Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Grzejnik dekoracyjny do łazienki

artykuł promocyjny

W nowoczesnych łazienkach grzejnik jest jednym z głównych elementów wyposażenia łazienki. Obecnie coraz więcej osób zamiast tradycyjnego białego grzejnika drabinkowego, decyduje się na montaż grzejnika dekoracyjnego, który z powodzeniem może być prawdziwą ozdobą tego wnętrza. Dlatego też wybierając koloryfer do swojej łazienki, zwracamy uwagę nie tylko na cenę, ale również na jego wygląd. Pamiętajmy jednak o tym, iż musi on zapewniać skuteczne ogrzewanie całego pomieszczenia.

Grzejnik dekoracyjny do łazienki

Instal-Projekt

Odpowiednio dobrany grzejnik powinien zatem gwarantować nam ciepło, a także być ozdobą łazienki i służyć nam przez długie lata. Ponadto, dzięki wyposażeniu go w dodatkowe akcesoria, grzejnik może także pełnić inne funkcje, takie jak: suszarka na ręczniki czy też wygodna półeczka.

Brem Cross DivisBrem Cross 4RBrem Clark

fot.: BREM - dekoracyjne grzejniki łazienkowe

Radox CombiRadox RiverRadox Serpentine

fot.: RADOX RADIATORS - dekoracyjne grzejniki łazienkowe

Pionowe grzejniki dekoracyjne stanowią niezwykle ciekawe rozwiązanie, które z powodzeniem można umieścić w każdej łazience, nadając jej tym samym nowoczesny wygląd. Grzejniki te standardowo oferowane są w kolorze białym, ale za dodatkową dopłatą można nabyć grzejnik w wykończeniu silver lub w dowolnym kolorze z palety RAL.

Grzejnik dekoracyjny Imers - Cubic

                                                         Imers                                                              

Jaga - grzejnik TetraDekoracyjny grzejnik Iguana z haczykami i relingami

Jaga

Większość grzejników dekoracyjnych oferowanych jest w wariancie pionowym, ale dostępne są także modele poziome, którz z powodzeniem możemy zainstalować np. nad wanną. Doskonale prezentują się one we wnętrzach o różnym wystroju. Poziomy grzejnik nie tylko zmienia wygląd pomieszczenia, ale pomaga także w lepszym utrzymaniu czystości grzejnika z powodu nie zamkniętej bryły.

grzejnik Brem Raw - AG Grzejniki DesignInstal-Projekt - grzejnik STICK LEVEL

     AG Grzejniki Design                                          Instal-Projekt                 

Grzejnik z lustrem stanowi oryginalną, a zarazem bardzo funkcjonalna propozycję do umieszczenia w łazience. Może on pełnić funkcję zarówno ogrzewania pomieszczenia, jak również zwykłego lustra. W grzejniku INDIVI firmy Instal-Projekt element grzejny zamaskowany został jednolitą szklaną taflą. Dostępny jest on w dwóch wersjach - INDIVI z ostrymi rogami oraz Indivi New z zaokrąglonymi rogami. Dodatkowo do grzejnika można dokupić reling w dowolnym kolorze, dzięki czemu będziemy mogli powiesić na nim ręcznik czy szlafrok.

Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - Indivi

Instal-Projekt - grzejnik INDIVI

Grzejnik Aurora z lustrem z oferty firmy LUXRAD optycznie powiększa wnętrze i rozświetla każde pomieszczenie. Lustro w połączeniu z wygiętymi trójkątnymi profilami dodaje pomieszczeniom dodatkowej urody. 

W nowoczesnych łazienkach doskonale prezentować sie będą również grzejniki w formie obrazów z nadrukiem cyfrowym, jak Inventio marki Instal-Projekt, który oferuje nowe możliwości aranżacji wnętrza. Dostępny jest z ekranem gładko polakierowanym lub zadrukowanym. Dzięki kolorowemu ekranowi foto grzejnik ten przynosi niepowtarzalne oryginalne wrażenia estetyczne.

Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - Inventio Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - InventioGrzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - InventioGrzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - InventioGrzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - Inventio

Instal-Projekt

Grzejnik może być też wyznacznikiem stylu. Kolekcja BATHICO Grzejniki Łazienkowe Retro marki Vetto doskonale oddaje urok dawnych czasów. Efekt postarzania pasuje również do wnętrz industrialnych.

Kolekcja BATHICO Grzejniki Łazienkowe Retro

fot.: Vetto

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: Imers, Instal-Projekt, Vetto, Jaga, AG Grzejniki Design, Brem, Radox Radiators


Facebook
Instagram