Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Harmonia światła i wody

artykuł promocyjny

Projekt Axor LampShower jest przykładem subtelnego po.łączenia dwóch żywiołów. Tego typu aranżacje są wyjątkowymi doświadczeniami, w których wszystko jest możliwe. Za sprawą sprytnego zestawiania funkcji w prostej formie uzyskano zaskakujący efekt końcowy. Projekt wydaje się być praktycznym rozwiązaniem, które przenosi nas w zmysłową przestrzeń dobrego samopoczucia. Za sprawą dobroczynnego wpływu wody i światła na organizm ludzki integracja obu funkcji wydaje się być trafionym pomysłem.

Harmonia światła i wody

Designerski projekt bazujący na minimalizmie zaskakuje swoją innowacyjnością. Japoński projektant z biura Nendo stworzył ten przedmiot z myślą o łączeniu funkcji pomieszczeń i maksymalnym wykorzystaniu każdego przedmiotu. Lampa z funkcją prysznica, a może prysznic z funkcją lampy dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych.

Harmonia światła i wody

fot.: Hansgrohe.pl


Zobacz koniecznie:


 

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: Hansgrohe.pl

Partnerzy

Luxum Cristalstone
     

Cad Projekt

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram