coram
aurora

Łazienkowe inspiracje z Holandii

data aktualizacji: 23-02-2021, 11:17 – artykuł promocyjny

Łazienkowe inspiracje z Holandii

Ponadsześćdziesięcioletnie doświadczenie w produkcji łazienkowego wyposażenia, doświadczeni projektanci, szeroka oferta, renoma na europejskich rynkach, przedstawicielstwo na polskim rynku - to tylko niektóre cechy, na które warto zwrócić uwagę prezentując markę Tiger. Specjalnością holenderskiego producenta są tzw. koncepty, czyli zbiór łazienkowych produktów o jednolitej stylistyce. Układ konceptu z reguły jest stały i zawarte są w nim: meble, umywalki, baterie, akcesoria, kabiny prysznicowe i brodziki. Taka propozycja jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla klientów, którzy urządzają łazienkę bez pomocy projektanta wnętrz. Elementy konceptu zaprojektowane są tak, by stylistycznie pasowały do siebie formą i kolorem.

dozownik na mydło w płynie Luccauchwyt na papier toaletowy Lucca

Najnowszym konceptem w ofercie Tiger jest Lucca. Kluczowym elementem kolekcji jest seria dodatków łazienkowych, w której znajduje się 13 elementów. Są to: kubek, dozownik na mydło w płynie, półka pod lustro, wieszak-reling, wieszak dwuramienny, haczyk mały oraz haczyk duży, wieszak na papier toaletowy bez klapki, wieszak na papier toaletowy z klapką, uchwyt na zapas papieru toaletowego, koszyk prysznicowy oraz szczotka w.c. Dodatki oferowane są w uniwersalnym, chromowanym wykończeniu. Co ważne, akcesoria można zamontować na dwa sposoby - tradycyjnie, za pomocą kołków rozporowych lub przy pomocy systemu Tigerfix (to propozycja dla osób, które chcą uniknąć wiercenia w płytkach). W ofercie mebli do wyboru są szafki podumywalkowe, szafki nadumywalkowe z lustrzanym frontem oraz regał wysoki. Meble standardowo wyposażone są w zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania. Meblom towarzyszą dopasowane do nich szerokością konglomeratowe umywalki. Uniwersalność estetyczna wszystkich elementów z kolekcji Lucca pozwala w łatwy sposób samodzielnie dobrać pozostałe elementy wyposażenia łazienki z oferty Tiger lub innych producentów. W tym wypadku Lucca staje się bazą, inspiracją do dalszych poszukiwań.

dozownik na mydło w płynie Implusuchwyt na papier toaletowy Lucca

Atrakcyjnym elementem tegorocznej kolekcji Tiger są też dodatki Impuls - 15-elementowa seria akcesoriów w wykończeniu chromu oraz stali szczotkowanej. Produkty mają na tyle uniwersalną formę i wykończenie, że można je zestawić z praktycznie z każdym wyposażeniem łazienki. Ze względu na geometryczny kształt przykryw elementów mocujących dobrze będą się komponowały również z serią Lucca.

dozownik na mydło w płynie Implus

Warto zwrócić też uwagę na kolekcję Tiger Comfort-Safety zawierającą elementy takie jak: poręcze, relingi i krzesełka prysznicowe, które ułatwiają korzystanie z łazienki osobom starszym lub z ograniczeniami ruchu. Estetyczne, chromowane produkty w niczym nie przypominają sprzętu z ośrodków rehabilitacyjnych i śmiało można je zaproponować nawet najbardziej krytycznym użytkownikom. Dodatki Comfort&Safety posiadają wszelkie wymagane prawem atesty.

Magazine Tiger

Reprezentantem marki Tiger na polskim rynku jest firma Coram Poland. Wejdź na stronę internetową firmy: www.coram.pl, z której można pobrać katalog Tiger Magazin.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Coram Poland Sp. z o.o.
ul. Bełdan 4
02-695 Warszawa
tel. (22) 899 15 40
www: coram.pl
mail: wyślij wiadomość
Coram Poland Sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » natryski » wanny » parawany nawannowe » kabiny prysznicowe » brodziki » umywalki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » płytki

Zobacz zdjęcia w galerii Coram

 


Meble Elita

Podobne artykuły
SENSO - zmysłowa kolekcja mebli łazienkowych

meble i akcesoria

SENSO - zmysłowa kolekcja mebli łazienkowych

Meble łazienkowe SENSO, nowość w ofercie Defra, to kolekcja, która pozytywnie wpłynie na Twoje zmysły i... więcej...

Podświetlana podłoga w łazience

meble i akcesoria

Podświetlana podłoga w łazience

Podświetlana podłoga jest elementem oświetlenia dekoracyjnego w łazience, któy w doskonały sposób... więcej...

Modułowe meble łazienkowe Adapto

meble i akcesoria

Modułowe meble łazienkowe Adapto

Meble łazienkowe Adapto oferują swobodę aranżacji przestrzeni łazienki. Modułowa forma pozwala dowolnie rozstawiać... więcej...