Depilator z systemem ochrony skóry

data aktualizacji: 25-09-2015, 08:43 – artykuł promocyjny

Dla kobiet piękna, gładka skóra bez zbędnego owłosienia jest bardzo ważną rzeczą. Jednak bardzo duża liczba pań jest niezadowolona ze stosowanych przez siebie metod usuwania włosów. Powodem jest najczęściej zbyt szybkie pojawianie się włosków na ciele lub zły stan skóry. Rozwiązaniem obu tych problemów jest depilator SatinSoft firmy Philips z systemem ochrony skóry, który zapobiega ciągnięciu i zapewnia maksymalną higienę. Dodatkowym plusem tego urządzenia jest możliwość korzystania z niego na mokro i na sucho, co zapewnia wygodną depilację pod prysznicem.

Depilator z systemem ochrony skóry

Technologia wykorzystana w modelu SatinSoft to wyjątkowy system hipoalergicznych dysków, które umożliwiają skuteczne usuwanie cienkich i krótkich włosków bez pociągania za skórę, zapewniając tym samym ochronę skóry oraz jej higienę. Dodatkowo depilator jest doskonałym rozwiązaniem dla delikatnych obszarów ciała, dzięki nasadce do obszarów delikatnych i głowicy golącej, która doskonale przylega do kształtów okolic bikini i obszarów pod pachami, zapewniając dokładne i gładkie golenie. Do zestawu dołączono ponadto dodatkową nasadkę grzebieniową do przycinania dłuższych włosków przed depilacją lub skracania włosków w okolicach bikini.

depilator SatinSoft firmy Philips z systemem ochrony skóry

Depilator jest bardzo wygodny w użytku. Najwyższy model z serii SatinSoft przystosowany jest do korzystania na sucho lub na mokro. Dzięki temu depilacja jest bezbolesna, a skóra gładka w kilka minut. Dla jeszcze przyjemniejszej depilacji SatinSoft posiada wibrujący pasek masujący, który stymuluje i łagodzi skórę. Możesz też wybrać optymalne ustawienie prędkości w zależności od potrzeby: szybkość nr 1 przeznaczona jest do bardzo delikatnej depilacji, a szybkość nr 2 do bardzo skutecznej depilacji.

szczotka pilingująca Philips

Aby przygotować skórę do depilacji, warto skorzystać z hipoalergicznej szczotki peelingującej, która usuwa martwy naskórek i zapobiega wrastaniu włosków. Szczoteczka doskonale mieści się w dłoni i umożliwia wygodną obsługę w każdych warunkach - na mokro i na sucho. Dzięki temu będziesz miała gwarancję, że Twoja skóra jest jedwabiście gładka, a Ty możesz się cieszyć zupełnie nowym wymiarem kobiecości.

Rekomendowana cena HP6522/01 wynosi 389 PLN


 

Opracowanie: Redakcja
Żródło: Philips Polska

Podobne artykuły
Pralki parowe i bąbelkowe - innowacyjne pranie

sprzęt AGD

Pralki parowe i bąbelkowe - innowacyjne pranie

Bogata oferta pralek na rynku AGD wynika z poszukiwania nowych technologii, które jeszcze bardziej ułatwią... więcej...

Lokówki Bosch – profesjonalna stylizacja włosów w Twoim domu

sprzęt AGD

Lokówki Bosch – profesjonalna stylizacja...

Lśniący wygląd pozostaje, dochodzą loki i fale. Tak w skrócie można scharakteryzować trendy w stylizacji... więcej...

Małe pralki Aquamatic

sprzęt AGD

Małe pralki Aquamatic

Aquamatic to najmniejsza pralka ładowana od przodu na rynku, która pozwala wyprać do 4 kg wsadu. Kompaktowe... więcej...