coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020
aurora

Meble do małej łazienki

data aktualizacji: 20-02-2020, 11:43 – artykuł promocyjny

Wybierając wyposażenie do małej łazienki, powinniśmy postawić na meble, ceramikę, kabinę oraz wannę o niedużych rozmiarach. Dodatkowo ważne, aby wszystkie te elementy były proporcjonalne względem siebie. Pozwoli to nam stworzyć piękną i funkcjonalną aranżację. Urządzając małą łazienkę warto również zadbać o dostateczną ilość miejsca do przechowywania wszystkich potrzebnych kosmetyków i akcesoriów. W tego typu wnętrzach niezbędne okażą się wszelkiego rodzaju schowki, dzięki którym zaprowadzimy w łazience ład i porządek oraz unikiniemy wrażenia zagracenia i przeładowania. Poniżej prezentujemy kilka propozycji niedużych mebli do łazienki z oferty marki Defra.

Meble do małej łazienki

fot.: olekcja mebli łazienkowych Fonte, marka Defra


Wygoda przy umywalce

Strefa umywalkowa jest miejscem, z którego najczęściej korzystamy w łazience, wykonując codzienne zabiegi higieniczno-kosmetyczne. Z tego powodu pod umywalką nie powinno zabraknąć funkcjonalnej i pojemnej szafki, we wnętrzu której schowamy wszystkie przedmioty, które chcemy mieć zawsze w zasięgu ręki. Aby zapewnić sobie komfort i wygodę korzystania warto zadbać, aby mebel ten wyposażony był w takie systemy jak: mechanizm pełnego wysuwu szuflad oraz cichego domykania szuflad i drzwiczek. Rozwiązania te stosowane są między innymi w kolekcji mebli łazienkowych MURCIA.

MurciaMurcia

Kolekcja mebli łazienkowych MURCIA, marka Defra


Schowane za lustrem

Wiszące szafki lustrzane to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w przypadku łazienek o ograniczonym metrażu. Mebel ten łączy w sobie dwie funkcje - służą do przechowywania łazienkowych kosmetyków oraz z powodzeniem zastępuje łazienkowe lustro. Dodatkowo wyposażone w wbudowane oświetlenie, nie wymaga zastosowania dodatkowych lamp. Łazienkowa szafka wisząca może także posiadać wbudowane gniazdo elektryczne, które okaże się niezwykle pomocne podczas golenia czy suszenia włosów.

Szafki podwieszane czy stojące

Wybierając meble łazienkowe do wyboru mamy wiele różnych rozwiązań, różniących się nie tylko kolorem, wielkością czy kształtem ale również sposobem montażu. Pierwszą z dostępnych opcji są sięgające do samej podłogi - szafki ustawione na cokołach.

Do wyboru mamy również podwieszane szafki podumywalkowe. Są one chętnie wybierane przez osoby urządzające swoje łazienki, zwłaszcza ze względu na fakt, iż nadają wnętrzu nowoczesny charakter oraz ułatwiają utrzymać w czystości przestrzeń pod szafką. Meble podwieszane znajdziemy między innymi w kolekcji VALENCIA.

Defra podwieszana szafka

fot.: Defra - podwieszana szafka z kolekcji Granada

Mając do dyspozycji nieduży metraż, warto pomyśleć o wykorzystaniu niemal każdego centymetra. Doskonałym pomysłem jest umieszczenie szafki czy półki w niestandardowych miejscach, takich jak na przykład przestrzeń nad wanną czy toaletą.

Mała łazienka, dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu przestrzeni oraz zastosowaniu dobrze dobranych mebli, może zatem stać się funkcjonalnym i eleganckim pomieszczeniem.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Deftrans Sp. z o.o. marka DEFRA
ul. Wszewilki 59
56-300 Milicz
tel. + 48 71 383 12 97
www: www.defra.pl
mail: wyślij wiadomość
Deftrans Sp. z o.o. marka DEFRA

producent mebli łazienkowych » meble łazienkowe » szafki podumywalkowe » szafki łazienkowe wiszące » meble z litego drewna » szafki łazienkowe » szafki łazienkowe stojące » wyposażenie łazienki » zestawy łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii DEFRA
:

    Defra    Defra    Defra    Defra
 
 


Podobne artykuły
Zasłony prysznicowe od Adah

meble i akcesoria

Zasłony prysznicowe od Adah

Firma Adah zajmuje się produkcją drążków kątowych oraz łukowych. Od roku 2000 wprowadziła nowy asortyment:... więcej...

Przechowywanie w łazience - niezbędne akcesoria, które sprawdzą się w każdym wnętrzu

meble i akcesoria

Przechowywanie w łazience - niezbędne akcesoria,...

Łazienka to pomieszczenie, w którym musimy znaleźć miejsce dla wielu rzeczy. Kosmetyki, przybory toaletowe,... więcej...

Dobrze zaprojektowana strefa umywalki

meble i akcesoria

Dobrze zaprojektowana strefa umywalki

Strefa umywalkowa to centralny punkt każdej łazienki. Z uwagi na dużą częstotliwość korzystania, miejsce to wymaga... więcej...