Riho - wanny, kabiny, brodziki

Wanny wolnostojące szyte na miarę - elegancja i powiew luksusu

data aktualizacji: 20-05-2019, 05:28 – artykuł promocyjny

Mówią, że nic tak dobrze nie rozgrzewa zimą jak grzaniec, obojętnie czy z piwa czy wina, i kąpiel w wannie. Wprawdzie w Luxum nie mamy sommelierów, którzy pomogą wybrać odpowiedni trunek na taką pogodę. Ale mamy za to specjalistów, którzy pomogą znaleźć i zrealizować sen o kąpieli marzeń, poprzez realizację na życzenie klienta projektu wanny, w której zapomni o tej pogodzie i wszystkich innych troskach.

Wanny wolnostojące szyte na miarę - elegancja i powiew luksusu

Wanny, które Luxum może zaproponować są niemal zawsze indywidualnymi projektami. Powstają według wskazówek nabywcy, który przychodzi ze swoim pomysłem (może to być luźny szkic albo kilka słów opisu, które przedstawi doradcy Luxum). Mogą to też być, inspiracje już wykonanymi realizacjami zamieszczonymi na stronie luxum.pl, w galerii wanien. Mądrą decyzją będzie oddanie pomysłu w ręce projektantów Luxum, którzy przełożą każdy, nawet mglisty pomysł w konkretny kształt, nie odbierając inwestorowi frajdy z uczestnictwa w projekcie. Nawet jeśli to profesjonaliści, ostatecznie, przejmą inicjatywę doprecyzowania koncepcji klienta, i ostatecznej realizacji wizji tego co znajdzie się w jego nowoczesnej łazience, efekt na pewno będzie doskonały.

kwadratowa wanna wolnostojąca Luxumwanna narożna, przyścienna w dowolnym rozmiarze i kolorze

To dobra decyzja postawić na nowoczesne wyposażenie łazienek Luxum i wyjść naprzeciw własnym pragnieniom. Podążając za najnowszymi trendami, nie warto obecnie inwestować w cały, banalny zestaw łazienkowy z katalogu. To jest ten rodzaj pospolitości, na którą nie powinien godzić się nikt, kto pragnie żyć jak nowoczesny Europejczyk, ceniący sobie indywidualizm i dobry styl. Współpraca z manufakturą Luxum, to jest to czego potrzebuje konsument, który czuje, że przeciętność opatrzonej, niezbyt efektownej ceramiki to przeżytek dawnych czasów. To wanna stworzona na wymiar według unikatowego projektu jest dla niego odpowiednim wyborem.

Wanna wolnostojąca na wymiar

To co Luxum może zaproponować swoim klientom to najwyższy standard niezwykle trwałych, odpornych, a przy tym pięknych wanien z fantastycznych materiałów tj. GFK Luxum, Corian, Staron, Kerrock, Monetlli i Carbon. Są to najwyższej jakości kompozyty solid surface stworzone z myślą wytwarzaniu wyposażenia łazienek dla najbardziej wymagającej klienteli. Surowce kompozytowe są wytrzymałe i solidne, produkty z nich wykonane służą przez długie lata, idealnie utrzymują odpowiednią temperaturę wody. Są dostosowane do wizualnych potrzeb aranżacji. Wanny, umywalki i brodziki oraz szafki i meble łazienkowe dostępne są zarówno w strukturze nowoczesnej matowej satyny, jak i tradycyjnie na wysoki połysk.

Luxum - wanna wolnostojąca z podświetlanymi półkamiprostokątna wanna wolnostojąca Luxum

Oryginalny projekt wanny wolnostojącej dla domu to też dopracowany design. Nie będzie to raczej, a przynajmniej nie powinien, być typowy kształt znany ze zwykłych wanien akrylowych lub stalowych. Z wanien do zabudowy, jak i wanien wolnostojących korzystają w końcu osoby, które pragną dać wyraz swojemu indywidualnemu podejściu do świata, dosłownie w każdej dziedzinie życia. Takie z pewnością, są również wanny manufaktury Luxum, które słyną często z ostrych, zdecydowanych linii, minimalistycznych, a wręcz ascetycznych brył lub odważnych kinetycznych, wręcz „płynących” form.

To łazienka jest postrzegana jako najbardziej intymna i prywatna przestrzeń w której funkcjonujemy na co dzień.

Luxum może tutaj zaoferować całą gamę przeróżnych form i zindywidualizowanych projektów wanien „szytych na wymiar”. Mamy przecież do zagospodarowania łazienkę jako przestrzeń, gdzie wanna będzie grać główną rolę, jako centrum tego pomieszczenia. To co proponuje Luxum, to wanny zarówno dla jednej osoby, jak i dla pary. Dodatkowo fantazja kształtów i ich wygląd wyznaczane są przez granicę możliwości technicznych, od modeli zainspirowanych klasyką po te supernowoczesne. Wszystko tutaj zależy od stylu w jakim dana łazienka jest przygotowywana. A wyobraźnia przecież zobowiązuje. Efekt końcowy musi być perfekcyjny. Jest to przecież oferta dla najbardziej wymagających koneserów łazienkowego designu, która może przy odrobinie inwencji i pomocy ze strony Luxum przekształcić się, również, jeśli jest taka potrzeba w domowe Spa, z awangardową wanną z hydromasażem.

Luxum - prostokątna wanna z zagłówkiem

Spełnij zatem swoje marzenia o relaksie w wyjątkowych warunkach, o kąpieli marzeń jak z filmu. Wszystko to może stać się twoim udziałem, kiedy będziesz mieć w łazience wannę wolnostojącą, w której projekt sam się zagazujesz swoje pomysły i zmysły. Przy naszej profesjonalnej pomocy.

Luxum - czarna wanna obudowana kolorową mozaikąwanna narożna Luxum

Wejdź na stronę Luxum po więcej informacji, szczegóły oferty i kontakt: www.luxum.pl/wanny_pl. Możesz też odwiedzić, jeśli masz czas lub lubisz wszystko od początku ustalać na zasadzie face to face, w showroom przy siedzibie firmy na ulicy Lipskiej 16 w Krakowie.
 

Kontakt w sprawie produktów:

LUXUM
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. (+48) 12 346 49 11
www: www.luxum.pl
mail: wyślij wiadomość
LUXUM

wanny » umywalki » brodziki na wymiar » kabiny prysznicowe » blaty umywalkowe » blaty łazienkowe » blaty kompozytowe » meble łazienkowe » nietypowe formy meblowe


Zobacz zdjęcia w galerii Luxum

 

Podobne artykuły
Wanna w łazience z efektem WOW

armatura łazienkowa

Wanna w łazience z efektem WOW

Efekt WOW w łazience, czyli rozwiązanie aranżacyjne, które robi ogromne wrażenie, jest oryginalne i warte... więcej...

Zabudowa wanny

armatura łazienkowa

Zabudowa wanny

Większość modeli wanien wymaga zabudowy. Obudowanie wanny powoduje, że wanna jest bardziej stabilna. Ponadto zabieg... więcej...

BOXy podtynkowe Deante - piękno i wygoda skrojone na miarę

armatura łazienkowa

BOXy podtynkowe Deante - piękno i wygoda skrojone na miarę

Personalizacja jest jednym z głównych trendów aranżacyjnych ostatnich sezonów, który sprawdza... więcej...