coram
aurora

Stylowe meble do łazienki

data aktualizacji: 03-07-2015, 05:22 – artykuł promocyjny

Najpopularniejszymi stylami w urządzaniu łazienki są obecnie: nowoczesność, klasyka i romantyzm. Podążając za trendami wnętrzarskimi, holenderska marka Tiger rozszerza gamę mebli łazienkowych o nowe kolekcje - Loft, Manor, Studio oraz Cottage. Dodatkowym atutem nowych mebli jest wyważona cena.

Stylowe meble do łazienki

Meble z nowych kolekcji to niezwykle nowatorski projekt. Tak naprawdę są to bowiem cztery wariacje estetyczne na temat szafki podumywalkowej o wymiarach 60-80-120 x 62 x 45 cm z dwiema szufladami oraz wysokiego słupka 40 x 160 x 35 cm z dwojgiem otwieranych drzwi. Każda z czterech proponowanych wersji wyróżnia się odmienną kolorystyką oraz estetyką frontu.

Wersja Cottage - jak sugeruje nazwa - to meble z nutą sielskości. „Swojski” charakter podkreślają zaznaczone płyciny frontów z charakterystycznymi, pionowymi nacięciami, tradycyjne w formie uchwyty oraz kolorystyka (rustykalny dąb oraz biały mat).

CottageManor

Cottage                                                              Manor

Manor to odsłona romantyczna: szafki w kolorze białym lub taupe (biel złamana szarością), z zaakcentowanym rysunkiem kwadratowej płyciny i delikatnymi uchwytami, prezentują się świeżo i delikatnie.

Loft jest propozycją wyrazistą i nowoczesną: bezuchwytowo otwierane szafki, w drewnianej okleinie (naturalny dąb, dąb Chalet, orzech), z wyraźnie zaznaczoną fakturą.

LoftStudio

Loft                                                              Studio

Czwarta wersja, czyli Studio reprezentuje styl nowoczesny, w wersji minimalistycznej: bryły szafek są tu idealnie gładkie, błyszczące, uchwyty mają formę krótkich relingów. Nowoczesną estetykę podkreślają wykończenia: błyszcząca biel, naturalny dąb, dąb Chalet, orzech.\

Szafki podumywalkowe z wszystkich czterech linii mają jednakowe wymiary: w wersji z pojedynczą umywalką 60 oraz 80 cm x 62 x 45 cm, w wersji z umywalką podwójną 120 cm x 62 cm x45 cm, natomiast słupek wysoki ma wymiar 40 x 160 x 35 cm. Meble wykonane są z foliowanego MDF oraz markowych płyt meblowych licowanych eleganckimi okleinami dekoracyjnymi. W standardzie zawierają udogodnienia użytkowe takie jak prowadnice i zawiasy z systemem cichego domykania.

Aby oferta nowych mebli była jeszcze bardziej uniwersalna dla klienta, wyposażenie dodatkowe takie jak lustra, szafki lustrzane oraz umywalki jest jednakowe we wszystkich kolekcjach. Lustra mają wymiar: 60-80-120 x 70 x 2 cm, szafki lustrzane z asymetrycznie dzielonymi drzwiami: 60-80-120 x 70 x 15 cm. Umywalki proponowane do nowych mebli wykonane są z marmurowego kompozytu w kolorach białym (wersja połysk i mat) oraz czarnym (mat).

Tak przygotowana oferta daje klientowi doskonałą bazę do stworzenia wymarzonej łazienki w jednym z czterech modnych stylów.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Coram Poland Sp. z o.o.
ul. Bełdan 4
02-695 Warszawa
tel. (22) 899 15 40
www: www.coram.pl
mail: wyślij wiadomość
Coram Poland Sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » natryski » wanny » parawany nawannowe » kabiny prysznicowe » brodziki » umywalki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » płytki

Zobacz zdjęcia w galerii Coram

 


Podobne artykuły
Lustra kosmetyczne - niezbędne w każdej łazience

meble i akcesoria

Lustra kosmetyczne - niezbędne w każdej łazience

Lustro kosmetyczne jest przedmiotem, którego nie powinno zabraknąć w żadnej łazience. Funkcja powiększania... więcej...

Meble KOŁO Twins - sposób na porządek w łazience

meble i akcesoria

Meble KOŁO Twins - sposób na porządek w łazience

W wielu łazienkach, zwłaszcza tych o niewielkim metrażu, spotykamy się z problemem uporządkowania przestrzeni.... więcej...