Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Grzejnik dekoracyjny do łazienki

data aktualizacji: 17-01-2020, 12:42 – artykuł promocyjny

W nowoczesnych łazienkach grzejnik jest jednym z głównych elementów wyposażenia łazienki. Obecnie coraz więcej osób zamiast tradycyjnego białego grzejnika drabinkowego, decyduje się na montaż grzejnika dekoracyjnego, który z powodzeniem może być prawdziwą ozdobą tego wnętrza. Dlatego też wybierając koloryfer do swojej łazienki, zwracamy uwagę nie tylko na cenę, ale również na jego wygląd. Pamiętajmy jednak o tym, iż musi on zapewniać skuteczne ogrzewanie całego pomieszczenia.

Grzejnik dekoracyjny do łazienki

Instal-Projekt

Odpowiednio dobrany grzejnik powinien zatem gwarantować nam ciepło, a także być ozdobą łazienki i służyć nam przez długie lata. Ponadto, dzięki wyposażeniu go w dodatkowe akcesoria, grzejnik może także pełnić inne funkcje, takie jak: suszarka na ręczniki czy też wygodna półeczka.

Brem Cross DivisBrem Cross 4RBrem Clark

fot.: BREM - dekoracyjne grzejniki łazienkowe

Radox CombiRadox RiverRadox Serpentine

fot.: RADOX RADIATORS - dekoracyjne grzejniki łazienkowe

Pionowe grzejniki dekoracyjne stanowią niezwykle ciekawe rozwiązanie, które z powodzeniem można umieścić w każdej łazience, nadając jej tym samym nowoczesny wygląd. Grzejniki te standardowo oferowane są w kolorze białym, ale za dodatkową dopłatą można nabyć grzejnik w wykończeniu silver lub w dowolnym kolorze z palety RAL.

Grzejnik dekoracyjny Imers - Cubic

                                                         Imers                                                              

Jaga - grzejnik TwineDekoracyjny grzejnik Iguana z haczykami i relingami

Jaga

Większość grzejników dekoracyjnych oferowanych jest w wariancie pionowym, ale dostępne są także modele poziome, którz z powodzeniem możemy zainstalować np. nad wanną. Doskonale prezentują się one we wnętrzach o różnym wystroju. Poziomy grzejnik nie tylko zmienia wygląd pomieszczenia, ale pomaga także w lepszym utrzymaniu czystości grzejnika z powodu nie zamkniętej bryły.

grzejnik Brem Raw - AG Grzejniki DesignInstal-Projekt - grzejnik STICK LEVEL

     AG Grzejniki Design                                          Instal-Projekt                 

Grzejnik z lustrem stanowi oryginalną, a zarazem bardzo funkcjonalna propozycję do umieszczenia w łazience. Może on pełnić funkcję zarówno ogrzewania pomieszczenia, jak również zwykłego lustra. W grzejniku INDIVI firmy Instal-Projekt element grzejny zamaskowany został jednolitą szklaną taflą. Dostępny jest on w dwóch wersjach - INDIVI z ostrymi rogami oraz Indivi New z zaokrąglonymi rogami. Dodatkowo do grzejnika można dokupić reling w dowolnym kolorze, dzięki czemu będziemy mogli powiesić na nim ręcznik czy szlafrok.

Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - IndiviLuxrad - Aurora z lustrem

Instal-Projekt - grzejnik INDIVI                              LUXRAD - grzejnik Aurora z lustrem

Grzejnik Aurora z lustrem z oferty firmy LUXRAD optycznie powiększa wnętrze i rozświetla każde pomieszczenie. Lustro w połączeniu z wygiętymi trójkątnymi profilami dodaje pomieszczeniom dodatkowej urody. 

W nowoczesnych łazienkach doskonale prezentować sie będą również grzejniki w formie obrazów z nadrukiem cyfrowym, jak Inventio marki Instal-Projekt, który oferuje nowe możliwości aranżacji wnętrza. Dostępny jest z ekranem gładko polakierowanym lub zadrukowanym. Dzięki kolorowemu ekranowi foto grzejnik ten przynosi niepowtarzalne oryginalne wrażenia estetyczne.

Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - Inventio Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - InventioGrzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - InventioGrzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - InventioGrzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - Inventio

Instal-Projekt

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: Imers, Instal-Projekt, Jaga, AG Grzejniki Design, Luxrad, Brem, Radox Radiators

Podobne artykuły
Grzejniki łazienkowe w różnych stylach

ogrzewanie łazienki

Grzejniki łazienkowe w różnych stylach

Łazienki w naszych mieszkaniach mogą być urządzone w różnych stylach, w zależności od gustów i... więcej...

Nowa gama kolorystyczna grzejników Instal-Projekt

ogrzewanie łazienki

Nowa gama kolorystyczna grzejników Instal-Projekt

Kolor, na równi z kształtem jest decydującym czynnikiem wpływającym na charakter zarówno przedmiotów,... więcej...

Grzejniki do nietypowych pomieszczeń - w wielu kolorach i kombinacjach

ogrzewanie łazienki

Grzejniki do nietypowych pomieszczeń - w wielu...

Każdy grzejnik ma określone parametry, takie jak: wysokość, szerokość oraz moc grzewczą. Osoby wybierające grzejnik... więcej...