konkurs fotograficzny nasze łazienki 2022

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Prysznic w nowoczesnych aranżacjach łazienkowych

data aktualizacji: 12-03-2020, 10:25 – artykuł promocyjny

Coraz więcej osób zamiast kąpieli w wannie, wybiera prysznic. Zajmuje on bowiem znacznie mniej czasu, dzięki czemu możemy z niego skorzystać o każdej porze dnia. Zestaw natryskowy, składający się z deszczowni i baterii podtynkowej lub termostatycznej nie tylko rozwiązaniem funkcjonalnym, ale również estetycznym. Poniżej kilka ciekawych zestawów natryskowych marki Ferro - ekonomicznych, oszczędzających wodę i luksusowych, wszystkie w nowoczesnych aranżacjach łazienkowych.

Prysznic w nowoczesnych aranżacjach łazienkowych

Do łazienki ekonomicznej

W przypadku emerytów oraz osób młodych, które dopiero rozpoczynają swoją pracę wyposażenie łazienki to spore obciążenie finansowe. Z tego powodu osoby te poszukują niedrogich rozwiązań, ale dobrej jakości, które jednocześnie zapewniają wysoki komfort użytkowania. Przykładem armatury, która spełnia te kryteria, jest bateria umywalkowa Ancona, 3-funkcyjny zestaw natryskowy Tutti, termostatyczna bateria natryskowa Trinity i praktyczne akcesoria z kolekcji Torrente. Propozycje te pasują zarówno do przytulnej łazienki w klasycznym stylu, jak również do wnętrz nowoczesnych wnętrz. Ekonomicznie, schludnie i efektownie. Do kompletu pasują - biały grzejnik łazienkowy Ferro oraz brodzik emaliowany również z oferty producenta.


Ekologicznie i oszczędnie

Varese setEkologia i ekonomia to dwa czynniki, kóre w znacznym stopniu wpływają na wybór baterii łazienkowych. Aby ograniczyć zużycie wody, poza wprowadzeniem dobrych nawyków, niezbędne jest zastosowanie ekologicznej armatury. Warto rozważyć wybór baterii termostatycznej ze specjalną blokadą, dzięki której możliwe jest zmniejszenie również ilości energii służącej do podgrzania wody. Pozwala ona utrzymać najbardziej optymalną temperaturę wody - 38°C, co jest niezwykle ważne, gdy w domu przebywają małe dzieci. Poniżej przykładowa aranżacja ekonomicznej łazienki, w której zamontowano właśnie taką baterię, która w celu zwiększenia bezpieczeństwa przed poparzeniem została dodatkowo wyposażona w Safe Touch System. Dzięki temu korpus Trinity nie nagrzewa się tak, jak to ma miejsce w przypadku standardowych baterii termostatycznych. Inną, bardzo praktyczną opcją jest wybór kompletnego zestawu natryskowego - Varese Set.

Natrysk przesuwny 3-funkcyjny z funkcją ECO Doppio VerdeLine, bateria natryskowa ścienna DijonDoppio VerdeLine to natrysk, który dzięki swej unikatowej konstrukcji, pozwala oszczędzić wodę. Gwarantuje on zmniejszenie zużycia wody nawet o 50% - przez rączkę prysznicową przepływa jedynie 6,2 l wody na minutę, podczas gdy tradycyjny prysznic zużywa jej 15 litrów lub więcej. Dzieje się tak dzięki napowietrzeniu strumienia wody. Przez otwór w rączce natryskowej zasysane jest powietrze, które mieszając się z wodą ogranicza jej zużycie jednocześnie zwiększając objętość strumienia, tym samym utrzymując wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo, trzyfunkcyjna rączka natrysku posiada funkcję ECO, która ogranicza wypływ wody do 1,5 l na minutę.


Kąpiel w strugach deszczu

Jest też grupa osób, dla których priorytetem nie jest oszczędność wody, a zapewnienie sobie wyjątkowych doznań zmysłowych. Powinny one postawić na montaż deszczowni talerzowej lub zestawu natryskowego z deszczownią o regulowanym przegubie, dzięki którym będą mogli skąpać się w strugach ulewnego deszczu. Poniżej prezentujemy dwie aranżacje łazienek, w których zastosowano te rozwiązania. Pierwsza to propozycja  designerskej łazienki z otwartym prysznicem (zestaw natryskowy Ponta), a druga to luksusowa łazienka, w ciemnej tonacji, z deszczownią zamontowaną pod sufitem i estetyczną baterią natryskową podtynkową Kvadro.

Ponta zestaw natryskowy z deszczowniąGłowica talerzowa deszczowni, bateria natryskowa podtynkowa Kvadro

Funkcjonalny, zaopatrzony w system easy-clean, do kabiny z brodzikiem lub bez, z baterią i deszczownią, regulowanym systemem mocowań - w ofercie Ferro każdy znajdzie dla siebie nowoczesny natrysk o wyjątkowych walorach użytkowych i nienagannej estetyce.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość
Ferro S.A.

baterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

            


Podobne artykuły
Elegancki natrysk dla wymagających i oszczędnych

armatura łazienkowa

Elegancki natrysk dla wymagających i oszczędnych

Natrysk jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia łazienki. Stojąc przed wyborem natrysku do swojej... więcej...

Wanny Retro firmy Besco

armatura łazienkowa

Wanny Retro firmy Besco

Wanny wolnostojące w stylu retro cieszą się niezwykłą popularnością na rynku. Unikalne wzornictwo nie tylko wywołuje... więcej...