Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Natrysk w łazience

data aktualizacji: 12-03-2020, 11:07 – artykuł promocyjny

Elementem, bez którego trudno jest sobie wyobrazić aranżację każdej nowoczesnej łazienki niezależnie od jej wielkości i wystroju, jest natrysk. Powinien on nie tylko elegancko prezentować się wśród mebli i innych łazienkowych sprzętów, ale również gwarantować nam komfort i wygodę w codziennym użytkowaniu.

Natrysk w łazience

Wśród bogatej oferty rynkowej natrysków do łazienki, znaleźć można interesującą kolekcję zestawów natryskowych z deszczowniami firmy Ferro. Wszystkie wysokiej jakości, idealne dla współczesnych łazienek i wymagających klientów.

  • Costa - natryskowy zestaw z deszczownią o geometrycznej formie przeznaczony do baterii podtynkowej, który zaopatrzony został w metalowy drążek przesuwny, głowicę talerzową 200mm, jednofunkcyjną rączkę natrysku i system easy clean.
  • Zestaw natryskowy z deszczownią Alcata o minimalistycznym, uniwersalnym designie, w którym oprócz kwadratowej głowicy talerzowej i sytemu easy clean zastosowano również niezwykle praktyczny przełącznik deszczownia/natrysk.
  • Zestaw natryskowy Ponta z deszczownią o geometrycznej formie i z charakterystycznym wygięciem drążka, co sprawia, że doskonale prezentuje się w nowoczesnych łazienkach. Zestaw ten posiada jednofunkcyjną rączkę natrysku, przełącznik deszczownia/natrysk oraz system easy clean.
  • Zestaw natryskowy z deszczownią do baterii natryskowej Ibiza cechujący się pięknym, opływowym kształtem. Zaopatrzony został w 3-funkcyjną rączkę natrysku o strumieniach: deszcz, masaż, mieszany, system easy clean, głowicę talerzową 200 mm i przełącznik deszczownia/natrysk.
  • Rimini i Garda - eleganckie panele natryskowe, posiadające pięć funkcji na rączce natrysku, co pozwala na wysoki komfort użytkowania, punktowy uchwyt rączki natrysku w przypadku Rimini oraz przesuwny uchwyt rączki natrysku u Gardy, a także przegubowy natrysk górny.
  • Zestawy podtynkowe Rotondo i Quadro, wyróżniające się niezwykłą funkcjonalnością. Rotondo to zestaw natryskowy o nowoczesnym designie. Posiada głowicą talerzową mosiężną 200 lub 220 mm z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego i strumieniem typu: deszcz. Jej okrągły kształt będzie doskonale prezentował się w klasycznych wnętrzach. Podtynkowy zestaw natryskowy Quadro 8” z głowicą talerzową mosiężną o geometrycznej formie i systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego jest idealny dla łazienek urządzonych w stylu nowoczesnym.
     

Quadro 8

Alcata                    Ibiza                      Costa                              Rimini                   Garda

Współczesne natryski są atrakcyjne wzorniczo oraz gwarantują wysoki standard użytkowania. Ich zróżnicowane parametry i design sprawiają, iż każdy z nas bez trudu znajdzie urządzenie zgodne z indywidualnymi potrzebami i gustem, idealnie komponujące się z aranżacją łazienki.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość
Ferro S.A.

baterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

            


Podobne artykuły
Sposób na odnowienie starej wanny - renowacja wannny w wannie

armatura łazienkowa

Sposób na odnowienie starej wanny - renowacja...

Wanna po pewnym czasie użytkowania nie wygląda zbyt atrakcyjnie, szpeci wnętrze łazienki. Wtedy warto pomyśleć... więcej...

Baterie ścienne – pomysły na aranżacje

armatura łazienkowa

Baterie ścienne – pomysły na aranżacje

Baterie do łazienki dostępne są w wielu wariantach. Wybór zależy od miejsca, w którym zamierzamy ją... więcej...

Wanny z kamienia -  luksusowy powrót do natury

armatura łazienkowa

Wanny z kamienia - luksusowy powrót do natury

Wanna wykonana z naturalnego kamienia łączy w sobie luksus zamknięty w pięknie pochodzącym z darów przyrody.... więcej...