coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Podwieszana miska czy kompakt wc?

data aktualizacji: 22-01-2018, 11:56 – artykuł promocyjny

Podczas remontu łazienki dylematy wciąż się mnożą, a związane jest to głównie z mnogością propozycji dostępnych na rynku. Wiele ciekawych rozwiązań sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Co jednak zrobić, gdy gubimy się w gąszczu ofert?

Podwieszana miska czy kompakt wc?

Urządzając łazienkę musimy podjąć ogromną ilość decyzji. Dużo uwagi poświęcamy wannie, umywalce, płytkom, natomiast toaleta jest jednym z tych elementów wyposażenia łazienki, które jeszcze do niedawna wybierane było stosunkowo szybko. Kilka lat temu na rynku dostępny był niewielki wybór toalet. Jeden system spłukiwania wody, podobny wygląd oraz biały kolor ceramiki – niemal w każdej łazience zamontowana była prawie taka sama toaleta. Obecnie na rynku dostępna jest ogromna liczba modeli różniących się od siebie kształtem, kolorem i zastosowanymi rozwiązaniami. Bogaty wybór umożliwia montaż toalety pasującej do wystroju łazienki.

Najchętniej wybieranymi rodzajami toalet są misy wiszące oraz kompakty wc. Zarówno misy wc jak i kompakty posiadają zalety oraz wady.


Podwieszana miska wc

Podwieszana miska wc to przede wszystkim nowoczesny wygląd i nieskomplikowana bryła. Miski wc znajdujące się w ofercie M2YOU mają rozmaite kształty umożliwiające dopasowanie toalety do stylu, jaki będzie panował w łazience.

Dużą zaletą zainstalowania podwieszanej miski wc jest uzyskanie estetycznego wyglądu toalety: rezerwuar i instalacja są zupełnie ukryte. Proste kształty misek wc M2YOU oznaczają łatwiejsze utrzymanie toalety w czystości. Niewątpliwą zaletą podwieszanych mis jest możliwość szybkiego sprzątnięcia podłogi pod toaletą.

Duża liczba osób myśli, że awaria podwieszanej toalety jest równoznaczna z rozkuwaniem ściany. Nic bardziej mylnego – otwór znajdujący się od strony przycisku zapewnia dostęp do mechanizmu spłukiwania.

Wiele osób zastanawiających się nad wyborem podwieszanego wc obawia się także trudności związanych z dopasowaniem odpowiedniego stelaża do miski wc. Produkty znajdujące się w ofercie M2YOU tworzą kompletny asortyment pozwalający na zakup w jednym miejscu wszystkich elementów niezbędnych do montażu misy wc.

Podwieszana miska czy kompakt wc?

Należy pamiętać, że decydując się na podwieszaną miskę wc musimy się liczyć z tym, że montaż tego produktu wymaga dodatkowego wysiłku oraz czasu. By zamontować wiszącą misę należy wykuć w ścianie otwór lub obudować cały stelaż.


Kompakt wc

Dostępne na rynku kompakty wc posiadają ciekawy wygląd. Kompakty sprzedawane przez M2YOU to produkty o spektakularnej, nieszablonowej formie. Nieskomplikowane geometryczne bryły kompaktów są odpowiednie zarówno do klasycznych, jak i do nowoczesnych łazienek. Ogromną zaletą kompaktów wc jest łatwość montażu. Wymiana kompaktu jest dużo łatwiejsza i szybsza w porównaniu do wymiany podwieszanej miski wc. Kompakty wc M2YOU można montować w tradycyjny sposób lub bezpośrednio dosuwać do ściany. Rozwiązanie to umożliwia oszczędzenie w łazience miejsca oraz zakrycie mało estetycznych rur odpływowych.

Podwieszana miska czy kompakt wc?Podwieszana miska czy kompakt wc?

Kolejną zaletą kompaktów wc jest niska cena. Zazwyczaj cena kompaktu jest niższa niż podwieszanej miski wc i stelaża podtynkowego.

Głównym minusem kompaktów wc jest większy wysiłek potrzebny do utrzymania produktu w czystości. Wybierajmy te modele, które pozwolą nam zaoszczędzić czas sprzątania toalety. Nieskomplikowane kształty produktów M2YOU, gładkie powierzchnie oraz brak załamań powodują, że kurz i brud nie mają gdzie się osadzać.

 

Na co zwrócić uwagę wybierając toaletę?

Bez względu na to, jakie rozwiązanie wybierzemy zwróćmy szczególną uwagę na jakość produktu. Toalety znajdujące się w ofercie M2YOU są wytrzymałe i posiadają gładkie, równomierne powierzchnie. Wysoka jakość mis wc potwierdzona jest długim czasem gwarancji oraz serwisem pogwarancyjnym.

Podwieszana miska czy kompakt wc?

Dokonując wyboru weźmy pod uwagę nie tylko jakość i wygląd toalety, ale także funkcjonalność. Warto decydować się na produkty, które posiadają dodatkowe atuty. Toalety M2YOU pokryte są unikalną powłoką Nano Coating ułatwiającą utrzymanie ceramiki w czystości. Produkty M2YOU posiadają praktyczny kanałowy system spłukiwania wody. Do wszystkich toalet firma dodaje w komplecie wolnoopadającą deskę sedesową wykonaną z konglomeratu.
 

Kontakt w sprawie produktów:

M2YOU Spółka Jawna
ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa
tel. +48 (22) 299-11-14
www.m2you.pl    office@m2you.pl
M2YOU Spółka Jawna

Sklep firmowy DOMOPORTAL
ul. Bruzdowa 56
02-991 Warszawa
tel. +48 (22) 299-11-14
tel. +48 789-240-902
fax: +48 (22) 100-48-67

umywalki: podwieszane » stojące » posadzkowe » syfony i korki » wanny: wolnostojące i do zabudowy - Segea, Marcooni, Marmite, Besco » misy wc: wiszące » stojące » komplety wc » kompakty wc » stelaże i spłuczki » deski sedesowe » kabiny i brodziki: kabiny prysznicowe » drzwi prysznicowe » ścianki prysznicowe » brodziki » odpływy liniowe » syfony i korki » panele prysznicowe - Vetro Moderno, Axiss Glass » armatura: baterie umywalkowe » baterie wannowe » baterie prysznicowe » oświetlenie Oldlight: lampy vintage » kable w oplocie » rozety » oprawki » żarówki Edisona
 
Podobne artykuły
Ceramika łazienkowa Koło do zadań specjalnych

ceramika sanitarna

Ceramika łazienkowa Koło do zadań specjalnych

Toaleta publiczna powinna spełniać najwyższe wymagania, biorąc pod uwagę względy higieny i funkcjonalności. Może... więcej...

Jak wybrać muszlę toaletową

ceramika sanitarna

Jak wybrać muszlę toaletową

Tylko pozornie wybór muszli klozetowej wydaje się być prosty. Nie zawsze możemy pozwolić sobie na wybór... więcej...

Ceramiczne umywalki Deante

ceramika sanitarna

Ceramiczne umywalki Deante

Oferta ceramiki sanitarnej Deante została poszerzona o kolejne modele umywalek inspirowanych nazwami kwiatów.... więcej...