konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Umywalki dopasowane do Twoich potrzeb

artykuł promocyjny

Pomimo bogatej oferty rynkowej wyposażenia sanitarnego, czasem i tak mamy problem z wyborem modelu umywalki, który w 100% odpowiadałby naszym oczekiwaniom. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nam firma Luxum, tworząca wyposażenie sanitarne na indywidualne zamównienie.

Umywalki dopasowane do Twoich potrzeb

Osoby, którym zależy na stworzeniu jedynej i niepowtarzalnej umywalki, mogą teraz zrealizować swoje marzenia. Projektanci firmy Luxum na podstawie przedstawionego rysunku, szkicu czy też inspiracji, mogą przygotować umywalkę w dowolnej formie: nablatową, połączoną z blatem w jednej monolitycznej bryle, pojedynczą lub podwójną. Klienci mają również zapewnioną możliwość wyboru rodzaju odpływu, jaki chcą zastosować w umywalce - liniowy, szczelinowy lub tradycyjny.

Dzięki zastosowaniu niestandardowych rozmiarów, umywalka będzie pasowała do każdej łazienki. Możliwość dopasowania wielkości i formy umywalki do własnych potrzeb czy wymiarów łazienki, stwarza nieograniczone pole do popisu w zakresie projektowania niepowtarzalnych przestrzeni.

umywalka nablatowa Luxumumywalka Luxumumywalka Luxum

Firma Luxum do produkcji wyposażenia sanitarnego wykorzystuje wysokiej jakości materiały kompozytowe jak Corian, Staron czy GFK Luxum, co sprawia, że produkty te łazienka są łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu w czystości.

umywalka Luxumumywalka Luxum

Pełna swoboda w wyborze długości, rozmiarów misy, koloru (paleta RAL) i kształtu czyni manufakturę Luxum lidera w produkcji wyposażenia sanitarnego. Produkowanie wyposażenia sanitarnego na wymiar to idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących indywidualizm oraz najnowsze trendy w aranżacji łazienek.
 

Kontakt w sprawie produktów:

LUXUM
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. (+48) 12 346 49 11
www: www.luxum.pl
mail: wyślij wiadomość
LUXUM

wanny » umywalki » brodziki na wymiar » kabiny prysznicowe » blaty umywalkowe » blaty łazienkowe » blaty kompozytowe » meble łazienkowe » nietypowe formy meblowe


Zobacz zdjęcia w galerii Luxum

 Podobne artykuły
Jaką umywalkę wybrać? Trendy 2020

ceramika sanitarna

Jaką umywalkę wybrać? Trendy 2020

Odpływ liniowy w umywalkach stał się synonimem luksusu w dobrze urządzonych łazienkach. Podążający za nowościami... więcej...

Jak wybrać odpowiedni stelaż

ceramika sanitarna

Jak wybrać odpowiedni stelaż

Wybór właściwego systemu podtynkowego to jedna z najważniejszych kwestii przy urządzaniu łazienki. Różnorodność... więcej...

Umywalki Kaldewei ze stali emaliowanej

ceramika sanitarna

Umywalki Kaldewei ze stali emaliowanej

Umywalki wykonane ze stali emaliowanej to pozycja, o którą wzbogaciło się portfolio produktowe Kaldewei w... więcej...
Facebook
Instagram