coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021
aurora

Dodatki łazienkowe w wiosennych kolorach

data aktualizacji: 23-02-2021, 10:44 – artykuł promocyjny

Sposobem na odświeżenie i ożywienie przestrzeni łazienkowej jest wprowadzenie do aranżacji dodatków w soczystych barwach. Dywanik, zasłonka prysznicowa i inne akcesoria w takich kolorach jak limonka, koral, malina czy turkus pozwolą tchnąć w naszą łazienkę wiosenny nastrój. Od samego patrzenia na te elementy robi się weselej i przyjemniej. W tegorocznym katalogu marki Sealskin znajdziemy soczyście kolorowe akcesoria łazienkowe oraz dywaniki w energetycznych barwach, które pozwolą nam zaprosić wiosnę do swojej łazienki.

Dodatki łazienkowe w wiosennych kolorach

Gamę typowo wiosennych kolorów znajdziemy w serii Bloom. Dodatki takie jak kubek, dozownik na mydło w płynie oraz szczotka w.c. oferowane są w trzech energetycznych wariantach kolorystycznych: orzeźwiającej limonki, soczystej maliny oraz morskiego błękitu. Dodatki wykonane są z wytrzymałego ABS, przy czym góra każdego elementu jest przezroczysta, a dół matowy. Zestawienie dwóch różnych wykończeń dodaje akcesoriom szyku.

Zwolennicy ceramicznych dodatków koniecznie powinni zwrócić uwagę na serię Doppio.

Doppio SealskinDoppio Sealskin

Kolekcja, dotychczas utrzymana w stonowanych kolorach ziemi, uzupełniona została o dwa nowe wykończenia - koral oraz błękit. Biała baza ceramicznych dodatków jest idealnym tłem dla nowych wyrazistych barw, które prezentują się świeżo i elegancko. W kolekcji Doppio dostępne są: kubek, dozownik na mydło w płynie oraz szczotka w.c.

Wszystkie dodatki z obu kolekcji świetnie będą pasowały do dywaników z serii Doux. To nowa linia dywaników wykonanych z miękkiej i superchłonnej mikrofibry. Produkty utrzymane są w nasyconych kolorach takich jak: limonka, koral, czerwień morski oraz błękit z szarością (petrol).  Dostępne są w dwóch rozmiarach: 50x80 cm (klasyczny dywanik) oraz 45x50 cm (dywanik-kontur do położenia przy misce w.c.)

Doux SealskinDoux Sealskin

Doux SealskinDoux Sealskin

Gdyby do tego zestawu była potrzebna jeszcze jakaś energetyczna zasłona prysznicowa, warto zwrócić uwagę na przykład na Testo (zasłona w morskim kolorze), połyskliwą zasłonę Floreale w odcieniu limonki czy srebrzysto-turkusową Diamonds dostępną również w wersji koralowej. Wszystkie zasłonki wykonane są z wytrzymałego, łatwego w pielęgnacji poliestru i mają rozmiar 180x200 cm.

srebrzysto-turkusowa zasłona prysznicowa Diamonds Sealskinzasłona prysznicowa Floreale Sealskin

Marka Sealskin należy go grupy Coram, której reprezentantem na polskim rynku jest firma Coram Poland.

Kontakt w sprawie produktów:

Coram Poland Sp. z o.o.
ul. Bełdan 4
02-695 Warszawa
tel. (22) 899 15 40
www: coram.pl
mail: wyślij wiadomość
Coram Poland Sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » natryski » wanny » parawany nawannowe » kabiny prysznicowe » brodziki » umywalki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » płytki

Zobacz zdjęcia w galerii Coram

 
Meble Elita

Podobne artykuły
Projektowanie łazienki zacznij od wyboru akcesoriów

meble i akcesoria

Projektowanie łazienki zacznij od wyboru akcesoriów

Wielu klientów po artykuły wyposażenia łazienek wraca do ItalyDirect.pl. Zmieniają domy, mieszkania,... więcej...

Systemowe meble łazienkowe Noclaf

meble i akcesoria

Systemowe meble łazienkowe Noclaf

Noclaf Sp. z o.o. - polski producent mebli łazienkowych produkowanych z wysokiej jakości wilgociodpornych materiałów.... więcej...