konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Armatura łazienkowa Swarovski w ItalyDirect.pl

data aktualizacji: 12-09-2018, 08:40 – artykuł promocyjny

Armatura łazienkowa Swarovski w ItalyDirect.pl

Daniel Swarovski urodził sie w 1862r. w Czechach. Pod okiem ojca, który miał mał wytwórnię szkła, szkolił sie od młodości na szklarza. Jednak bardzo szybko rozwinął swój talent i w 1892r. opatentował elektryczną maszynę do cięcia i polerowania szkła kryształowego, po czym założył w Austrii, firmę obecnie znaną pod nazwą Swarowski Crystals. Jego firma zrewolucjonizowała  świat ozdób kryształowych. Stosowane są one obecnie nie tylko w świecie biżuterii czy mody, ale także jako element wystroju wnętrz i dekoracji.

ItalyDirect.pl ma w swojej ofercie całą kolekcję włoskich artykułów do wyposażenia łazienek z kryształami Swarovski. Firma proponuje cztery serie baterii łazienkowych: Vintage, Diamont, Boheme i Chic Diamante. Podstawowe wykończenie tych baterii to chrom, ale występują także w innych wykończeniach, takich jak złoto czy nikel połysk.

Należy wspomnieć tutaj, że myli się ten, kto myśli, że baterie te pasują tylko do łazienek w stylu retro czy klasycznym. Przykładowo bateria Chic Diamante nada błysku i elegancji  nawet najnowocześniejszej, designerskiej łazience.  

Do kompletu baterii z kryształami Swarovski ItalyDirect.pl oferuje również serie akcesoriów łazienkowych Madras Oriente - także występującą w opcji różnych wykończeń. Ta seria pasuje najbardziej do klasycznych, stylowych łazienek.

W ofercie ItalyDirect.pl nie mogło także zabraknąć ceramiki łazienkowej z kryształkami. Seria Crystal Vitruvit składa się z sedesu, bidetu i umywalki - wszystkie wykończone kryształkami Swarovski. Kształty serii są nowoczesne, pasujące do każdej łazienki.

Kontakt w sprawie produktów:

ITALYDIRECT
al.Rzeczypospolitej 27 lokal 3
02-972 Warszawa
tel. 22 219 6462; 22 300 4668
www: www.ItalyDirect.pl
mail: wyślij wiadomość
ITALYDIRECT

designerska armatura, ceramika łazienkowa, akcesoria do łazienki od czołowych producentów z Włoch: Effepi, Daniel, Kellertaps, Vitruvit, Althea Ceramica, DAS Radiatori, Remer Rubinetterie, Margaroli, IBB Bonomi


Zobacz zdjęcia w galerii ItalyDirect.pl:

                


Podobne artykuły
Sposób na odnowienie starej wanny - renowacja wannny w wannie

armatura łazienkowa

Sposób na odnowienie starej wanny - renowacja...

Wanna po pewnym czasie użytkowania nie wygląda zbyt atrakcyjnie, szpeci wnętrze łazienki. Wtedy warto pomyśleć... więcej...

Alba i Tiga – nowe baterie w linii VerdeLine

armatura łazienkowa

Alba i Tiga – nowe baterie w linii VerdeLine

Alba VerdeLine i Tiga VerdeLine to dwie nowe serie, które powiększyły rodzinę baterii oszczędzających wodę... więcej...

Kolekcja baterii Zicco – elegancja i wszechstronność

armatura łazienkowa

Kolekcja baterii Zicco – elegancja i wszechstronność

Zicco to nowa kolekcji baterii łazienkowych i kuchennych od marki Ferro. Wśród nich znajdziemy baterie wannowe... więcej...