coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020
aurora

Na umywalkę i pod prysznic - praktyczne mydelniczki

data aktualizacji: 12-03-2020, 11:06 – artykuł promocyjny

Wśród akcesoriów takich jak: wieszaki, dozowniki na mydło, pojemniki kosmetyczne, lusterka czy kubki na szczoteczki, bez których trudno jest sobie wyobrazić wnętrze łazienki wyróżnić trzeba także mydelniczki, znajdujące się niemal w każdej łazience.

Na umywalkę i pod prysznic - praktyczne mydelniczki

Mydelniczka pomimo swoich niewielkich rozmiarów, może posiadać niezwykle atrakcyjne formy. Ułożona na umywalce i wannie, będąca jednym z elementów natrysku lub też osadzona w ścianie może być wykonana z różnych materiałów. Możemy wybrać mydelniczki ze szkła przeźroczystego lub matowego na przykład należące do kolekcji Novatorre 3 lub Novatorre 9 firmy Ferro. Okrągłe jak Audrey czy Grace, w których szkło połączono z mosiądzem bądź podłużne jak mydelniczka Novatorre 1.

Do łazienek urządzonych w stylu ekologicznym z elementami drewnianymi oraz dodatkami pochodzących ze świata przyrody takich jak koszyki wiklinowe, muszle czy kamienie szlachetne idealnie pasują najlepiej mydelniczki bambusowe. Natomiast w nowoczesnych wnętrzach doskonale sprawdzi się nieco surowa prostokątna mydelniczka szklana o mosiężnych zakończeniach pokrytych chromem z kolekcji Novatorre 2.

Ciekawym i gustownym rozwiązaniem jest mydelniczka Novatorre 3. Mydło za pomocą umieszczonego w nim magnesu przyczepione jest do wystającego ze ściany ramienia mydelniczki także zaopatrzonego w końcówkę z magnesu.

Mydelniczki, które stanowią część natrysków to bardzo praktyczne rowiązanie, dzięki któremu podczas prysznica nie musimy sięgać po mydło znajdujące się na umywalce czy wannie. Wśród mosiężnych mydelniczek spotkamy jeszcze takie, które posiadają tradycyjne podłużne otwory oraz mydelniczki z niewielkimi okrągłymi otworami.

Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzona jest nasza łazienka, bogaty wybór dostępnych na rynku mydelniczek, umożliwi nam dopasowanie modelu odpowiedniegoi do każdego wystroju wnętrza. Elegancko wykończone, pokryte chromem, z mosiądzu bądź szkła są piękną ozdobą naszych łazienek.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość
Ferro S.A.

baterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

            Podobne artykuły
Łazienka Items - kwintesencja minimalizmu

meble i akcesoria

Łazienka Items - kwintesencja minimalizmu

Trzema niezbędnymi składnikami przestrzeni toaletowej w każdej łazience są meble łazienkowe, umywalki oraz akcesoria.... więcej...

Niezwykłe dywaniki łazienkowe

meble i akcesoria

Niezwykłe dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe z kolekcji Brilliance to niezwykła propozycja marki Sealskin - znanego holenderskiego producenta.... więcej...

Akcesoria łazienkowe bez wiercenia - idealne rozwiązanie do wynajmowanego mieszkania

meble i akcesoria

Akcesoria łazienkowe bez wiercenia - idealne rozwiązanie...

Jeśli wynajmujesz mieszkanie, z pewnością znasz już wszelkie przeszkody I obostrzenia jakie stwarza umowa najmu... więcej...