Awangardowe płytki Aparici

data aktualizacji: 02-03-2018, 12:01 – artykuł promocyjny

Płytki marki Ceramicas Aparici - renomowanego, hiszpańskiego producenta z kolekcji Vanguard, Elegy i Trend stanowią doskonałą propozycję dla osób poszukujących niebanalnych pomysłów na wykończenie ścian i podłóg w swoich łazienkach. Każda seria ma coś, co ją identyfikuje: wyrazisty wzór, oryginalną fakturę, rozbudowany system dekoracji.

Awangardowe płytki Aparici

Płytki Aparici od lat cenione są przez polskich klientów za wysoką jakość techniczną, użytkową oraz atrakcyjną estetykę. Nie bez znaczenia pozostaje też doświadczenie hiszpańskiego producenta (ponad 50 lat tradycji), dynamiczny rozwój oraz aktywny udział w kreacji i kształtowaniu rynkowych trendów. Autoryzowanym dystrybutorem w Polsce płytek ceramicznych marki Ceramicas Aparici jest m.in. firma Coram Poland.

Jedną z nowych kolekcji Aparici, która zachwyciła polski rynek, są płytki Vanguard. To rozbudowana kolekcja glazury oraz terakoty z unikatowymi wzorami, produkowana w technologii  podwójnego wypału. Metoda ta pozwala na uzyskiwanie bardziej wyrazistych, głębokich kolorów oraz zapewnia mniejsze zróżnicowanie tonacji w zakresie jednej partii produkcyjnej.
Płytką bazową w kolekcji ściennej jest biała i czarna glazura o wymiarach 20x20 cm, której towarzyszą oryginalne płytki dekoracyjne w tym samym formacie (wzorzyste, z efektem trójwymiarowym, rozeta i in.) oraz bogata oferta elementów dodatkowych takich jak: listwa (2x20 cm), bordiura (5x20 cm), cokół (12x20 cm). Elementy uzupełniające utrzymane są w kolorach: białym, czarnym, błękitnym, brązowym i kawy z mlekiem.
Na podłogę w kolekcji Vanguard firma Aparici proponuje gres techniczny rektyfikowany o wymiarach 29,75x29,75 cm. Oprócz płytek jednobarwnych (biała i czarna) dostępne są płytki dekorowane - z takimi samymi wzorami jak w kolekcji ściennej. Bogactwo dekoracji  płytek Vanguard pozwala na tworzenie pięknych i oryginalnych kompozycji na ścianie i podłodze.

płytki

Drugą serią z oferty firmy Aparici na którą warto zwrócić uwagę jest Trend. To kolekcja, której znakiem rozpoznawczym jest wyrazista faktura. Podstawową płytką jest tu matowa glazura Poeme Marfil 20x20 cm, której towarzyszą ozdobne płytki reliefowane Trend z pięcioma rodzajami wzoru. W wersji monokolorowej (Ivory, Amber, Green) kojarzyć się mogą z piecowymi kaflami, w wersji specjalnej Velvety (jednolity kolor z przetarciami - bordo i butelkowa zieleń) nabierają lekko rustykalnego charakteru, by w wersjach metalizowanych stać się glamour (Silver, Gold Bronze oraz Iris). Szczególną propozycją w ostatniej grupie jest Iris - płytka metalizowana w tęczowej wersji. Kolekcję Trend uzupełniają elementy dodatkowe: listwa (2x20 cm), listwa ozdobna (2,5x20 cm), bordiura (5x20 cm), cokół (15x20 cm). Oferowane są one we wszystkich wariantach kolorystycznych (monokolor, Velvety i multicolor). Płytki podłogowe (gres Primary) mają wymiar 29,5x29,5 cm i dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: Natural, Amber i Green.

płytki Trend płytki Trend w wersji Iris

Najspokojniejszą estetycznie serią wśród prezentowanych jest Elegy, matowa płytka ścienna o wymiarach 31,6x59,2 cm. Glazura, produkowana w technologii podwójnego wypału proponowana jest w stonowanych kolorach bieli oraz kremu. Podstawą serii są jednolite płytki gładkie, których estetycznym dopełnieniem są płytki z ornamentem: jednolite (biały, krem, złoto, brąz) oraz dwukolorowe (biało-beżowe). Atrakcyjnym elementem kolekcji są bogato zdobione cokoły oraz elementy wykańczające, które ze względu na ręczną produkcję mają status wyrobu specjalnego (delikatne różnice w kolorystyce i wymiarach pomiędzy elementami).

płytki Elegypłytki Elegy

Autoryzowanym dystrybutorem płytek ceramicznych marki Aparici jest firma Coram Poland. Zapraszamy na stronę internetową: www.coram.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Coram Poland Sp. z o.o.
ul. Bełdan 4
02-695 Warszawa
tel. (22) 899 15 40
www: www.coram.pl
mail: wyślij wiadomość
Coram Poland Sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » natryski » wanny » parawany nawannowe » kabiny prysznicowe » brodziki » umywalki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » płytki

Zobacz zdjęcia w galerii Coram

 
Podobne artykuły
PCI Lastogum - kompleksowe uszczelnienie łazienki

podłogi i ściany

PCI Lastogum - kompleksowe uszczelnienie łazienki

PCI Lastogum® to gotowa do użycia dyspersja akrylowa, dostarczana w dwóch kontrastowych kolorach... więcej...

Mozaika - dlaczego warto mieć ją w swoim domu

podłogi i ściany

Mozaika - dlaczego warto mieć ją w swoim domu

Szukając pomysłu na wykończenie ścian w swojej łazience, warto zwrócić uwagę na mozaiki. Te niewielkich... więcej...

Akryl w łazience - rodzaje, zastosowanie, jak używać

podłogi i ściany

Akryl w łazience - rodzaje, zastosowanie, jak używać

Sanitarne akryle budowlane należą do grupy uszczelniaczy. Wykorzystuje się je przy wypełnianiu rys, pęknięć oraz... więcej...