coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021
aurora

3 kroki do doskonałej łazienki

data aktualizacji: 20-02-2020, 11:46 – artykuł promocyjny

Większość osób urządzających swoje łazienki pragnie stworzyć wygodną i przytulną przestrzeń. Dlatego też poświęca dużo czasu i uwagi na odpowiedni dobór wyposażenia. Elementem, który w dużym stopniu wpływa na ostateczny wystrój łazienki, są meble łazienkowe. Powinny być one trwałe, doskonałej jakości, ergonomiczne, pojemne i ... piękne. Jak wybrać meble, by służyły nam przez lata? Poniżej prezentujemy 3 kroki, które ułatwią podjęcie właściwej decyzji.

3 kroki do doskonałej łazienki

fot.: Defra - kolekcja mebli Olex

Krok 1 - doskonała jakość

Wysoka wilgotność oraz zmiany temperatury to czynniki, na które narażone są meble łazienkowe. Dlatego też, aby mogły nam posłużyć przez długie lata, powinny być wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Meble Defra są projektowane i konstruowane z myślą łazienkach. Wieloletnie doświadczenie firmy oraz wykorzystanie sprawdzonych rozwiązań i technologii sprawia, że meble te zachowują swoje walory użytkowe i estetyczne przez wiele lat.

W celu ochrony przed odkształcaniem i pęcznieniem, ściany, a także krawędzie i narożniki szafek są podwójnie lakierowane. Zastosowane w meblach najwyższej jakości okucia gwarantują prawidłową geometrię elementów ruchomych, a dla zwiększania komfortu użytkowników wiele szafek wyposażonych jest w mechanizm cichego domykania.


2 krok - funkcjonalność i komfort

Funkcjonalność, ergonomiczność oraz pojemność szafek to parametry, od których w głównej mierze zależy komfort użytkowaniem mebli łazienkowych.

Zastosowany w wielu kolekcjach system DefraPlatinium, pozwala na całkowite wysunięcie szuflady, zapewniając tym samym łatwy dostęp do najgłębiej położonych akcesoriów.

W codziennym użytkowaniu wsparciem jest też system DefraSoftClose, dzięki któremu szuflady i drzwiczki domykają się cicho i delikatnie.

Głębokie, pojemne szuflady pozwalają na umieszczenie kosmetyków i akcesoriów o różnych gabarytach. Znaleźć je można między innymi w kolekcji mebli łazienkowych OLEX.

Defra - meble Olex

Kolekcja mebli łazienkowych OLEX, marka Defra


3 krok - design i estetyka

Trwałość i funkcjonalność to nie wszystko. Bardzo ważny jest też design mebli łazienkowych. Powinny one bowiem podkreślać styl i charakter łazienki, tworząc harmonijną całość.

W ofercie marki Defra znaleźć można nie tylko szeroki wybór dopasowanych do siebie mebli, jak również dodatki, takie jak lustra, półki i oświetlenie oraz ceramikę, idealnie komponującą się z poszczególnymi kolekcjami.

Meble łazienkowe marki Defra, w zależności od kolekcji, doskonale wyglądać będą zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i utrzymanych w klimacie retro czy tradycyjnym. Szeroki wybór kolorów i dekorów, rodzajów i rozmiarów mebli pozwoli stworzyć wymarzoną łazienkę.

Como
Kolekcja mebli łazienkowych COMO, marka Defra

COMO to kolekcja, która urzeka prostymi i eleganckimi bryłami. Stanowi idealną propozycję do wnętrz utrzymanych w minimalistycznym stylu. COMO dostępna jest w czterech nowoczesnych błyszczących kolorach lakieru, a do wyboru mamy aż 5 różniących się kształtem umywalek. W zależności od aranżacji do kolekcji tej można dobrać szafki lustrzane, lustra z oświetleniem LED lub zastosować kinkiet.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Deftrans Sp. z o.o. marka DEFRA
ul. Wszewilki 59
56-300 Milicz
tel. + 48 71 383 12 97
www: www.defra.pl
mail: wyślij wiadomość
Deftrans Sp. z o.o. marka DEFRA

producent mebli łazienkowych » meble łazienkowe » szafki podumywalkowe » szafki łazienkowe wiszące » meble z litego drewna » szafki łazienkowe » szafki łazienkowe stojące » wyposażenie łazienki » zestawy łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii DEFRA
:

    Defra    Defra    Defra    Defra
 
 


Meble Elita

Podobne artykuły
Meble na wymiar do małej łazienki

meble i akcesoria

Meble na wymiar do małej łazienki

Urządzenie małej łazienki, szczególnie w bloku stanowi poważne wyzwanie dla większości osób. Mała... więcej...

Dozowniki mydła w płynie i podajniki papieru w łazienkach publicznych

meble i akcesoria

Dozowniki mydła w płynie i podajniki papieru...

Toalety w obiektach użyteczności publicznej jako miejsca ogólnodostępne muszą być projektowane
w... więcej...

Meble do małej łazienki

meble i akcesoria

Meble do małej łazienki

Wybierając wyposażenie do małej łazienki, powinniśmy postawić na meble, ceramikę, kabinę oraz wannę o... więcej...