aurora

Łazienkowe półki

artykuł promocyjny

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym musimy znaleźć miejsce na przechowanie wielu niezbędnych kosmetyków i akcesoriów. Zależy nam, aby znajdowały się one w zasięgu naszych rąk. Rozwiązaniem, które pozwoli nam je uporządkować są półki łazienkowe, które mogą przybierać rozmaite kształty. Dzięki wykonaniu ich z dobrej jakości materiałów mogą stanowić doskonalą ozdobę wnętrza, tworząc z akcesoriami należącymi do tej samej kolekcji elegancką kompozycję.

Łazienkowe półki

Mogą być połączeniem szkła i mosiądzu pokrytego błyszczącą warstwą chromu, lub też pozbawione powierzchni szklanej, tworzyć interesującą konstrukcję większych i mniejszych rurek zestawionych ze sobą tak, aby można było na nich umieścić ręczniki. W niektórych liniach akcesoriów takich jak na przykład Novatorre Prysznic firmy Ferro znajdziemy również półki z uchwytami na kubki i miejscem na przybory toaletowe.

 Novatorre Prysznic półka z uchwytami na kubki i miejscem na przybory toaletowe

Te ozdobne i praktyczne elementy wyposażenia łazienek mają także rozmaite kształty. Posiadają geometryczne krawędzie - między innymi Novatorre 9 czy Grace, bywają prostokątne o zaoblonym wykończeniu - Audrey bądź narożne przypominające trójkąt takie jak Novatorre 2. Niezwykle dekoracyjnie prezentują się szklane półki z relingami, które z jednej strony chronią łazienkowe drobiazgi ułożone na powierzchni półki, z drugiej zaś są bardzo elegancką formą wykończenia akcesoriów. Znajdziemy je między innymi w kolekcjach: Novatorre 1 i Novatorre 3.

Novatorre 3 półka szklana narożna z relingamiNovatorre 3 półka szklana narożna z relingami

Audrey półka szklanaNovatorre 9 półka szklana

Funkcjonalne i atrakcyjne wzorniczo półki, najczęściej po wejściu do wnętrza od razu rzucają się w oczy, gdyż nie ukrywamy ich, a raczej eksponujemy. Odpowiednio dobrane do aranżacji pomieszczenia mogą stać się piękną wizytówką naszej łazienki.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość
Ferro S.A.

baterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

            

Ferro Facebook   pinterest Ferro   Ferro instagram   Youtube Ferro   Ferro linkedinMeble ElitaPartnerzy

GTV

logo Piramida     BISK

Magma

Aurora

logo Coram

 Cristalstone Luxum

Hafele      Defra

Mantes    partner serwisu Hettich

RihoElements


     Emako


    Sapho

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram