Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

patron besco

Jak urządzić dużą łazienkę

artykuł promocyjny

Kreacja dużej łazienki jeszcze nie była tak łatwa. Obecnie nowoczesny styl aranżacji łazienki stanowią duże umywalki z szerokimi i bardzo funkcjonalnymi blatami, wanny o różnorodnych kształtach i rozmiarach oraz komfortowe kabiny prysznicowe z wielkogabarytowymi brodzikami, z dwiema strefami mokrą i suchą. Duża łazienka wymaga przemyślanego projektu, tak aby stała się miejscem praktycznym, przytulnym oraz wygodnym.

Jak urządzić dużą łazienkę
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Urządzając łazienkę, warto zastanowić się nad jej funkcjonalnością i wygodą dla użytkowników, aby każdy z domowników czuł się w niej jak najlepiej. Duże znaczenie ma wybór odpowiedniej wielofunkcyjnej umywalki. Jeśli z łazienki będą korzystały więcej niż jedna osoba, warto zdecydować się na umywalkę dwustanowiskową z obszernym blatem, który dodatkowo posłuży jako podręczna i wygodna toaletka. Wybór spośród dostępnych standardowych umywalek jest ogromny.

Meble łazienkowe, blaty, umywalki na wymiar Luxum

Jeśli interesuje nas stworzenie indywidualnego, a co ważne niepowtarzalnego wnętrza, mamy możliwość stworzenia umywalki, wanny i brodzika o różnych kształtach, wielkościach i kolorach na wymiar. Daje to dodatkowo możliwość łatwego rozwiązania problemu z niepasującym do rozmiarów łazienki, wyposażeniem sanitarnym proponowanych w standardowych wymiarach. Dzięki szerokiej ofercie firmy Luxum, każdy nawet wymagający odbiorca będzie miał szanse stworzenia czegoś oryginalnego, a zarazem indywidualnego tylko dla siebie.

łazienka Luxumłazienka Luxum

łazienka Luxumłazienka Luxum

Urządzanie wnętrza łazienek, nie tylko tych dużych, to dość droga inwestycja. Wyposażenie zatem powinno być wykonane ze starannością i z najlepszych dostępnych wytrzymałych materiałów, łatwych w pielęgnacji i utrzymaniu w czystości. Stale rozwijająca się technologia i prowadzone badania nad uzyskaniem bezpiecznych i wysokich właściwości materiałów kompozytowych do wyrobów sanitarnych, jak: Corian, Staron, GFK Luxum, dały początek nieograniczonych możliwości zastosowań i aranżacji. Wykonanie dużych i nietypowych kompozytowych umywalek z odpływem liniowym, szczelinowym czy tradycyjnym w jednej monolitycznej konstrukcji bez widocznych łączeń i spoin to obecnie nic prostszego.

umywalka dwustanowiskowa Luxumumywalka dwustanowiskowa Luxum

umywalka z odpływem szczelinowym Luxumumywalka z odpływem liniowym Luxum

Umywalki wykonane z GFK Luxum, dodatkowo cechuje piękna estetyka, trwałość, ciepłota materiału, lekkość konstrukcji oraz możliwość wykonania umywalek w dowolnym kolorze RAL.

brodzik Luxum w dowolnym kolorze, rozmiarze

Ekskluzywna kabina prysznicowa z brodzikiem na wymiar Luxumłazienka Luxum

Wygodna kabina prysznicowa czy wanna to istotny element wnętrza łazienki. Mając większą powierzchnię do dyspozycji możemy zdecydować się na jedno i drugie. Wanny według indywidualnego projektu mogą mieć dowolne wymiary, kształty, kolory oraz nowoczesne i zaskakujące linie. Nie wszyscy chcą mieć łazienkę opartą na prostych i standardowych rozwiązaniach, dlatego bogata propozycja firmy Luxum sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców.
 

Kontakt w sprawie produktów:

LUXUM
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. (+48) 12 346 49 11
www: www.luxum.pl
mail: wyślij wiadomość
LUXUM

wanny » umywalki » brodziki na wymiar » kabiny prysznicowe » blaty umywalkowe » blaty łazienkowe » blaty kompozytowe » meble łazienkowe » nietypowe formy meblowe


Zobacz zdjęcia w galerii Luxum

 
Facebook LUXUM   Instagram LUXUM   linkedin LUXUM   Pinterest LUXUM
Polecamy
konglomerat technistone w łazience trendy w łazience

Konglomerat, ceramika czy kamień naturalny?

 
Idealne drzwi do łazienki porady łazienkowe

Idealne drzwi do łazienki

 
Złote lustra w łazience ceramika sanitarna

Złote lustra w łazience

 
Grzejniki stalowe Diamond ogrzewanie łazienki

Grzejniki stalowe Diamond

 
Akcesoria aluminiowe Zobal meble i akcesoria

Akcesoria aluminiowe Zobal

 
Partnerzy

Magma      logo knauf

 Imers       SHARP

Weber   Rigips

 Luxum Cristalstone

Ferdom     logo Piramida


Aurora

nVentlogo Coram

logo Kuchinox    Laveo

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchniFacebook
Instagram