konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Nietypowe formy umywalek na indywidualne zamówienie

artykuł promocyjny

Nietypowe formy umywalek na indywidualne zamówienie

Elementy ukośne w sztukach plastycznych odczytuje się jako ruchome, dlatego dynamiczna kompozycja wydaje się najlepszym rozwiązaniem w miejscu, przez które codziennie przewija się tysiące osób. Takie właśnie są umywalki stworzone przez Luxum z materiału solid surface na potrzeby Warszawskich, "Złotych Tarasów". Kreatywne i odważne, składające się z ostrych, geometrycznych figur, dobrze wpisują się w puls centrum dużego, nowoczesnego miasta, które wydaje się nigdy nie zasypiać.

Jednak sam design to nie wszystko. Wyjątkową trwałość (wysoka odporność na zabrudzenia, uderzenia, ścieranie i odbarwienia) oraz świetną estetykę zawdzięczamy zastosowaniu materiałów kompozytowych solid surface, takich jak: Corian, GFK Luxum, Staron, Hi-Macs, Montelli i Kevlar. W ich skład wchodzą m.in. żywice akrylowe, co umożliwia zniesienie wielu dotychczasowych barier aranżacyjnych zarówno przy niewielkich wnętrzach, jak i w dużych obiektach architektonicznych.

umywalka Luxum

Umywalki Luxum to idealne produkty dla kreatywnych Klientów, którzy chcą realizować swoje śmiałe pomysły, nie rezygnując przy tym z jakości. Oprócz możliwości doboru niemal dowolnego rozmiaru i kształtu, firma oferuje Państwu szeroką paletę barw do wyboru (kolorystyka palety RAL).

Firma Luxum istnieje na rynku od 1999 roku i świetnie zna się na swojej pracy, ale pomimo tego nie poprzestaje tylko na tym. Jest otwarta na nowe pomysły i możliwości, stale poszukuje ciekawych materiałów do wyposażenia wnętrz oraz najlepszych Architektów, z którymi będzie w stanie wspólnie kreować nowe, imponujące projekty. To dzięki owocnej współpracy możliwe było doprowadzenie do końca tak wymagającego zadania, jak stworzenie pierwszej tego typu realizacji w Polsce.

umywalka Luxumumywalka Luxumumywalka Luxum

Jako perfekcjoniści - nigdy nie odpuszcza. Za punkt honoru stawia idealne odtworzenie dostarczonych projektów i doprowadzenie ich do końca. Luxum kocha to co robi, dlatego każdy z produktów obfituje w dopracowane detale, które razem tworzą coś wielkiego, jak w przypadku futurystycznych i funkcjonalnych umywalek ze "Złotych Tarasów".

Jeśli zatem szukacie Państwo luksusowych, indywidualnych rozwiązań warto postawić na firmę Luxum, a otrzymają Państwo niemożliwy do podrobienia produkt.

Łazienkę ze zdjęć zaprojektowało biuro architektów Rubicon Group - www.rubicongroup.pl
 

Kontakt w sprawie produktów:

LUXUM
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. (+48) 12 346 49 11
www: www.luxum.pl
mail: wyślij wiadomość
LUXUM

wanny » umywalki » brodziki na wymiar » kabiny prysznicowe » blaty umywalkowe » blaty łazienkowe » blaty kompozytowe » meble łazienkowe » nietypowe formy meblowe


Zobacz zdjęcia w galerii Luxum

 Podobne artykuły
Umywalka nablatowa - między wyrazistą formą a wygodą

ceramika sanitarna

Umywalka nablatowa - między wyrazistą formą a wygodą

Łazienka to pomieszczenie, które urządzamy na przysłowiowe lata. W związku z tym powinna być to dobrze przemyślana,... więcej...

Wybór stelaża - zabudowa sucha czy mokra

ceramika sanitarna

Wybór stelaża - zabudowa sucha czy mokra

Spłuczki podtynkowe niemal całkowicie wyparły już tradycyjne kompakty. Dzięki temu rozwiązaniu znika zbiornik... więcej...

MAŁA Umywalka Łazienkowa

ceramika sanitarna

MAŁA Umywalka Łazienkowa

Umywalka jest sercem łazienki, wokół którego wszystko się dzieje. To tutaj zaczynamy dzień, nakładając... więcej...
Facebook
Instagram