konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Umywalki wielostanowiskowe do domów i obiektów użyteczności publicznej

artykuł promocyjny

Na potrzeby wyposażenia łazienek w budynkach użyteczności publicznych i przestrzeni handlowych firma Luxum oferuje wykonanie umywalek na wymiar.

Umywalki wielostanowiskowe do domów i obiektów użyteczności publicznej

W nowoczesnych łazienkach nie powinno zabraknąć dopasowanej umywalki. Umywalki na wymiar od Luxum to kwintesencja nowoczesnej łazienki. Firma Luxum wytwarza i projektuje umywalki z prawdziwą pasją. Jednak coraz częściej klienci indywidualni decydują się na umieszczenie umywalek wielostanowiskowych w swoich domach. Poprzez takie rozwiązanie łazienka staje się wygodna w utrzymaniu i komfortowa w użytkowaniu.

umywalka wielostanowiskowaumywalka wielostanowiskowa

Umywalki wykonywane są z nowoczesnych materiałów kompozytowych typu solid surface jak Corian czy Staron. Mogą one być wykonane w jednym monolitycznym odlewie bez widocznych łączeń i spoin nawet do 11 m długości.

umywalka wielostanowiskowa

W realizacji umywalek wielostanowiskowych na indywidualne zamówienie nie istnieją żadne ograniczenia. Pełna swoboda w wyborze długości, rozmiarów misy, koloru (paleta RAL) i kształtu czyni manufakturę Luxum lidera w produkcji wyposażenia sanitarnego. Poprzez możliwość dopasowania wielkości i formy umywalki do własnych potrzeb czy wymiarów łazienki, dają nieograniczone możliwości stworzenia niepowtarzalnej przestrzeni publicznej jak i tej domowej. Umywalki wielostanowiskowe sprawdzą się również w przestrzeni prywatnej. Poprzez idealne dopasowanie do wnętrza staną się wyjątkowym elementem Twojej łazienki.

umywalka z szafką Googleumywalka dwustanowiskowa

Najczęściej stosowanym materiałem w procesie produkcji umywalek wielostanowiskowych jest kompozyt GFK Luxum. Umywalki i inne wyroby sanitarne otrzymane z GFK Luxum nie żółkną są odporne na zarysowania i pęknięcia, zachowując piękną estetykę na długie lata, nawet podczas intensywnego użytkowania. Jest to istotna kwestia w przypadku łazienek użyteczności publicznej o tak dużej częstotliwości i natężeniu ruchu. GFK Luxum to materiał w pełni bezpieczny i higieniczny dla zdrowia użytkowników, ze względu na swoją jednorodną i gładką powierzchnię.
 

Kontakt w sprawie produktów:

LUXUM
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. (+48) 12 346 49 11
www: www.luxum.pl
mail: wyślij wiadomość
LUXUM

wanny » umywalki » brodziki na wymiar » kabiny prysznicowe » blaty umywalkowe » blaty łazienkowe » blaty kompozytowe » meble łazienkowe » nietypowe formy meblowe


Zobacz zdjęcia w galerii Luxum

 Podobne artykuły
Ceramika w pigułce - wybór i montaż umywalki

ceramika sanitarna

Ceramika w pigułce - wybór i montaż umywalki

Dobrze zaaranżowana strefa umywalkowa warunkuje wygodę przy wykonywaniu codziennych czynności higienicznych, jak... więcej...

Jak wybrać misy WC dobrej jakości? Sprawdź innowacyjne rozwiązania

ceramika sanitarna

Jak wybrać misy WC dobrej jakości? Sprawdź innowacyjne rozwiązania

Urządzając łazienkę, domownicy często koncentrują się wyborze ładnych płytek, kabiny prysznicowej czy umywalki,... więcej...

Mała umywalka w łazience (60cm)

ceramika sanitarna

Mała umywalka w łazience (60cm)

Szukasz eleganckich pomysłów na aranżację małego wnętrza? A może mimo dużej powierzchni, chcesz urządzić... więcej...
Facebook
Instagram