Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Z przymrużeniem oka – ceramika Caw

artykuł promocyjny

Umywalki w kształcie łodzi, hamaków, a nawet kubków nie wprowadzają tyle kontrowersji, co zaprojektowana przez firmę Artceram kolekcja ceramiki łazienkowej. Nie bez powodu nazwano ją Caw (krowa), twórcy chcieli by jej kształt był porównywany właśnie ze zwierzęciem od którego zaczerpnięto nazwę. Dostępna w kilku wersjach kolorystycznych.

Z przymrużeniem oka – ceramika Caw

Najciekawszy wydaje się projekt w krowie łaty, gdyż patrząc się na niego, rzeczywiście zaczynamy wyobrażać sobie małego cielaczka. Jest to zdecydowanie armatura dla ludzi odważnych, z dużym poczuciem humoru, którzy nie boją się wyzwań i krytyki otoczenia.

ceramika Cawceramika łazienkowa Caw

fot.: Ceramika Caw od firmy Artceram - motyw łat oraz podziału tuszy wołowej (źródło: www.artceram.it)


Motyw podziału tuszy wołowej jest najbardziej kontrowersyjnym ze wszystkich motywów dostępnych w tej kolekcji. Jest to istne szaleństwo w porównaniu z ceramiką łazienkowa dostępną na rynku.

ceramica Caw

Creamika łazienkowa Caw (źródło: www.artceram.it)

 

Twórcy wiedzieli, że taka ceramika znajdzie swoich zwolenników jak i przeciwników. Wyszli im naprzeciw tworząc kilka jednolitych wersji.

ceramica Caw

Caw -ceramika łazienkowa w aranżacji łazienki (źródło: www.artceram.it)

Caw ceramika

Aranżacja łazienki z ceramiką Caw (źródło: www.artceram.it)

Caw ceramika

Ceramika Caw w łazience (źródło: www.artceram.it)

 

 

 

 

Zobacz także:


 

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: www.artceram.it

Partnerzy

Luxum Cristalstone
     

Cad Projekt

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram