coram
aurora

Lucca - kompleksowe wyposażenie łazienki

data aktualizacji: 07-07-2015, 12:36 – artykuł promocyjny

Kiedy decydujemy się na samodzielne urządzenie łazienki, bez pomocy architekta, to najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie z produktów pochodzących z jednej serii danego producenta. Pozwoli nam to stworzyć aranżację łazienki, w której wszystkie elementy będą tworzyć spójną stylistycznie całość.

Lucca - kompleksowe wyposażenie łazienki

Lucca to kolejna propozycja marki Tiger dedykowana do kompleksowego wyposażenia łazienki. Stylistyczne dopasowanie elementów takich jak akcesoria łazienkowe, meble i umywalki wprowadza do wnętrza łazienki ład i harmonię.

Pierwszym elementem konceptu Lucca, który trafił właśnie na polski rynek, są dodatki łazienkowe. Jest to rozbudowana, 12-elementowa seria akcesoriów, w której mamy do dyspozycji: kubek, podajnik na mydło w płynie, półkę pod lustro, wieszak-reling, wieszak dwuramienny, haczyk mały oraz haczyk duży, wieszak na papier toaletowy bez klapki, wieszak na papier toaletowy z klapką, uchwyt na zapas papieru toaletowego, koszyk prysznicowy oraz szczotkę w.c. Dodatki oferowane są w uniwersalnym, chromowanym wykończeniu.

Jako że akcesoria Lucca przygotowane zostały w wersji mocowanej do ściany, producent proponuje dwa sposoby ich montażu: pierwszy (tradycyjny) z użyciem kołków rozporowych oraz montaż z wykorzystaniem systemu Tigerfix bez konieczności wiercenia otworów w ścianach. Dodatki mocuje się do podłoża przy pomocy specjalnego, supermocnego kleju, którego odpowiednią porcję umieszcza się w kasetce znajdującej się pod klipsem montażowym.

Kolejnymi elementami w serii Lucca będą meble, umywalki i lustra. Trafią one na rynek do końca bieżącego roku. Dystrybucją produktów zajmuje się firma Coram Poland, reprezentant marki Tiger na polskim rynku. W kolekcji Lucca znajdą się jeszcze:

  • szafka podumywalkowa z dwiema szufladami o wymiarach 59,7x53x45 cm,
  • słupek wysoki  o wymiarach 40x30x160 cm,
  • konglomeratowe umywalki o szerokości 60 i 120 cm,
  • szafka lustrzana o wymiarach 60x70x15 cm
  • lustra o wymiarach 60x70 i 120 x 70 cm.


Biały matowy kolor, podwieszana konstrukcja oraz uchwyty zintegrowane w strukturze frontów zapewniają meblom z serii Lucca wizualną lekkość. To cecha pożądana zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach. O komfort codziennego użytkowania mebli zadbają takie rozwiązania jak: prowadnice i zawiasy z systemem cichego domykania.


Reprezentantem marki Tiger na polskim rynku jest firma Coram Poland należąca do Grupy Coram International. 


 

Kontakt w sprawie produktów:

Coram Poland Sp. z o.o.
ul. Bełdan 4
02-695 Warszawa
tel. (22) 899 15 40
www: www.coram.pl
mail: wyślij wiadomość
Coram Poland Sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » natryski » wanny » parawany nawannowe » kabiny prysznicowe » brodziki » umywalki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » płytki

Zobacz zdjęcia w galerii Coram

 


Podobne artykuły
Wieszaki do każdej łazienki

meble i akcesoria

Wieszaki do każdej łazienki

Wieszaki to jeden z elementów wyposażenia łazienki. Z racji swojej wielkości, są one niemal niezauważalne,... więcej...

Oryginalna klamka - zapowiedź ładnego otwarcia na łazienkę, sypialnię czy salon

meble i akcesoria

Oryginalna klamka - zapowiedź ładnego otwarcia...

Przy aranżacji wnętrza często największy kłopot sprawiają nam drobiazgi. Rynek dostarcza bowiem bogactwo rozmaitych... więcej...

Modułowe meble podbijają łazienki

meble i akcesoria

Modułowe meble podbijają łazienki

Każdy, kto marzy o funkcjonalnej, niepowtarzalnej i wygodnej łazience z łatwością spełni to marzenie, z modułowymi... więcej...