Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Ferro poszerza asortyment armatury sanitarnej

data aktualizacji: 22-01-2016, 07:52 – artykuł promocyjny

Garda II to nowoczesny, dwuczęściowy panel natryskowy o wysokości 111 cm, przeznaczony do montażu z dowolną baterią natryskową. Wykonany został ze stopu aluminium, wyposażony w deszczownię o wymiarach 23 cm x 18 cm oraz 3-funkcyjną rączkę natrysku o średnicy 10 cm.

Ferro poszerza asortyment armatury sanitarnej

Dwa funkcjonalne natryski: górny, montowany na przegubie i regulowana rączka prysznicowa zapewniają komfort użytkowania. Strumień wody można z łatwością skierować na dowolny z nich za pomocą ceramicznego przełącznika w osłonie metalowej. Usuwanie kamienia wapiennego zapewni system Easy Clean - wystarczy potrzeć palcem powierzchnie: deszczowni i natrysku, aby wykruszyć osad. Garda II jest także dekoracyjna - prosta forma efektownie wyprofilowanego panelu w kolorze satyna oraz chromowane wykończenia podkreślą elegancki charakter każdej łazienki. FERRO udziela na produkt 2 lat gwarancji.

 

Baterie termostatyczne

Baterie termostatyczne zapewniają nie tylko oszczędność wody, ale i spokojną relaksującą kąpiel -  bez nieprzyjemnych niespodzianek na jakie jesteśmy narażeni w przypadku nagłej zmiany ciśnienia w instalacji, która skutkuje tym, że możemy doświadczyć kontaktu z lodowatą albo gorącą wodą. W ofercie FERRO znajdziemy wiele modeli tej energooszczędnej armatury - baterie termostatyczne: natryskowe, wannowe, umywalkowe, bidetowe, zlewozmywakowe. Ostatnio dołączyły do nich 2 baterie termostatyczne natryskowe Trinity i Torres.

Bateria termostatyczna natryskowa ścienna TrinityBateria termostatyczna natryskowa ścienna Torres

         Trinity                                                       Torres

Baterie o nowoczesnym eleganckim designie posiadają regulator termostatyczny oraz blokadę wypływu gorącej wody - wystarczy wybrać na pokrętle odpowiednią temperaturę (płynny zakres regulacji od 0 do 50 stopni Celsjusza). Specjalna blokada umożliwi utrzymanie najbardziej optymalnej temperatury wody - 38 stopni Celsjusza, co jest niezwykle ważne gdy w domu przebywają małe dzieci. Jeśli ustawimy odpowiednią temperaturę dziecko na pewno nie poparzy się pod prysznicem. Blokadę można wyłączyć wciskając odpowiedni przycisk. W ten sposób unikniemy marnowania wody, a dodatkowo, jej temperatura od początku będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami. Ponadto, w celu zwiększenia bezpieczeństwa przed poparzeniem, bateria Trinity została wyposażona w Safe Touch System, dzięki któremu jej korpus nie nagrzewa się, tak jak to ma miejsce w przypadku standardowych baterii termostatycznych. Urządzenia posiadają specjalne filtry siatkowe, które chronią wnętrze baterii przed zanieczyszczeniami. Pokryte są także powłoką z najwyższej jakości chromu.

 

Nowe modele baterii w kolekcji Algeo

Popularna kolekcja baterii Algeo o płaskiej powierzchni uchwytów i finezyjnym motywie klepsydry zastosowanym w korpusach powiększyła się o 4 nowe modele: baterię umywalkową stojącą z obrotową wylewką, dwufunkcyjną baterię natryskową podtynkową, baterię zlewozmywakową stojącą o klasycznym designie oraz zlewozmywakową z wyciąganym natryskiem.  

Bateria umywalkowa stojąca z obrotową wylewką AlgeoBateria natryskowa podtynkowa Algeo

Bateria zlewozmywakowa stojąca AlgeoBateria zlewozmywakowa stojąca z wyciąganym natryskiem Algeo

Funkcjonalne, różnorodne, o atrakcyjnym wzornictwie i niedrogie będą dobrą propozycją zarówno do nowych jak i remontowanych łazienek i kuchni. Baterie zostały pokryte elegancką chromowaną powłoką. Objęte są 5-letnim okresem gwarancji.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość
Ferro S.A.

baterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

            


Podobne artykuły
Jak wybrać odpowiednią baterię podtynkową

armatura łazienkowa

Jak wybrać odpowiednią baterię podtynkową

Obserwując najnowsze trendy urządzania wnętrz łazienek, zauważyć można tendencję do minimalizacji ilości detali.... więcej...

W jakiej temperaturze się kąpać - to musisz wiedzieć

armatura łazienkowa

W jakiej temperaturze się kąpać - to musisz wiedzieć

Ciepła a może zimna kąpiel? Kiedy woda ma idealną temperaturę, dobroczynną dla naszego ogranizmu, skóry... więcej...

Termostat w łazience - must have czy designerski gadżet

armatura łazienkowa

Termostat w łazience - must have czy designerski gadżet

Remontując lub urządzając łazienkę w pierwszej kolejności wybieramy takie elementy wyposażenia jak: wanna, prysznic... więcej...