Riho - wanny, kabiny, brodziki

Rozwiązania specjalne firmy SanSwiss pasujące do każdej łazienki

data aktualizacji: 07-11-2017, 07:58 – artykuł promocyjny

Od ponad 25 lat dzięki pasji i zaangażowaniu firma SanSwiss tworzy produkty najwyższej jakości oraz zgodne z surowymi normami. Nazwa Sanswiss nawiązuje do szwajcarskich korzeni firmy i specjalizacji w branży sanitarnej. Oferujemy ponad 170 modeli kabin prysznicowych oraz 3 serie brodzików konglomeratowych. Naszą specjalnością są produkty o wymiarach specjalnych z ukosami i wycinkami w szkle.

Rozwiązania specjalne firmy SanSwiss pasujące do każdej łazienki

Przestrzeń łazienkowa najczęściej określona jest przez nie zależne od nas czynniki. Występujące w niej skosy, obudowy urządzeń i elementów technicznych ograniczają możliwości aranżacyjne. Często umieszczenie standardowej kabiny nie jest w ogóle możliwe. W takich przypadkach z pomocą przychodzą wszelkiego rodzaju rozwiązania niestandardowe. Ukosy, wycinki i u-montaże to tylko niektóre z rozwiązań umożliwiających wybrnięcie z ciężkich sytuacji aranżacyjnych. Nawet podstawowe opcje, takie jak: wymiary niestandardowe, różne kształty kabiny oraz sposoby otwierania drzwi dają setki możliwości aranżacji dowolnego wnętrza.

Podstawowe rozwiązania mogą Państwo zobaczyć poniżej na przykładzie kabin firmy SanSwiss, która jest liderem rozwiązań specjalnych.

U-montaż MELIA

Montaż kabiny PUR do wannyMontaż drzwi PUR pod kątem

Modyfikacje nie ograniczają się oczywiście do spraw technicznych. Kabina ma być częścią salonu kąpielowego, w którym domownik musi czuć się swobodnie i komfortowo. Z tego powodu możliwość wybrania koloru profili oraz szkła, które wpływa znacząco na spostrzeganie kabiny ma również duże znaczenie. Najczęściej spotykane kolory profili to Chrom i Połysk, SanSwiss oferuje szerszą gamą produktów występują również srebrny mat, biały oraz czarny. Różnorodność wariantów szkieł jest dużo większa. Prócz szkieł cieniowanych (np. cieniowanie brązowe, czarne) występują szkła strukturalne (np. krople, master carre), zadrukowane (np. satynowe) oraz najbardziej ekstrawaganckie z chromowanym dekorem.

Ścianka wolnostojąca PDT4P w szkle chrom dekor drzewoKabina PUR1+PUDT2P w szkle master carre

Zapraszamy również do zapoznania się z pełną ofertą firmy SanSwiss na stronie internetowej www.sanswiss.pl.
 

Kontakt w sprawie produktów:

SanSwiss Polska Sp. z o.o.
ul.Wrocławska 95
58-306 Wałbrzych
tel. +48 (74) 840 76 81
www: www.sanswiss.pl
mail: wyślij wiadomość
SanSwiss Polska Sp. z o.o.

kabiny prysznicowe » kabiny prysznicowe na wymiar » drzwi wnękowe » kabiny narożne » walk-in » ścianki wolnostojące » parawany nawannowe » brodziki konglomeratowe » powłoka AquaPerle


Zobacz zdjęcia w galerii SanSwiss:


Podobne artykuły
Mała łazienka pełna Gracji

armatura łazienkowa

Mała łazienka pełna Gracji

Urządzając niewielką łazienkę w bloku stoimy przed nie lada wyzwaniem. Szukamy kompromisu między naszymi marzeniami,... więcej...

Klasyczna „mała czarna” … bateria łazienkowa!

armatura łazienkowa

Klasyczna „mała czarna” … bateria...

Niemal każdy w szafie znajdzie tzw. klasyczną „małą czarną”. Panowie z całą pewnością jej nie noszą,... więcej...

Minimalistyczny szyk kabin Deante

armatura łazienkowa

Minimalistyczny szyk kabin Deante

Kabina prysznicowa, z uwagi na swój rozmiar, jest elementem wyposażenia łazienki, który przykuwa naszą... więcej...