); do odprowadzania agresywnych skroplin z kotłów kondensacyjnych, klimatyzatorów, urządzeń chłodniczych (SANICONDENS).

 

Zobacz także:

Kontakt w sprawie produktów:

SFA Poland Sp. z o.o.
ul. Białołęcka 168
03-253 Warszawa
tel. (22) 732 00 32
www: www.sfapoland.pl
mail: wyślij wiadomość
SFA Poland Sp. z o.o.

urządzenia pompująco-rozdrabniające » pomporozdrabniacze » młynki do fekalii » urządzenia sanitarne