Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl
coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2024
knauf  - do screena

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Łazienka, która pomaga w codziennym życiu

artykuł promocyjny

Jaka powinna być współczesna łazienka? Na pewno piękna, bezawaryjna i odpowiadająca potrzebom właścicieli. Dla marki Massi, która od 2011r. wdraża innowacyjne rozwiązania na rynku urządzeń sanitarnych, to jednak za mało. Specjaliści Massi uważają, że łazienka, poprzez swoje wyposażenie, powinna pomagać w codziennym użytkowaniu oraz znacząco skracać czas, potrzebny na jej utrzymanie w czystości i optymalnym stanie technicznym.

Łazienka, która pomaga w codziennym życiu
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Massi - wizja doskonałej łazienki

Marka Massi zadebiutowała na rynku zaledwie 4 lata temu. Za jej powstanie odpowiadają osoby, które rozwijają polską branżę sanitarną od wielu lat. Misją marki jest dostarczanie Polakom inspiracji i gotowych rozwiązań, które pozwalają tworzyć wymarzone łazienki za przystępną cenę. W ofercie, znajdują się wyselekcjonowane produkty z całego świata - ceramika sanitarna, armatura, odpływy liniowe, wanny i kabiny prysznicowe oraz liczne akcesoria. Produkty Massi wykorzystują najnowocześniejsze na rynku technologie i wzornictwo. Bogactwo dostępnych kolekcji ułatwia dopasowanie urządzeń do aranżacji wnętrz i upodobań inwestora.

Produkty Massi - zalety

 

Technologie „easy„ w standardzie

Specjaliści Massi w mistrzowski sposób wykorzystują pojawiające się technologie, wdrażając je w swoich produktach. Uważają, że maksymalna funkcjonalność urządzeń i ceramiki łazienkowej powinna być dzisiaj standardem, a nie kosztownym luksusem. Wanny, umywalki, miski WC i bidety Massi standardowo posiadają antybakteryjną powłokę easy-clean, która tworzy trwałą, niewidzialną gołym okiem barierę, chroniącą przed brudem, kamieniem, drobnoustrojami i utratą połysku.

Easy Clean

Z kolei w deszczownicach, zastosowano rewolucyjny system Anticalc, zapobiegający tworzeniu się kamienia wapiennego. Dzięki easy-clean i Anticalc, utrzymanie łazienki w czystości staje się bardzo proste, a do czyszczenia powierzchni wystarcza bieżąca woda.
Kolejną innowacją, wprowadzoną przez markę Massi, jest system easy-off w deskach wolnoopadających, które dodawane są do każdej, wiszącej miski WC. Technologia ta pozwala w dwóch szybkich ruchach zdjąć i ponownie zamontować deskę, aby móc ją łatwo i dokładnie wyczyścić.

Easy OFF

W trosce o ekonomię zużycia wody i skuteczność spłukiwania, w miskach WC Massi wdrożono system kropelkowego spłukiwania easy-flush. Woda wydostaje się ze zbiornika przez małe otworki, umiejscowione pod krawędzią miski, dokładnie czyszcząc całe wnętrze urządzenia.

System Easy Flush

 

Naprzeciw potrzebom

Każdego dnia specjaliści Massi badają potrzeby swoich klientów i pracują nad kolejnymi rozwiązaniami, które mogłyby przyczynić się do zwiększenia komfortu użytkowania łazienki - w przeróżnych obszarach. Jednym ze zgłaszanych problemów był brak możliwości używania większości modeli telefonów w trakcie kąpieli. W odpowiedzi, w ofercie Massi pojawiła się kilka miesięcy temu deszczownica z funkcją bluetooth i wodoodpornym głośnikiem, która umożliwia słuchanie muzyki i prowadzenie rozmów telefonicznych pod prysznicem, łącząc się ze smartfonem. Natomiast z myślą o miłośnikach długich, gorących kąpieli, w wannach Massi wdrożono innowacyjną technologię cyrkulacji powietrza pomiędzy dwoma arkuszami akrylu. W efekcie, wanny zyskały właściwości termoizolacyjne i utrzymują temperaturę wody znacznie dłużej niż tradycyjne modele rynkowe.

 

Innowacje dostępne od ręki

Produkty Massi pojawiają się w coraz większej ilości polskich sklepów - stacjonarnych oraz internetowych. Decydując się na zakupy online, klient może liczyć m.in. na fachowe doradztwo techniczne, dokładną prezentację towaru w technologii 3D oraz wygodną gwarancję „door to door”.

Zobacz listę sklepów internetowych i stacjonarnych, oferujących asortyment marki Massi -> massi.pl/gdzie-kupic/

Kontakt w sprawie produktów:

MASSI Sp. z o.o.
Białuty 33b
05-870 Białuty
tel. +48 022 22 82 376
www: massi.pl/pl/
mail: wyślij wiadomość
MASSI Sp. z o.o.

baterie łazienkowe: umywalkowe stojące i naścienne » bidetowe » zlewozmywakowe » prysznicowe » wannowe » baterie kuchenne: ścienne » stojące z wyciąganą wylewką » ceramika » umywalki » miski wiszące » bidety wiszące » bidety stojące » kompakty wc » kabiny » brodziki » odpływy liniowe » wanny


Zobacz zdjęcia w galerii Massi:

 
Facebook MASSI   Instagram MASSI   Youtube MASSI   Pinterest MASSI   Tik tok MASSIkaflando
luxum
Polecamy

 

Umywalki z efektem marmuru - przegląd modeli ceramika sanitarna

Umywalki z marmuru - przegląd

 
Wybieramy umywalkę ceramika sanitarna

Wybieramy umywalkę

 
Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości armatura łazienkowa

Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości

 
Bidet w małej łazience armatura łazienkowa

Bidet w małej łazience

 
Szklane wnętrza Glasimo armatura łazienkowa

Szklane wnętrza Glasimo

 
cristalstone
Partnerzy

CerramedBesco
 

LuxumCristalstone

 Invenalogo Coram

AKCJUM

Riho  Sapho


logo Piramida
Werit

Konkurs fotograficzny Nasze kuchnie 2024 - XII edycja - aranżacje kuchni

Konkurs fotograficzny Nasze kuchnie 2024 - XII edycja

Facebook
Instagram