Riho - wanny, kabiny, brodziki

Kabiny prysznicowe Novellini w salonie łazienek Salonika

data aktualizacji: 21-06-2019, 07:24 – artykuł promocyjny

Salonika design - salon łazienek na ul. Związkowej 35 to miejsce, w którym można dokonać wyboru nie tylko kolekcji płytek, ale również wyposażyć kompleksowo całą łazienkę.

Kabiny prysznicowe Novellini w salonie łazienek Salonika

Motto "Tylko dobre produkty, tylko dobre ceny" zawsze było obecne w filozofii firmy Salonika. Starannie komponowana oferta jest w stanie sprostać wymaganiom zarówno estetycznym, jak i cenowym klientów. Salon Salonika zaprasza - teraz kupujesz w wielu promocjach włoskie kabiny marki NOVELLINI - tak tanio jeszcze nie było !!!!

Partner

Novellini - największy producent kabin prysznicowych w Europie znany jest z rozwiązań ekskluzywnych. Dziś jednak chcemy zaproponować kilka produktów dla szerszego grona odbiorców dostępnych w polskiego magazynu. Profesjonalna obsługa, nietuzinkowe różnorodność oferty oraz sprawna dostawa to z pewnością atuty, aby zainteresować się marką.

Pierwszym z nich jest seria kabin LOUVRE - model GF z boczną ścianką stałą i otwierane skrzydło to najpopularniejszy obecnie produkt w ofercie. Charakterystyczną cechą tej serii jest mosiężny chromowany zawias, który unosi się podczas otwierania drzwi. Kształt samego zawiasu uniemożliwia osadzanie się nieczystości z wody czy z mydła. Uszczelka ma kształt skoczni, nakierowującej spływający strumień wody w stronę odpływu. Cecha ta jest szczególnie istotna, jeśli klient składa kabinę z bardzo popularnym w ostatnim okresie odpływem liniowym. Seria wyprodukowana jest z szyby o grubości 6 mm.

Novellini Louvre

kabina dostępna w ofercie Salonika design ul. Związkowa 35 Lublin

W standardzie klient otrzymuje powłokę CRYSTAL CLEAR, która jest wypalana w procesie hartowania szyby. Proces taki zmienia strukturę szkła, co znacznie ułatwia utrzymanie powierzchni w czystości przez wiele lat. Ważne - tego rodzaju powłoka nie wymaga konserwacji po kilku miesiącach użytkowania, co nie generuje dodatkowych kosztów. Novellini proponuje wykończenie kolorystyczne błyszczące produkowane w nowatorskiej technologii NEW CHROME PVD w próżni z dodatkiem srebra. Dodatek tego pierwiastka daje skuteczną niewidzialną barierę dla bakterii, naturalnie blokując ich namnażanie. Uchwyt mosiężny ma nowoczesny kształt, drążek stabilizacyjny jest metalowy, wysokość całkowita wynosi 202 cm. W spectrum tej serii dostępne są również produkty specjalne - nietypowe ścianki do zabudowy czy skosy do łazienek na poddaszach. Możemy wybierać także spośród wielu kolorów szyb - rosnącą popularnością cieszy się szyba grafitowa.

Drugą ciekawą propozycją jest kabina ROSE ROSSE. Seria dedykowana jest użytkownikom małych łazienek ze względu na przesuwny sposób otwierania drzwi. Łatwość suwania zapewniają rolki na górnym profilu. Niezwykle ciekawą cechą jest brak dolnego profila, co daje całej konstrukcji lekkości i sprawia, że unikamy zakamarków trudnych do wyczyszczenia z upływającym czasem. Ścianki stałe mają ciekawe wycięcie w szybie do montażu górnej prowadnicy drzwi. Wykończenie kolorystyczne to uniwersalny kolor srebrny lub błyszczący chromowany, oba warianty od lat cieszą się wielką popularnością. Profil nie ma charakterystycznych zaobleń, jest prosty i nowoczesny. Szyba ma grubość 6 mm z wypaloną powłoką CRYSTAL CLEAR, która oferowana jest w standardzie bez żadnych dopłat. Piękny kryształowy uchwyt doskonale dopełnia całość i dobrze leży w ręce. Seria oferuje wiele ciekawych rozwiązań zarówno do narożnika, jak i w wariantach trójściennych oraz ciekawy walk-in.

Novellini Rose Rosse

kabina dostępna w ofercie Salonika design ul. Związkowa 35 Lublin

Oczywistym uzupełnieniem kabiny prysznicowej jest brodzik prysznicowy. Spectrum jest różnorodne - poprzez narożne symetryczne, półokrągłe i kwadratowe do prostokątnych. Produkty występują w różnych kolorach. Wykonane są z ciepłego akrylu barwionego w masie, co gwarantuje nam niezmienność koloru przez lata użytkowania. Dla amatorów kamiennych elementów mamy w ofercie konglomeratowy produkt o nazwie NOVOSOLID, który można kształtować z trzech stron i tym sposobem aranżować nawet najtrudniejsze zakamarki. Jako nieliczni firma Novellini oferuje także akrylowy brodzik, który można przycinać do nietypowych wnęk - CUSTOM.

