konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Ferro poszerza asortyment armatury sanitarnej

data aktualizacji: 12-03-2020, 10:56 – artykuł promocyjny

Garda II to nowoczesny, dwuczęściowy panel natryskowy o wysokości 111 cm, przeznaczony do montażu z dowolną baterią natryskową. Wykonany został ze stopu aluminium, wyposażony w deszczownię o wymiarach 23 cm x 18 cm oraz 3-funkcyjną rączkę natrysku o średnicy 10 cm.

Ferro poszerza asortyment armatury sanitarnej

Dwa funkcjonalne natryski: górny, montowany na przegubie i regulowana rączka prysznicowa zapewniają komfort użytkowania. Strumień wody można z łatwością skierować na dowolny z nich za pomocą ceramicznego przełącznika w osłonie metalowej. Usuwanie kamienia wapiennego zapewni system Easy Clean - wystarczy potrzeć palcem powierzchnie: deszczowni i natrysku, aby wykruszyć osad. Garda II jest także dekoracyjna - prosta forma efektownie wyprofilowanego panelu w kolorze satyna oraz chromowane wykończenia podkreślą elegancki charakter każdej łazienki. FERRO udziela na produkt 2 lat gwarancji.

 

Baterie termostatyczne

Baterie termostatyczne zapewniają nie tylko oszczędność wody, ale i spokojną relaksującą kąpiel -  bez nieprzyjemnych niespodzianek na jakie jesteśmy narażeni w przypadku nagłej zmiany ciśnienia w instalacji, która skutkuje tym, że możemy doświadczyć kontaktu z lodowatą albo gorącą wodą. W ofercie FERRO znajdziemy wiele modeli tej energooszczędnej armatury - baterie termostatyczne: natryskowe, wannowe, umywalkowe, bidetowe, zlewozmywakowe. Ostatnio dołączyły do nich 2 baterie termostatyczne natryskowe Trinity i Torres.

Bateria termostatyczna natryskowa ścienna TrinityBateria termostatyczna natryskowa ścienna Torres

         Trinity                                                       Torres

Baterie o nowoczesnym eleganckim designie posiadają regulator termostatyczny oraz blokadę wypływu gorącej wody - wystarczy wybrać na pokrętle odpowiednią temperaturę (płynny zakres regulacji od 0 do 50 stopni Celsjusza). Specjalna blokada umożliwi utrzymanie najbardziej optymalnej temperatury wody - 38 stopni Celsjusza, co jest niezwykle ważne gdy w domu przebywają małe dzieci. Jeśli ustawimy odpowiednią temperaturę dziecko na pewno nie poparzy się pod prysznicem. Blokadę można wyłączyć wciskając odpowiedni przycisk. W ten sposób unikniemy marnowania wody, a dodatkowo, jej temperatura od początku będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami. Ponadto, w celu zwiększenia bezpieczeństwa przed poparzeniem, bateria Trinity została wyposażona w Safe Touch System, dzięki któremu jej korpus nie nagrzewa się, tak jak to ma miejsce w przypadku standardowych baterii termostatycznych. Urządzenia posiadają specjalne filtry siatkowe, które chronią wnętrze baterii przed zanieczyszczeniami. Pokryte są także powłoką z najwyższej jakości chromu.

 

Nowe modele baterii w kolekcji Algeo

Popularna kolekcja baterii Algeo o płaskiej powierzchni uchwytów i finezyjnym motywie klepsydry zastosowanym w korpusach powiększyła się o 4 nowe modele: baterię umywalkową stojącą z obrotową wylewką, dwufunkcyjną baterię natryskową podtynkową, baterię zlewozmywakową stojącą o klasycznym designie oraz zlewozmywakową z wyciąganym natryskiem.  

Bateria umywalkowa stojąca z obrotową wylewką AlgeoBateria natryskowa podtynkowa Algeo

Bateria zlewozmywakowa stojąca AlgeoBateria zlewozmywakowa stojąca z wyciąganym natryskiem Algeo

Funkcjonalne, różnorodne, o atrakcyjnym wzornictwie i niedrogie będą dobrą propozycją zarówno do nowych jak i remontowanych łazienek i kuchni. Baterie zostały pokryte elegancką chromowaną powłoką. Objęte są 5-letnim okresem gwarancji.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość
Ferro S.A.

baterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

            


Podobne artykuły
Ekologiczne baterie do łazienek

armatura łazienkowa

Ekologiczne baterie do łazienek

Funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd to dwie cechy, na które zwracamy przede wszystkim uwagę, podejmując... więcej...

Mała łazienka pełna Gracji

armatura łazienkowa

Mała łazienka pełna Gracji

Urządzając niewielką łazienkę w bloku stoimy przed nie lada wyzwaniem. Szukamy kompromisu między naszymi marzeniami,... więcej...

Rewolucyjne technologie w nowych brodzikach Massi

armatura łazienkowa

Rewolucyjne technologie w nowych brodzikach Massi

Jaki powinien być brodzik idealny? Designerski? Superwytrzymały? A może odporny na zabrudzenia? Marka Massi nie każe... więcej...