coram
aurora

Wygodna łazienka

data aktualizacji: 12-03-2020, 10:59 – artykuł promocyjny

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym powinniśmy się czuć komfortowo i bezpiecznie. Dlatego też wybierając poszczególne elementy do wyposażenia tego wnętrza, powinniśmy kierować się przede wszystkim ich funkcjonalnością. Jest to niezmiernie ważna rzecz, zwłaszcza w łazienkach, z których korzystać będą osoby starsze i niepełnosprawne, mające problemy ze swobodnym przemieszczaniem się, zmianą położenia ciała, a często także z wykonywaniem nawet najprostszych czynności.

Wygodna łazienka

Do sprzętów ułatwiających codzienne funkcjonowanie należą niewątpliwie łazienkowe akcesoria. Obok różnych uchwytów, których bogaty wybór proponuje Ferro w ofercie firmy znajdują się także poręcze oraz siedziska prysznicowe. Uchwyty mogą być montowane na ścianach obok toalet, umywalek lub też nad wanną. Znajdziemy je przede wszystkim w Programie Help oraz w kolekcjach: Novatorre 1 i Grace.

Program Help - uchwyt podwójny stałyProgram Help - poręcz kątowaProgram Help - uchwyt podwójny składany

Program Help to stworzony specjalnie z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych zestaw akcesoriów łazienkowych. Oprócz uchwytów stałych pojedynczych i podwójnych są tu również uchwyty składane i praktyczna poręcz kątowa. Na uwagę zasługują także składane siedziska prysznicowe, które zapewniają użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo.

Grace - Uchwyt do wanny z mydelniczkąGrace - Uchwyt do wannyNovatorre 1 - Uchwyt do wanny

Interesująco prezentuje się też uchwyt do wanny z mydelniczką z kolekcji Grace, a także funkcjonalne akcesoria z linii Novatorre 1, w której oprócz uchwytów znajdziemy użyteczne dozowniki na mydło zapewniające właściwą higienę podczas mycia, co jest szczególnie ważne zwłaszcza dla osób starszych i chorych o obniżonej odporności organizmu.

Bardzo istotną cechą wymienionych akcesoriów jest ich estetyczny wygląd, a także możliwość dostosowania poszczególnych elementów kolekcji do potrzeb indywidualnych.

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość
Ferro S.A.

baterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

            Podobne artykuły
Oświetlenie do sufitów podwieszanych

meble i akcesoria

Oświetlenie do sufitów podwieszanych

Sufit podwieszany jest rozwiązaniem coraz częściej spotykanym w pomieszczeniach w naszych domach. Pozwala ona na... więcej...

Olśniewająca łazienka z 3 kolekcjami mebli od Defra

meble i akcesoria

Olśniewająca łazienka z 3 kolekcjami mebli od Defra

Marka Defra prezentuje 3 wyjątkowe kolekcje mebli, które odmienią każdą łazienkę. ALTA, AMURA i NEX to... więcej...

Meble do dużej i małej łazienki

meble i akcesoria

Meble do dużej i małej łazienki

Jednym z głównych elementów wysposażenia łazienki są meble. Niezależnie od powierzchni jaką posiadamy... więcej...