konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Nowoczesna ceramika Touch 3

artykuł promocyjny

Touch 3 to kolejna wersja ceramiki o nazwie Touch marki Disegno. W przeciwieństwie do dobrych filmów, gdzie każda kolejna część cieszy coraz mniejszym zainteresowaniem, pojawiające się nowe propozycje ceramiki włoskiego producenta z kolekcji na kolekcję stają się coraz bardziej nowoczesne w formie i wyrazie.

Nowoczesna ceramika Touch 3

Wzornictwo aktualnej wersji określane jest przez samą firmę jako balans pomiędzy liniami prostymi a  krzywymi. Teza ta ma swoje odzwierciedlenie w rysunku brył poszczególnych elementów kolekcji. W geometryczne obrysy prostokątów bidetów oraz misek w.c. wpisano formy z zaokrąglonymi brzegami. Ten dualizm linii harmonijnie przenika się i uzupełnia. Z kolei - jakby w opozycji do ceramiki sanitarnej - bryły umywalek w całości narysowano miękką linią, co dodaje im delikatności.

ceramika Touch 3

Kolekcję Touch 3 włoski producent przygotował od razu w dwóch wersjach: podwieszanej i stojącej, praktycznie nie różnicując pomiędzy nimi gabarytów. Szeroka oferta umywalek oraz obecny w serii pisuar rozszerzają wachlarz możliwości zastosowania ceramiki Touch 3 o obiekty użyteczności publicznej (biura, restauracje, hotele).

ceramika Touch 3 ceramika Touch 3

ceramika Touch 3 ceramika Touch 3


W serii Touch 3 dostępne są następujące elementy:

  • bidet oraz miska w.c. w wersji stojącej - oba elementy o wymiarach: 54 cm x 36 cm (dł.x szer),
  • bidet oraz miska w.c. w wersji podwieszanej - oba elementy o wymiarach: 53 cm x 36 cm,
  • pisuar ścienny o wymiarach: 54,8 x 32,7 cm,
  • trzy modele umywalek ściennych o szerokości 60, 70 i 80 cm z jednym otworem na baterię,
  • umywalka stawiana, nablatowa o szerokości 60 cm, bez otworu na baterię,
  • umywalka półblatowa o szerokości 60 cm, z jednym otworem na baterię.


Wszystkie elementy serii Touch 3 wykonane są z ceramiki i dostępne wyłącznie w kolorze białym. Nowa kolekcja ze względu na kompaktowe gabaryty dedykowana jest do mniejszych łazienek, choć oczywiście równie dobrze sprawdzi się w pokojach kąpielowych. Zdaniem firmy Coram Poland, wyłącznego dystrybutora marki Disegno na polskim rynku, to bardzo interesująca propozycja w średnim segmencie cenowym wśród nowych produktów obecnych na rynku.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Coram Poland Sp. z o.o.
ul. Bełdan 4
02-695 Warszawa
tel. (22) 899 15 40
www: coram.pl
mail: wyślij wiadomość
Coram Poland Sp. z o.o.

zestawy prysznicowe » kabiny prysznicowe » deski WC » umywalki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » zasłony prysznicowe » oświetlenie » maty łazienkowe » dywaniki łazienkowe » stojaki łazienkowe » drążki prysznicowe » Tigerfix » parawany nawannowe »

Zobacz zdjęcia w galerii Coram

 



Podobne artykuły
Tejjer - inteligentna toaleta z funkcją bidetu

ceramika sanitarna

Tejjer - inteligentna toaleta z funkcją bidetu

Od jakiegoś czasu nasz świat zdominowany jest przez urządzenia inteligentne, które dopasowują się do naszych... więcej...

Ceramika MASSI - wizja doskonałej łazienki

ceramika sanitarna

Ceramika MASSI - wizja doskonałej łazienki

Ceramika Massi łączy wysoką jakość, nowoczesny styl i praktyczne rozwiązania, które opierają się na światowych... więcej...

Zawsze świeże powietrze w łazience - Geberit DuoFresh

ceramika sanitarna

Zawsze świeże powietrze w łazience - Geberit DuoFresh

Przycisk Sigma40 stanowiący komplet z nowym stelażem Geberit DuoFresh to nowatorskie rozwiązanie. Zestaw wyposażony... więcej...




Facebook
Instagram