coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020
aurora

Lustra kosmetyczne - niezbędne w każdej łazience

data aktualizacji: 27-01-2017, 09:21 – artykuł promocyjny

Lustro kosmetyczne jest przedmiotem, którego nie powinno zabraknąć w żadnej łazience. Funkcja powiększania sprawia, że jest ono niezastąpione podczas wykonywania makijażu, golenia czy też przy zakładaniu soczewek kontaktowych. Jeśli jeszcze nie masz lustra kosmetycznego, poznaj powody, dla których warto zdecydować się na jego zakup.

Lustra kosmetyczne - niezbędne w każdej łazience

Lustra kosmetyczne mogą mieć formę przenośną lub mocowaną na stałe do ściany na specjalnym wysięgniku. To na jaki wariant postawimy, zależy głównie od naszych potrzeb i od tego czy lustro ma znajdować się wyłącznie w łazience, czy ma być przenośne.

Poszukując idealnego lustra warto zwrócić uwagę na ofertę holenderskiej marki Geesa, firmy z ponad 130-letnią tradycją w produkcji łazienkowych dodatków. Producent proponuje aż 14 modeli luster kosmetycznych o różnych kształtach (kwadratowe, okrągłe, prostokątne), z różnym stopniem powiększenia (3- oraz 5-krotne), z funkcją podświetlenia lub bez.

Geesa 911079Geesa 911093

911079                                                            911093

Spośród dostępnych modeli na uwagę zasługuje lustro o symbolu 91108, stanowiące doskonałą propozycję dla wielbicieli designerskich dodatków. Lustro ma wymiary 150x220 mm, a podłużny kształt tafli sprawia, że wydaje się ona cienka niczym kartka papieru. Ponadto, delikatne wygięcie dodaje zwierciadłu elegancji. Niewielki uchwyt w dolnej części pozwala na ustawienie go pod dowolnym kątem, zabezpiecza też przed zostawianiem odcisków palców. Lustro montowane jest do ściany za pomocą chromowanego wysięgnika. Funkcja 3-krotnego powiększenia pozwala wygodnie zrobić przy nim makijaż.

Geesa 911082Geesa 911096Geesa 911083
     911082                              911096                                      911083   

Nieco innym niż wszystkie jest też model 911096. Choć ma klasyczną, okrągłą taflę, to mocowany jest do ściany za pomocą eleganckiego relingu, na wzór tego używanego w zestawach prysznicowych. Lustro o średnicy tafli 190 mm ma funkcję trzykrotnego powiększania.

Geesa 911088
911088

Najchętniej wybieranym lustrem z podświetleniem jest model 911088. Lustro ma dużą taflę (średnica 215 mm) podświetlaną diodami LED. Oferuje 3-krotne powiększenie.


Zapraszamy na stronę internetową Coram Poland, która reprezentuje markę Geesa na polskim rynku: pod adresem: www.coram.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Coram Poland Sp. z o.o.
ul. Bełdan 4
02-695 Warszawa
tel. (22) 899 15 40
www: www.coram.pl
mail: wyślij wiadomość
Coram Poland Sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » natryski » wanny » parawany nawannowe » kabiny prysznicowe » brodziki » umywalki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » płytki

Zobacz zdjęcia w galerii Coram

 
Podobne artykuły
Dywaniki i maty łazienkowe oraz zasłony prysznicowe

meble i akcesoria

Dywaniki i maty łazienkowe oraz zasłony prysznicowe

Elementy wyposażenia łazienki takie jak: dywaniki, maty i zasłonki, oprócz podwyższania komfortu korzystania... więcej...

Jak oświetlić dużą łazienkę

meble i akcesoria

Jak oświetlić dużą łazienkę

Planując sposób zagospodarowania przestrzeni łazienkowej o dużym metrażu, powinniśmy najpierw dokładnie... więcej...

Oświetlenie w fugach w łazience

meble i akcesoria

Oświetlenie w fugach w łazience

Oświetlenie wbudowane w fugach, to coraz bardziej popularny trend do udekorowania wnętrza łazienki. Świetlne punkty... więcej...