coram

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Nietypowe formy umywalek na indywidualne zamówienie

data aktualizacji: 06-06-2019, 05:50 – artykuł promocyjny

Nietypowe formy umywalek na indywidualne zamówienie

Elementy ukośne w sztukach plastycznych odczytuje się jako ruchome, dlatego dynamiczna kompozycja wydaje się najlepszym rozwiązaniem w miejscu, przez które codziennie przewija się tysiące osób. Takie właśnie są umywalki stworzone przez Luxum z materiału solid surface na potrzeby Warszawskich, "Złotych Tarasów". Kreatywne i odważne, składające się z ostrych, geometrycznych figur, dobrze wpisują się w puls centrum dużego, nowoczesnego miasta, które wydaje się nigdy nie zasypiać.

Jednak sam design to nie wszystko. Wyjątkową trwałość (wysoka odporność na zabrudzenia, uderzenia, ścieranie i odbarwienia) oraz świetną estetykę zawdzięczamy zastosowaniu materiałów kompozytowych solid surface, takich jak: Corian, GFK Luxum, Staron, Hi-Macs, Montelli i Kevlar. W ich skład wchodzą m.in. żywice akrylowe, co umożliwia zniesienie wielu dotychczasowych barier aranżacyjnych zarówno przy niewielkich wnętrzach, jak i w dużych obiektach architektonicznych.

umywalka Luxum

Umywalki Luxum to idealne produkty dla kreatywnych Klientów, którzy chcą realizować swoje śmiałe pomysły, nie rezygnując przy tym z jakości. Oprócz możliwości doboru niemal dowolnego rozmiaru i kształtu, firma oferuje Państwu szeroką paletę barw do wyboru (kolorystyka palety RAL).

Firma Luxum istnieje na rynku od 1999 roku i świetnie zna się na swojej pracy, ale pomimo tego nie poprzestaje tylko na tym. Jest otwarta na nowe pomysły i możliwości, stale poszukuje ciekawych materiałów do wyposażenia wnętrz oraz najlepszych Architektów, z którymi będzie w stanie wspólnie kreować nowe, imponujące projekty. To dzięki owocnej współpracy możliwe było doprowadzenie do końca tak wymagającego zadania, jak stworzenie pierwszej tego typu realizacji w Polsce.

umywalka Luxumumywalka Luxumumywalka Luxum

Jako perfekcjoniści - nigdy nie odpuszcza. Za punkt honoru stawia idealne odtworzenie dostarczonych projektów i doprowadzenie ich do końca. Luxum kocha to co robi, dlatego każdy z produktów obfituje w dopracowane detale, które razem tworzą coś wielkiego, jak w przypadku futurystycznych i funkcjonalnych umywalek ze "Złotych Tarasów".

Jeśli zatem szukacie Państwo luksusowych, indywidualnych rozwiązań warto postawić na firmę Luxum, a otrzymają Państwo niemożliwy do podrobienia produkt.

Łazienkę ze zdjęć zaprojektowało biuro architektów Rubicon Group - www.rubicongroup.pl
 

Kontakt w sprawie produktów:

LUXUM
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. (+48) 12 346 49 11
www: www.luxum.pl
mail: wyślij wiadomość
LUXUM

wanny » umywalki » brodziki na wymiar » kabiny prysznicowe » blaty umywalkowe » blaty łazienkowe » blaty kompozytowe » meble łazienkowe » nietypowe formy meblowe


Zobacz zdjęcia w galerii Luxum

 

Podobne artykuły
Szklane dekoracyjne umywalki i armatura ZOVO

ceramika sanitarna

Szklane dekoracyjne umywalki i armatura ZOVO

Angielska firma ZOVO jest producentem umywalek i armatury łazienkowej. Umywalki i armatura ZOVO są bardzo uniwersalne... więcej...

Miski WC bez kołnierza – przegląd

ceramika sanitarna

Miski WC bez kołnierza – przegląd

Czyszczenie toalety nie należy do przyjemności. Dlatego producenci ceramiki sanitarnej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom... więcej...