coram

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Wyposażenie toalet publicznych ze stali nierdzewnej

data aktualizacji: 06-11-2018, 06:55 – artykuł promocyjny

Sanitariaty wykonane ze stali nierdzewnej stanowią ciekawą wizualnie i przede wszystkim jakościową alternatywę dla ceramiki sanitarnej w toaletach publicznych. Charakteryzuje je przede wszystkim wytrzymałość, nieporównywalnie większa od wyrobów ceramicznych. Odpowiednia grubość stali i trwałość konstrukcji skutecznie chronią przed przypadkowym lub celowym uszkodzeniem. Ponadto, nadają toaletom odpowiednio szczególny wygląd, coraz częściej spotykany w nowoczesnych obiektach publicznych. Sanitariaty wykonane ze stali nierdzewnej doskonale sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej, które ze względu na wysokie natężenie ruchu oraz podwyższone ryzyko dokonania aktów wandalizmu, wymagają wyjątkowo trwałego wyposażenia.

Wyposażenie toalet publicznych ze stali nierdzewnej

Podstawowymi elementami zestawu sanitarnego instalowanego w toaletach publicznych są; misa WC, pisuar i umywalka.

Misy WC ze stali nierdzewnej Faneco występują w najpopularniejszej wersji naściennej czyli podwieszanej, jak i w rzadziej spotykanych wersjach stojących - montowanych do podłogi. Misy WC podwieszane, jak np. model Faneco N13018, dostosowane są do montażu na wszelkich stelażach podściennych, powszechnie spotykanych na rynku wraz ze zbiornikami spłukującymi. Spłukiwanie może być obsługiwane przyciskiem lub w wersji automatycznej na fotokomórkę. Dotyczy to również modelu misy WC stojącej Faneco N13012. Kompakt WC Faneco UR2A ze stali nierdzewnej montowany do podłogi posiada z kolei zbiornik spłukujący wraz z przyciskiem.

kompakt wc stojący z deską pvc ze stali nierdzewnej matowa         zestaw sanitarny miska i umywalka lewy stal matowa

miska ustępowa wisząca ze stali nierdzewnej matowa           miska ustępowa turecka ze stali nierdzewnej matowa

Warto również zwrócić uwagę na umywalki ze stali nierdzewnej. Występują w formie prostokątnej, z otworem na armaturę jak model Faneco WB08 lub w formie nablatowej, okrągłej jak np. Faneco N13030.

umywalka naścienna dla niepełnosprawnych matowa   umywalka naścienna dla niepełnosprawnych polerowana

Do męskich toalet publicznych zaleca się również instalację pisuarów ze stali nierdzewnej Faneco N13004. Podobnie jak w wyżej opisanych misach WC, montaż pisuaru odbywa się na popularnych na rynku stelażach do pisuarów wraz ze spłukiwaniem do wyboru; mechanicznym - za pomocą spłukującego zaworu czasowego lub automatycznym, na fotokomórkę.

pisuar wiszący ze stali nierdzewnej

Opisane sanitariaty montowane są najczęściej w wykonaniu ze stali szczotkowanej (matowej) lecz możliwa jest też opcja ze stali polerowanej.

Do czyszczenia omawianych sanitariatów należy stosować odpowiednie środki czyszcząco-pielęgnujące do stali nierdzewnej, powszechnie spotykane na rynku.

Firma Faneco, producent wyposażenia sanitarnego ze stali nierdzewnej posiada w swojej ofercie również osprzęt do montażu mis WC, pisuarów czy umywalek: stelaże podścienne, systemy spłukiwania, przegrody międzypisuarowe wykonane ze stali nierdzewnej czy armaturę do umywalek.
 

Kontakt w sprawie produktów:

FANECO Sp. z o.o. Sp. k.
Za Bramką 12a/5
61-842 Poznań
tel. (+48) 61 6100212
www: www.faneco.com
mail: wyślij wiadomość
FANECO Sp. z o.o. Sp. k.

profesjonalne wyposażenie toalet publicznych: suszarki do rąk » dozowniki mydła » pojemniki na ręczniki papierowe » pojemniki na papier toaletowy » metalowe kosze na śmieci » wyposażenie sanitariatów ze stali szlachetnej: umywalki, misy wc, pisuary » poręcze i inne artykuły dla osób niepełnosprawnych » przewijaki ścienne składane dla niemowląt » zestawy do montażu ściennego i wnękowego » wieszaki » inne akcesoria


Zobacz zdjęcia w galerii Faneco:

 Podobne artykuły
Przyciski spłukujące Geberit - przegląd

ceramika sanitarna

Przyciski spłukujące Geberit - przegląd

Przycisk spłukujacy to jedyny widoczny element wchodzący w skład systemu spłukiwania toalet. Pomimo swoich niewielkich... więcej...

Wiszące miski ustępowe - idealnie czyste rozwiązanie

ceramika sanitarna

Wiszące miski ustępowe - idealnie czyste rozwiązanie

Wiszące miski ustępowe Rimfree® niemieckiej firmy KERAMAG dostępne w ofercie firmy Sanitec Koło to... więcej...

Nowe produkty w serii Koło MODO

ceramika sanitarna

Nowe produkty w serii Koło MODO

Seria łazienkowa Koło MODO znana jest ze swojej elegancji i uniwersalnego charakteru. Kolekcja właśnie powiększyła... więcej...