coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021
aurora

Ponadczasowe i kultowe elementy wyposażenia wnętrz w Twoim projekcie

data aktualizacji: 05-03-2021, 11:21 – artykuł promocyjny

Poznańska firma CAD Projekt K&A stworzyła kolejną unikalną bazę modeli 3D dla swoich klientów. „Wybór projektantów tom 2" zawiera blisko 800 modeli 3D gotowych do wstawienia w programach do projektowania wnętrz. Nową bazę wyróżnia nie tylko wyjątkowo staranny dobór elementów wyposażenia wnętrz, ale także sposób jej powstania. Ten cyfrowy katalog pieczołowicie wyselekcjonowanych obiektów producent stworzył wspólnie ze swoimi klientami i sympatykami na dedykowanej platformie, na której można dodawać zdjęcia obiektów do narysowania, głosować na nie, a następnie bezpłatnie i bez żadnej rejestracji pobierać pojedyncze modele 3D. CAD Projekt K&A planuje kontynuować ten projekt i tworzyć kolejne tomy.

Ponadczasowe i kultowe elementy wyposażenia wnętrz w Twoim projekcie

W bazie „Wybór projektantów tom 2" zawarto modele 3D sukcesywnie rysowane przez rysowników CAD Projekt K&A przez cały miniony i bieżący rok. W ten sposób, już po raz drugi, powstał zbiór najpopularniejszych, najciekawszych i różnorodnych elementów wyposażenia wnętrz, na które użytkownicy platformy Wybierz modele 3D oddali minimum 100 głosów. Ten unikalny projekt crowdsourcingowy wystartował na przełomie 2012/2013 roku, a jego powodzenie i rozwój dowodzi, jak bardzo jest potrzebny w codziennej pracy architektów i projektantów wnętrz. W drugim niepowtarzalnym tomie bazy, wśród 16 kategorii (drzwi_okna_dekoracje, elektronika i urządzenia, elementy dekoracyjne, kominki i akcesoria, komody_konsole_toaletki, krzesła_hokery_taborety, łózka, meble inne, oświetlenie, regały_półki_witryny, siedziska, stoły_stoliki, szafy_szafki, tekstylia, wyposażenie kuchni, wyposażenie łazienki) odnajdziemy obiekty najchętniej wykorzystywane w projektach przez architektów wnętrz, a także kilka prawdziwych „perełek”, wielokrotnie nagradzanych i docenianych w świecie designu, np. Ottawa chair, Diago, Egg chair, Svinga. Wszystko wskazuje na to, że baza „Wybór projektantów tom 2" będzie służyła projektantom przez najbliższe lata, nie tracąc nic ze swojej aktualności.

„Wybór projektantów tom 2"
dystrybuowany jest bezpłatnie tylko pośród klientów CAD Projekt K&A posiadających aktywny Pakiet Serwisowy. Inni projektanci mogą zakupić bazę bezpośrednio u producenta za jedyne 350 zł. Jej zainstalowanie w programach CAD Decor PRO, CAD Decor czy CAD Kuchnie to kwestia zaledwie kilku minut - i już można swobodnie korzystać z modeli 3D, które mają nadane określone materiały i tylko czekają, aby je wstawić do aranżacji. Użyte elementy pojawią się oczywiście w końcowym zestawieniu i dokumentacji technicznej projektu.

Oryginalny internetowy bank modeli 3D wykreowany przez CAD Projekt K&A wspólnie z klientami i sympatykami ma charakter stały. Jego efektem są nie tylko kolejne tomy bazy uniwersalnej „Wybór projektantów”, ale także możliwość bezpłatnego pobierania wybranych modeli 3D bezpośrednio ze strony internetowej w dowolnym momencie. Podstrona "Wybierz modele 3D" jest podzielona na trzy zakładki proponowane, wykonywane, do pobrania. Aby sprawnie z niej korzystać wystarczy zapoznać się z kilkoma zasadami: zdjęcie obiektu dodajemy wypełniając krótki formularz Dodaj model; po zaakceptowaniu przez Administratora (w ciągu 72 godzin w dni robocze) dodane zdjęcie znajdziemy w zakładce proponowane; każdy użytkownik i gość platformy może oddać 10 głosów dziennie na różne obiekty;  popularność obiektu (min. 100 głosów) i kolejność dodania decyduje o przeniesieniu do zakładki wykonywane (przy każdym obiekcie podany jest orientacyjny czas powstania modelu 3D). Po wyrysowaniu modelu 3D przez rysowników, zostaje on przeniesiony do zakładki do pobrania, skąd można go załadować do swojego projektu wnętrza.

Modele
proponowane i wykonywane są uszeregowane według ilości oddanych głosów, a modele do pobraniawedług daty dodania (najnowsze od góry). Konkretny model 3D znajdziesz bardzo łatwo i szybko korzystając z filtrowania (w prawym górnym rogu ekranu - przy pomarańczowym przycisku "Znajdź model" - wyszukiwanie po kategorii i frazie.


 

Kontakt w sprawie produktów:

CAD Projekt K&A Spółka z o.o.
ul. Rubież 46
61-612 Poznań
tel. +48 61 662 38 83
www: www.cadprojekt.com.pl
mail: wyślij wiadomość
CAD Projekt K&A Spółka z o.o.

programy do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz: CAD Decor PRO - program do projektowania dowolnych wnętrz » CAD Decor - program do projektowania wnętrz ze specjalizacją na łazienki » CAD Kuchnie - program do projektowania kuchni » CAD Kuchnie MAX - program do projektowania kuchni i mebli kuchennych » CAD Rozkrój - program do rozkroju mebli


facebook.com/CADProjektKA
youtube.com/user/cadprojekt
twitter.com/CadProjektKA
instagram.com/cad_projektka
pl.pinterest.com/cadprojektkaMeble Elita

Podobne artykuły
Podświetlane lusterka powiększające do makijażu

meble i akcesoria

Podświetlane lusterka powiększające do makijażu

Lusterka LED firmy Zadro to pierwsze w Polsce lustra dla kobiet do makijażu, jego korekty oraz czyszczenia i pielęgnacji... więcej...

Funkcjonalna łazienka z wyposażeniem REJS

meble i akcesoria

Funkcjonalna łazienka z wyposażeniem REJS

Każda łazienka, niezależnie od swojego metrażu, musi pomieścić dużą ilość przedmiotów, które... więcej...