konkurs fotograficzny nasze łazienki 2022

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Łazienka, która pomaga w codziennym życiu

data aktualizacji: 18-10-2021, 09:49 – artykuł promocyjny

Jaka powinna być współczesna łazienka? Na pewno piękna, bezawaryjna i odpowiadająca potrzebom właścicieli. Dla marki Massi, która od 2011r. wdraża innowacyjne rozwiązania na rynku urządzeń sanitarnych, to jednak za mało. Specjaliści Massi uważają, że łazienka, poprzez swoje wyposażenie, powinna pomagać w codziennym użytkowaniu oraz znacząco skracać czas, potrzebny na jej utrzymanie w czystości i optymalnym stanie technicznym.

Łazienka, która pomaga w codziennym życiu

Massi - wizja doskonałej łazienki

Marka Massi zadebiutowała na rynku zaledwie 4 lata temu. Za jej powstanie odpowiadają osoby, które rozwijają polską branżę sanitarną od wielu lat. Misją marki jest dostarczanie Polakom inspiracji i gotowych rozwiązań, które pozwalają tworzyć wymarzone łazienki za przystępną cenę. W ofercie, znajdują się wyselekcjonowane produkty z całego świata - ceramika sanitarna, armatura, odpływy liniowe, wanny i kabiny prysznicowe oraz liczne akcesoria. Produkty Massi wykorzystują najnowocześniejsze na rynku technologie i wzornictwo. Bogactwo dostępnych kolekcji ułatwia dopasowanie urządzeń do aranżacji wnętrz i upodobań inwestora.

Produkty Massi - zalety

 

Technologie „easy„ w standardzie

Specjaliści Massi w mistrzowski sposób wykorzystują pojawiające się technologie, wdrażając je w swoich produktach. Uważają, że maksymalna funkcjonalność urządzeń i ceramiki łazienkowej powinna być dzisiaj standardem, a nie kosztownym luksusem. Wanny, umywalki, miski WC i bidety Massi standardowo posiadają antybakteryjną powłokę easy-clean, która tworzy trwałą, niewidzialną gołym okiem barierę, chroniącą przed brudem, kamieniem, drobnoustrojami i utratą połysku.

Easy Clean

Z kolei w deszczownicach, zastosowano rewolucyjny system Anticalc, zapobiegający tworzeniu się kamienia wapiennego. Dzięki easy-clean i Anticalc, utrzymanie łazienki w czystości staje się bardzo proste, a do czyszczenia powierzchni wystarcza bieżąca woda.
Kolejną innowacją, wprowadzoną przez markę Massi, jest system easy-off w deskach wolnoopadających, które dodawane są do każdej, wiszącej miski WC. Technologia ta pozwala w dwóch szybkich ruchach zdjąć i ponownie zamontować deskę, aby móc ją łatwo i dokładnie wyczyścić.

Easy OFF

W trosce o ekonomię zużycia wody i skuteczność spłukiwania, w miskach WC Massi wdrożono system kropelkowego spłukiwania easy-flush. Woda wydostaje się ze zbiornika przez małe otworki, umiejscowione pod krawędzią miski, dokładnie czyszcząc całe wnętrze urządzenia.

System Easy Flush

 

Naprzeciw potrzebom

Każdego dnia specjaliści Massi badają potrzeby swoich klientów i pracują nad kolejnymi rozwiązaniami, które mogłyby przyczynić się do zwiększenia komfortu użytkowania łazienki - w przeróżnych obszarach. Jednym ze zgłaszanych problemów był brak możliwości używania większości modeli telefonów w trakcie kąpieli. W odpowiedzi, w ofercie Massi pojawiła się kilka miesięcy temu deszczownica z funkcją bluetooth i wodoodpornym głośnikiem, która umożliwia słuchanie muzyki i prowadzenie rozmów telefonicznych pod prysznicem, łącząc się ze smartfonem. Natomiast z myślą o miłośnikach długich, gorących kąpieli, w wannach Massi wdrożono innowacyjną technologię cyrkulacji powietrza pomiędzy dwoma arkuszami akrylu. W efekcie, wanny zyskały właściwości termoizolacyjne i utrzymują temperaturę wody znacznie dłużej niż tradycyjne modele rynkowe.

 

Innowacje dostępne od ręki

Produkty Massi pojawiają się w coraz większej ilości polskich sklepów - stacjonarnych oraz internetowych. Decydując się na zakupy online, klient może liczyć m.in. na fachowe doradztwo techniczne, dokładną prezentację towaru w technologii 3D oraz wygodną gwarancję „door to door”.

Zobacz listę sklepów internetowych i stacjonarnych, oferujących asortyment marki Massi -> massi.pl/gdzie-kupic/

Kontakt w sprawie produktów:

MASSI Sp. z o.o.
Białuty 33b
05-870 Białuty
tel. +48 022 22 82 376
www: www.massi.pl
mail: wyślij wiadomość
MASSI Sp. z o.o.

baterie łazienkowe: umywalkowe stojące i naścienne » bidetowe » zlewozmywakowe » prysznicowe » wannowe » baterie kuchenne: ścienne » stojące z wyciąganą wylewką » ceramika » umywalki » miski wiszące » bidety wiszące » bidety stojące » kompakty wc » kabiny » brodziki » odpływy liniowe » wanny


Zobacz zdjęcia w galerii Massi:

 

                  
Podobne artykuły
Jaką umywalkę nablatową wybrać i jak zaaranżować ją w łazience?

ceramika sanitarna

Jaką umywalkę nablatową wybrać i jak zaaranżować...

Umywalka to jeden z najważniejszych elementów w każdej łazience. Jako podstawowe wyposażenie musi być nie... więcej...

Pomysły na stylową aranżację łazienki

ceramika sanitarna

Pomysły na stylową aranżację łazienki

Urządzanie łazienki często sprawia najwięcej problemów aranżacyjnych. Trudno znaleźć rozwiązania, dzięki... więcej...