coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020
aurora

Zachwycająca Op-Arty od Defry

data aktualizacji: 11-02-2020, 13:02 – artykuł promocyjny

Kolekcja Op-Arty zachwyca! Ma nietuzinkowy kształt, komfortowe wyposażenie i ten niezwykły pazur, przyciągający wzrok! Z pewnością to zasługa charakterystycznych niebanalnych nóżek w energetycznych kolorach: żółtym, miętowym czy czarnym. Zachwyt wzbudza wyraźna linia słojów w wykorzystanym drewnopodobnym dekorze orzech saleve, w ciepłym brązowym odcieniu. Pewne jest, że inspirowana latami sześćdziesiątymi, utrzymana w stylu retro kolekcja Op-Arty budzi nostalgiczne wspomnienia.

Zachwycająca Op-Arty od Defry

Kolekcja OP-ARTY marki Defra

Meble, pomimo charakteru vintage, są niezwykle nowoczesne. Posiadają komfortowy w użytkowaniu system cichego domykania drzwi i szuflad - DefraSoftClose oraz autorski system DefraPlatinum: szuflady z prowadnicami z pełnym wysuwem, wyposażone w metalowe ścianki boczne i estetyczną maskownicę syfonu. Takie rozwiązania zwiększają komfort codziennego używania, nie ingerując w retro wygląd mebli.

Kolekcja OP-ARTY marki Defra - orzech saleve z miętowymi nogami

Kolekcja OP-ARTY marki Defra - orzech saleve z miętowymi nogami

Op-Arty to projekt dedykowany osobom ceniącym indywidualizm i elegancję. Ich specyficzny charakter sprawia, że mogą doskonale wypełnić nie tylko przestrzeń łazienki - bezsprzecznie komoda na ukośnych nóżkach wyglądałaby wyśmienicie i w przedpokoju, i jadalni, gdzie uzupełniona o retro szklanki i kieliszki oraz lemoniadę w słoju służyłaby za wyjątkowo piękny bar!

Kolekcja OP-ARTY marki Defra - orzech saleve z żółtymi nogamiKolekcja OP-ARTY marki Defra - umywalka Barcelona

fot.: Kolekcja OP-ARTY marki Defra - orzech saleve z żółtymi nogami oraz umywalka Barcelona


Kolekcja Op-Arty składa się z czterech elementów, które można ze sobą dowolnie zestawiać, tworząc indywidualną przestrzeń, a zróżnicowana kolorystyka mebli pozwala na ciekawą i oryginalną aranżację wnętrz. Uzupełnieniem kolekcji jest dedykowana umywalka ceramiczna, która podkreśla niezwykły charakter tych jedynych w swoim rodzaju mebli łazienkowych.

W skład kolekcji wchodzą następujące elementy o wymiarach (szerokość x wysokość x głębokość)

  • szafka podumywalkowa z dwiema szufladami - 835 x 800 x 400 mm
  • umywalka Barcelona 80 cm
  • szafka boczna B80 z dwiema szufladami - 835 x 800 x 400 mm
  • słupek boczny C44 - 440 x 1634 x 400 mm
  • lustro z półką - 600 x 580 x 196 mm

Słupek boczny kolekcji OP-ARTYSzafka boczna kolekcji Op-Arty z dwiema szufladamiSzafka podumywalkowa kolekcji Op-Arty z dwiema szufladami

fot.: Kolekcja Op-Arty: słupek boczny, szafka boczna z dwiema szufladami oraz szafka podumywalkowa z dwiema szufladami


Kolekcja stworzona przez studentów ASP z Poznania: Olgę Mężyńską i Milenę Wójcik w ramach programu 13PEP - projektu kojarzącego młodych designerów z aktywnymi przedsiębiorcami, wzbudza zachwyt od momentu jej powstania. Dowodem są nagrody: Dobry Wzór 2014 i Łazienka - Wybór Roku 2016, przyznawane przez środowisko biznesowe i projektantów oraz ciepłe słowa klientów.

OP-ARTY - Wybór Roku 2016OP-ARTY - Dobry Wzór 2014

Kolekcja była prezentowana na targach ARENA DESIGN i BUDMA 2014 w Poznaniu, na targach MTM Ostróda i targach CERSAIE 2014 oraz na prestiżowych targach designu ICFF w Nowym Jorku w maju 2014r.

Data wprowadzenia na rynek polski: maj 2014
 

Kontakt w sprawie produktów:

Deftrans Sp. z o.o. marka DEFRA
ul. Wszewilki 59
56-300 Milicz
tel. + 48 71 383 12 97
www: www.defra.pl
mail: wyślij wiadomość
Deftrans Sp. z o.o. marka DEFRA

producent mebli łazienkowych » meble łazienkowe » szafki podumywalkowe » szafki łazienkowe wiszące » meble z litego drewna » szafki łazienkowe » szafki łazienkowe stojące » wyposażenie łazienki » zestawy łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii DEFRA
:

    Defra    Defra    Defra    Defra
 
 


Podobne artykuły
Meble na wymiar do małej łazienki

meble i akcesoria

Meble na wymiar do małej łazienki

Urządzenie małej łazienki, szczególnie w bloku stanowi poważne wyzwanie dla większości osób. Mała... więcej...