aurora

Meble do małej łazienki

data aktualizacji: 31-01-2017, 11:08 – artykuł promocyjny

Wybierając wyposażenie do małej łazienki, powinniśmy postawić na meble, ceramikę, kabinę oraz wannę o niedużych rozmiarach. Dodatkowo ważne, aby wszystkie te elementy były proporcjonalne względem siebie. Pozwoli to nam stworzyć piękną i funkcjonalną aranżację. Urządzając małą łazienkę warto również zadbać o dostateczną ilość miejsca do przechowywania wszystkich potrzebnych kosmetyków i akcesoriów. W tego typu wnętrzach niezbędne okażą się wszelkiego rodzaju schowki, dzięki którym zaprowadzimy w łazience ład i porządek oraz unikiniemy wrażenia zagracenia i przeładowania. Poniżej prezentujemy kilka propozycji niedużych mebli do łazienki z oferty marki Defra.

Meble do małej łazienki

Kolekcja mebli łazienkowych ROSTI, marka Defra


Wygoda przy umywalce

Strefa umywalkowa jest miejscem, z którego najczęściej korzystamy w łazience, wykonując codzienne zabiegi higieniczno-kosmetyczne. Z tego powodu pod umywalką nie powinno zabraknąć funkcjonalnej i pojemnej szafki, we wnętrzu której schowamy wszystkie przedmioty, które chcemy mieć zawsze w zasięgu ręki. Aby zapewnić sobie komfort i wygodę korzystania warto zadbać, aby mebel ten wyposażony był w takie systemy jak: mechanizm pełnego wysuwu szuflad oraz cichego domykania szuflad i drzwiczek. Rozwiązania te stosowane są między innymi w kolekcji mebli łazienkowych MURCIA.

MurciaMurcia

Kolekcja mebli łazienkowych MURCIA, marka Defra


Schowane za lustrem

Wiszące szafki lustrzane to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w przypadku łazienek o ograniczonym metrażu. Mebel ten łączy w sobie dwie funkcje - służą do przechowywania łazienkowych kosmetyków oraz z powodzeniem zastępuje łazienkowe lustro. Dodatkowo wyposażone w wbudowane oświetlenie, nie wymaga zastosowania dodatkowych lamp. Łazienkowa szafka wisząca może także posiadać wbudowane gniazdo elektryczne, które okaże się niezwykle pomocne podczas golenia czy suszenia włosów. Szafki lustrzane z kolekcji ROMEO czy AGNES wyposażone są w takie udogodnienia.

Defra AgnesDefra Romeo

                 AGNES                                                ROMEO

Innym ciekawym rozwiązaniem z oferty marki Defra są wiszące szafki lustrzane z kolekcji NEPO z podwójną taflą lustra – od zewnątrz i od wewnątrz szafki. Dzięki nim możemy szybko i sprawnie wykonać makijaż również przy otwartych drzwiach szafki.

Defra Nepo

NEPO

 

Szafki podwieszane czy stojące

Wybierając meble łazienkowe do wyboru mamy wiele różnych rozwiązań, różniących się nie tylko kolorem, wielkością czy kształtem ale również sposobem montażu. Pierwszą z dostępnych opcji są sięgające do samej podłogi - szafki ustawione na cokołach. Defra posiada w swojej ofercie takie rowiązanie, np. w kolekcji ROSTI.

RostiRosti

Kolekcja mebli łazienkowych ROSTI, marka Defra

Szafki na regulowanych nóżkach to wariant, cieszący się dużą popularnością. Jego zaletą jest fakt, iż pozwala na stabilne ustawienie mebla nawet na niezbyt prostej podłodze. Takie rozwiązanie można znaleźć między innymi w kolekcji ARMANDO.

ARMANDOARMANDO

Kolekcja mebli łazienkowych ARMANDO, marka Defra

Do wyboru mamy również podwieszane szafki podumywalkowe. Są one chętnie wybierane przez osoby urządzające swoje łazienki, zwłaszcza ze względu na fakt, iż nadają wnętrzu nowoczesny charakter oraz ułatwiają utrzymać w czystości przestrzeń pod szafką. Meble podwieszane znajdziemy między innymi w kolekcji VALENCIA.

VALENCIAVALENCIA

Kolekcja mebli łazienkowych VALENCIA, marka Defra

Mając do dyspozycji nieduży metraż, warto pomyśleć o wykorzystaniu niemal każdego centymetra. Doskonałym pomysłem jest umieszczenie szafki czy półki w niestandardowych miejscach, takich jak na przykład przestrzeń nad wanną czy toaletą.

Mała łazienka, dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu przestrzeni oraz zastosowaniu dobrze dobranych mebli, może zatem stać się funkcjonalnym i eleganckim pomieszczeniem.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Deftrans Sp. z o.o. marka DEFRA
ul. Wszewilki 59
56-300 Milicz
tel. + 48 71 383 12 97
www: www.defra.pl
mail: wyślij wiadomość
Deftrans Sp. z o.o. marka DEFRA

producent mebli łazienkowych » meble łazienkowe » szafki podumywalkowe » szafki łazienkowe wiszące » meble z litego drewna » szafki łazienkowe » szafki łazienkowe stojące » wyposażenie łazienki » zestawy łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii DEFRA
:

 
 
Podobne artykuły
Kurtyna światłowodowa - sposób na koloroterapię

meble i akcesoria

Kurtyna światłowodowa - sposób na koloroterapię

Koloroterapia to najprościej rzecz ujmując, leczenie kolorami. Kolorowe światło przynosi znaczne korzyści dla zdrowia... więcej...

Meble dobrze zorganizowane

meble i akcesoria

Meble dobrze zorganizowane

Meble to podstawa orgaznizacji wszystkich akcesoriów i przyborów zgromadzonych w łazience. Nie może... więcej...

5 akcesoriów łazienkowych, które ułatwią Ci życie i zapewnią porządek w łazience

meble i akcesoria

5 akcesoriów łazienkowych, które ułatwią Ci...

W wielu łazienkach pojawia się problem niewielkiej przestrzeni i niewystarczającego miejsca na przechowywanie różnych... więcej...