coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020
aurora

Wieszaki do każdej łazienki

data aktualizacji: 12-03-2020, 11:03 – artykuł promocyjny

Wieszaki to jeden z elementów wyposażenia łazienki. Z racji swojej wielkości, są one niemal niezauważalne, jednak trudno byłoby się bez nich obyć w łazience.

Wieszaki do każdej łazienki

Te funkcjonalne przedmioty przybierają niejednokrotnie atrakcyjne i oryginalne kształty. W pomieszczeniach urządzonych w klasycznym stylu ładnie zaprezentują się wieszaki o zaoblonych formach, takie jak na przykład należące do kolekcji Metalia 1 firmy Ferro. Znajdują się w niej pojedyncze wieszaki z wyraźnie zaokrągloną główką osadzoną na podstawie w formie koła, pięknie wyprofilowany wieszak podwójny, niezwykle praktyczny z filigranowymi uchwytami wieszak poczwórny, a także dekoracyjny wieszak w formie okręgu, przez który możemy przewiesić ręcznik.

Novatorre 2 wieszak podwójny chromNovatorre 2 wieszak pojedynczy chromNovatorre 2 wieszak na ręcznik okrągły chrom

Novatorre 2 wieszak na ręcznik pojedynczy chromNovatorre 9 wieszak podwójny chrom

W kolekcjach: Metalia 2 i 9 poszczególne elementy mają kształty geometryczne, nieco surowe o mocno zaznaczonych prostokątnych krawędziach. Doskonale prezentują się w łazienkach urządzonych w nowoczesnym stylu. Pojedynczy, podwójny, bądź interesujący wieszak okrągły otwarty, świetnie komponują się z oryginalnie zaaranżowanym wnętrzem.

Novatorre Prysznic wieszak podwójny chrom

Zupełnie inaczej wyglądają akcesoria z linii Metalia Prysznic. Lekka forma, delikatnie zaoblonych skierowanych ku górze uchwytów ożywia łazienkę. Do takich wieszaków na pewno pasować będą niebanalne dodatki dekoracyjne.

wieszak na ręcznik podwójny - akcesoria bambusowe

Niezwykle atrakcyjną propozycją szczególnie do wnętrz, w których znajdują się elementy wykonane z naturalnych materiałów są wieszaki bambusowe. Podłużne, pojedyncze lub podwójne o prostej, tradycyjnej formie świetnie zaprezentują się w otoczeniu drewnianych sprzętów, pięknych kamieni i muszli.

Nowoczesne i klasyczne wieszaki łazienkowe niezbędne w każdej łazience spełniają dziś nie tylko funkcje użytkowe, ale także wraz z innymi akcesoriami należącymi do danej kolekcji ozdabiają wnętrza salonów kąpielowych.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość
Ferro S.A.

baterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

            Podobne artykuły
Meble łazienkowe stworzone dla rodziny

meble i akcesoria

Meble łazienkowe stworzone dla rodziny

Lofty to wszechstronna kolekcja mebli łazienkowych firmy Elita stworzonych z myślą o rodzinie. Zastosowano w niej... więcej...

Nowy Katalog Defra 2018

meble i akcesoria

Nowy Katalog Defra 2018

Już od maja 2018 roku, zainteresowani urządzaniem łazienki, będą mogli dokonać wyboru wymarzonych mebli łazienkowych,... więcej...