Patron sekcji - SFA Poland

Odwodnienia do łazienki polski producent CED'OR

data aktualizacji: 12-12-2019, 09:29 – artykuł promocyjny

Odpływy liniowe to idealne rozwiązanie, charakteryzujące się eleganckim wyglądem i wygodą korzystania, do nowoczesnych wnętrz, sprawdza się w łazienkach dla osób niepełnosprawnych. Idealnie nadaje się także do basenów, klubów fitness, i hoteli. Producent CED’OR wykonuje odwodnienia na indywidualne zamówienia inwestorów z wzorami, napisami na maskownicy oraz w wymaganych wymiarach. Całość konstrukcji wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Odwodnienia do łazienki polski producent CED'OR

CED’OR to firma działająca na rynku polskim od wielu lat. To przedsiębiorstwo stale wprowadzające do oferty coraz więcej nowych odwodnień, autor nowych rozwiązań w zakresie odprowadzenia wody oraz patentów.

 

Najniższy odpływ liniowy w Polsce - seria CED'OR SUPER SLIM

Jedną z najważniejszych cech odpływu liniowego jest jego wysokość montażowa. Producent CED'OR wprowadził właśnie do swojej oferty nową serię odpływów, SUPER SLIM - o najniższej wysokości zabudowy- tylko 4,90 cm oraz najwęższej maskownicy - tylko 3,50 cm!  Odpływ mimo niewielkiej wysokości, zachowuje dużą przepustowość wody, w granicach 40 l/min. Seria odwodnień SUPER SLIM wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej (również syfon) ASI 304. Odpływy z serii SUPER SLIM doskonale sprawdzają się w łazienkach z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym. Produkt stanowi kompletny zestaw, gotowy do montażu przez klienta. W całości zaprojektowany przez firmę CED'OR, rozwiązanie przepływu wody opatetnowane przez CED'OR. Odpływ występuje w długościach od 500 mm do 1500 mm.

SUPER SLIM

Seria odpływów SUPER SLIM zdobyła prestiżowy tytuł WYRÓŻNIENIE 2016 w Konkursie ŁAZIENKA - WYBÓR ROKU 2016.

 

Odpływ, czemu nie w ścianie? - SERIA CED'OR WALL

Alternatywą dla standardowych odpływów liniowych, są obecnie odpływy montowane w ścianie kabiny. Jest to rozwiązanie doskonale sprawdzające się w łazienkach, w których zamontowane jest ogrzewanie podłogowe, ponieważ montaż takiego odpływu nie ingeruje w strukturę posadzki. Minimalistyczny design oraz niestandardowa forma, to kolejne zalety tego typu odpływu.

odpływ ścienny WALLodpływ ścienny WALL

Odpływy ścienne producenta CED’OR to kompletne zestawy, gotowe do montażu, wyposażone w syfon oraz mankiet uszczelniający. Całość objęta jest 5 letnią gwarancją producenta. Odpływ ścienny, podobnie jak odpływ liniowy CED'OR jest bardzo łatwy w czyszczeniu, które polega jedynie na ściągnięciu maskownicy oraz przeczyszczeniu osadnika zanieczyszczeń, znajdującego się w syfonie.

 

Seria odpływów ściennych CED'OR WALL odznaczona została „WYRÓŻNIENIEM ROKU 2015” w Konkursie „ŁAZIENKA WYBÓR ROKU 2015”

Innowacyjnym produktem na rynku odpływów łazienkowych jest odpływ z serii Fresh Line. Posiada on funkcję ODŚWIEŻANIA korytka, dzięki zainstalowanym wymiennym biologicznym kostkom DEZYNFEKUJĄCO-ODŚWIEŻAJĄCYM. Bezpieczne w użyciu kostki zwalczają problem zmniejszonej przepustowości oraz nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji.

Odwodnienia do łazienki polski producent CED'OR

Składają się z nieszkodliwych mikroorganizmów oraz deozodorujących substancji zapachowych. Odpływy CED'OR serii Fresh Line standardowo wyposażone są w syfon, nóżki montażowe, mankiet uszczelniający oraz 6 sztuk kostek, które można nabyć także oddzielnie.

 

Seria odpływów FRESH LINE zdobyła prestiżowy TYTUŁ WYRÓŻNIENIE 2014 w Konkursie ŁAZIENKA - WYBÓR ROKU 2014.

Kontakt w sprawie produktów:

Oficjalny dystrybutor produktów marki CED’OR:
  LETS GROW SP. Z O. O.

ul. Zwycięstwa 126
75-614 Koszalin
tel. +48 94 721 38 98
www: www.cedorpolska.pl www.sklep-cedor.pl
mail: wyślij wiadomość
Oficjalny dystrybutor produktów marki CED’OR: <br>   LETS GROW SP. Z O. O.

Wyłączny przedstawiciel firmy CED'OR

odpływy liniowe » odpływy punktowe » odpływy ścienne » materiały uszczelniające

Zobacz zdjęcia w galerii CED'OR:
Podobne artykuły
Odwodnienia z wypełnieniem z kompozytu

woda i kanalizacja

Odwodnienia z wypełnieniem z kompozytu

Od pewnego czasu panuje moda na instalowanie w łazienkach prysznica bez brodzika. Coraz więcej osób decyduje... więcej...

Odpływy ścienne

woda i kanalizacja

Odpływy ścienne

Odpływy ścienne z flanszą wywiniętą na ścianę to idealne rozwiązanie do małych łazienek, w których... więcej...

Ochrona instalacji wodnych przed korozją - dozownik DOSAMIX

woda i kanalizacja

Ochrona instalacji wodnych przed korozją - dozownik DOSAMIX

DOSAMIX 406 FERDOM jest to dozownik preparatu antyosadowego i antykorozyjnego do domowych instalacji wodnych. Szczególnie... więcej...