Novellini

brodzik dostępny w ofercie Salonika design ul. Związkowa 35 Lublin

Ale… Novellini to nie tylko kabiny i brodziki. W swoim portfolio mamy również bogatą ofertę wanien. Kilka lat temu niezwykle popularne były wanny narożne i asymetryczne. Teraz czas na powrót do prostoty. W odpowiedzi na zapytania klientów Novellini proponuje wannę DIVINA.

Novellini

wanna dostępna w ofercie Salonika design ul. Związkowa 35 Lublin

Kubistyczne, nowoczesne kształty przypadły do gustu Polakom. Wanna ma brzegi profilowane pod kątem 45 stopni, co nadaje jej oryginalnego wyglądu. Dostępna w rozmiarach (150x70, 160x70, 170x70, 170x75, 170x80, 180x80) w wersji do zabudowy oraz na stelażu z obudowami do wyboru. Dla amatorów relaksu produkt możliwy jest również w wariancie z hydromasażem powietrznym. Jeśli ktoś woli warianty narożne - oferujemy dwa nowe modele Divina O - asymetryczna narożna ora Divina C narożna.

Novellini Divina

wanna dostępna w ofercie Salonika design ul. Związkowa 35 Lublin

Wanny wykonane są z płyty akrylowej w kolorze białym błyszczącym lub matowym ze wzmocnionym dnem oraz podkładem z włókna szklanego. To produkt solidny, bezpieczny, stabilny i ciepły. Do zestawu Novellini proponuje zagłówek wykonany z miękkiego tworzywa EVA w kolorze grafitowym. W ofercie firmy można znaleźć również ciekawe półki, które przydają się na łazienkowe kosmetyki drobiazgi kąpielowe. Warto pomyśleć o nich szczególnie, jeśli w planach mamy wariant wolnostojący. Często kłopot sprawia wtedy przechowywanie niezbędnych drobiazgów.

Do wanien Novellini oferuje także komplementarnie jeden z szerokiego wachlarza parawanów nawannowych oraz armaturę kaskadową. Baterie mają kaskadową wylewkę. Czyszczenie odbywa się bardzo prosto - wystarczy odkręcić element wylewki i mamy dostęp do wszystkich powierzchni, gdzie potencjalnie możliwy jest osad z wody. Progresywny zawór mieszający nie pozwoli nam się oparzyć, ponieważ temperatura wody zaczyna się od niskich wartości i w zależności jak bardzo przesuniemy pokrętło mieszacza w lewą lub prawą stronę tak zwiększymy jej temperaturę, jednocześnie decydując w ten sposób, czy chcemy, aby leciała przez kaskadę czy przez słuchawkę prysznicową.

To wszystko ciągle tylko niewielki wycinek bogatej oferty Novellini. Zapraszamy na stronę internetową, jeśli poszukujecie Państwo rozwiazań typowych i nietypowych, tradycyjnych i awangardowych, stonowanych lub odważnych. Aby móc zaoferować dokładnie pasującą do siebie kolorystykę firma Novellini zaczęła również produkować meble łazienkowe - www.iotti.com. Producent ciągle poszukuje i słucha potrzeb klientów, starając się dopasować do oczekiwań.

Z okazji swoich 50-tych urodzin Fabryka ma dla Klientów specjalną propozycję. Wszystkie produkty zakupione w 2016 roku zostają objęte 3-letnią gwarancją. Warunkiem otrzymania certyfikatu jest zarejestrowanie zakupionego produktu na stronie www.novellini.pl Zapraszamy do odwiedzenia strony. Czekają ciekawe inspiracje oraz upominki!

SalonikaSalonika
 

Kontakt w sprawie produktów:

SALONIKA
ul. Związkowa 35
20-148 Lublin
tel. 81 740 99 30 / 37
www: www.salonika.pl
mail: wyślij wiadomość
SALONIKA

Zapraszamy do salonów:
Salonika design: Lublin, ul. Związkowa 35
Salonika ECO: Lublin, ul. Gospodarcza 42
Salonika: Radzyń Podlaski, ul. Lubelska 1

płytki ceramiczne » beton » ceramika » meble łazienkowe » armatura » wanny i kabiny » grzejniki

Zobacz zdjęcia w galerii SALONIKA:


Podobne artykuły
Natrysk w łazience

armatura łazienkowa

Natrysk w łazience

Elementem, bez którego trudno jest sobie wyobrazić aranżację każdej nowoczesnej łazienki niezależnie od... więcej...

Salon kąpielowy z kabiną prysznicową Area Roca

armatura łazienkowa

Salon kąpielowy z kabiną prysznicową Area Roca

Salon kąpielowy to luksusowa przestrzeń zapraszająca do relaksu. W takim miejscu równie ważna jest estetyka.... więcej...

Baterie retro glamour

armatura łazienkowa

Baterie retro glamour

Armatura, podobnie jak pozostałe elementy wyposażenia łazienki, podlega nieustannym przemianom związanym ze zmieniającymi... więcej...