coram
aurora

Dodatki łazienkowe w złotym wykończeniu

data aktualizacji: 07-09-2015, 06:21 – artykuł promocyjny

Akcesoria łazienkowe marki Geesa z kolekcji Tone to niezwykła propozycja, która została stworzona na 130-lecie istnienia marki. O jej wyjątkowym charakterze świadczy unikalne złote wykończenie. Kolekcja Tone już na starcie swojej rynkowej kariery otrzymała znakomitą rekomendację w postaci tytułu iF Design Award 2015 przyznanego za wzornictwo.

Dodatki łazienkowe w złotym wykończeniu

W bieżącym roku firma Geesa świętuje rocznicę 130-lecia istnienia. To wspaniały jubileusz tym bardziej, że jest to również 85-lecie produkcji dodatków łazienkowych - w roku 1930 na rynek trafiła pierwsza mydelniczka wyprodukowana przez firmę Geesa. Holenderska marka znana jest w wielu krajach, a jej akcesoria znajdują się w tysiącach domów i dziesiątkach hoteli na całym świecie. Składnikami sukcesu, jaki Geesa odniosła na rynku, jest przede wszystkim wysoka jakość produktów, idealne wyczucie rynku oraz stylistyczna odwaga. Firma nie boi się łamać schematów, dzięki czemu w jej ofercie obecne są zarówno produkty klasyczne, jak i nowoczesne (Nexx, Haiku).

W kolekcji Tone dostępne są dwie wersje kolorystyczne dodatków. Pierwszą grupę satnowią akcesoria Tone Gold w unikalnym, złotym wykończeniu. Stanowią one doskonałą propozycję do łazienek urządzonych w stylu glamour, w których króluje przepych, a pierwsze skrzypce gra złoto i ornament.

Tone Gold

Druga wersja kolorystyczna dodatków z kolekcji Tone wykonana została z chromowanego zamacu, chromowanego aluminium oraz chromowanej stali nierdzewnej. Akcesoria z tej linii przygotowane zostały w wersji podwieszanej. Cechuje je prostota i elegancja. Kolekcja jest skromna, a jednak wystarczająco silna estetycznie, by wyróżnić się w pomieszczeniu łazienki. Pełnym blaskiem będzie błyszczeć zwłaszcza we wnętrzach utrzymanych w nowoczesnej estetyce. Uniwersalna chromowana powłoka dopasuje dodatki do armatury, elementów kabin prysznicowych i ceramiki sanitarnej.

ToneTone

W kolekcji Tone, w obu wersjach kolorystycznych, znajdują się takie elementy jak: mały haczyk, wieszak kąpielowy o długości 60 cm połączony z wieszakiem na ręcznik,wieszak pojedynczy, dozownik na mydło w płynie o pojemności 200 ml, haczyk podwójny, uchwyt na gąbki prysznicowe, haczyk pojedynczy, wieszak teleskopowy, szczotka w.c, pojedynczy uchwyt na papier toaletowy w wersji z klapką i bez klapki, wieszaki o długości: 30, 45 oraz 60 cm, wieszak-ring, mydelniczka, kubek oraz półka łazienkowa. Wersję Tone Gold uzupełniają: podwójny uchwyt na papier toaletowy bez klapki oraz podwójny uchwyt na papier toaletowy z klapką.

Marka Geesa należy go grupy Coram, której reprezentantem na polskim rynku jest firma Coram Poland.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Coram Poland Sp. z o.o.
ul. Bełdan 4
02-695 Warszawa
tel. (22) 899 15 40
www: www.coram.pl
mail: wyślij wiadomość
Coram Poland Sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » natryski » wanny » parawany nawannowe » kabiny prysznicowe » brodziki » umywalki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » płytki

Zobacz zdjęcia w galerii Coram

 


Podobne artykuły
Wybór lustra łazienkowego - przewodnik dla kupujących

meble i akcesoria

Wybór lustra łazienkowego - przewodnik dla kupujących

Wydawać by się mogło, że wybór lustra łazienkowego to niezwykle łatwa decyzja. Oferta rynkowa jest przecież... więcej...

Jak niedrogo i estetycznie urządzić małą łazienkę

meble i akcesoria

Jak niedrogo i estetycznie urządzić małą łazienkę

Każdą łazienkę, niezależnie od jej metrażu, możemy urządzić w taki sposób, aby jej wystrój odpowiadał... więcej...

Lampy w stylu glamour

meble i akcesoria

Lampy w stylu glamour

Łazienka urządzona w stylu glamour jest niezwykle elegancka i stylowa. Dominują w niej wyraziste, żywe kolory. Barwami,... więcej...