coram

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Bidet i WC w jednym

data aktualizacji: 18-08-2020, 05:30 – artykuł promocyjny

Elektroniczne deski bidetowe Xime i XARAM Energy pozwalają nam dbać o higienę osobistą oraz czystość samego urządzenia. To bardzo ważna kwestia dla wielu osób. Taka pielęgnacja szczególnego znaczenia nabiera jednak w przypadku kobiet, osób w podeszłym wieku oraz z problemami zdrowotnymi. Rozwiązaniem jest prosta w obsłudze i montażu - deska typu 2 w 1, która zastąpi nam sedes oraz bidet w łazience. Wystarczy dokupić to urządzenie, które pasuje do większości modeli mis WC dostępnych na rynku.
 

Bidet i WC w jednym

Nowa jakość higieny osobistej

 

Przełomowe znaczenie w higienie osobistej miała popularyzacja bidetów. To za ich sprawą rozwiązano drażliwą kwestię szybkiego i bezproblemowego mycia okolic intymnych. Bardzo często jednak na taki luksus mogli pozwolić sobie jedynie posiadacze łazienek o dużej powierzchni - dwa sanitariaty, które najlepiej, gdy są zamontowane obok siebie - przysparzały nie małego kłopotu w małych łazienkach. Teraz ten problem został rozwiązany.

 

fot.: Deski bidetowe XARAM Energy oraz Xime

 

XARAM Energy - elektroniczne deski z polskim menu

 

Elektroniczne deski bidetowe XARAM Energy występują w wersjach krótkie (na dolnopłuki) i długie do pozostałych misek, w tym naściennych  oraz wolnostojących ze spłukiwaniem automatycznym. Napisy na panelu sterującym umieszczonym z boku deski są w języku polskim. Jesto to spore ułatwienie, zwłaszcza dla osób starszych. Poza tym deski XARAM Energy spełniają podobne założenia funkcjonalne co modele Xime. 

fot.: Funkcje desek bidetowych XARAM Energy

 

Nowoczesne urządzenie o ciekawym designie

 

Wystarczy na posiadanej już misie sedesowej zamontować elektroniczną deskę sedesową Xime. Dzięki temu nie musimy kupować dwóch oddzielnych sanitariatów. Wystarczy jedna deska. Co więcej, jest to urządzenie odznaczające się nowoczesnym wyglądem, dzięki czemu doda uroku każdej łazience. Subtelnie podświetlony panel sterujący wniesie z kolei odrobinę awangardy do naszego wnętrza.

Po zastosowaniu elektronicznej deski bidetowej, standardowy sedes stanie się nowoczesnym dwufunkcyjnym urządzeniem do higieny osobistej łączącym klasyczny sedes z funkcją bidetu.

 

Funkcje elektronicznych desek sedesowych

 

Deski bidetowe Xime zbudowane są z antybakteryjnego tworzywa zapobiegającemu przenoszeniu się mikroorganizmów i bakterii. Co więcej, posiadają dwie ruchome dysze myjące z nanocząsteczkami, które po skończonej pracy są automatycznie czyszczone, dysze spłukiwane są ciepłą wodą pod dużym ciśnieniem, co gwarantuje zachowanie higieny dla każdego użytkownika.
 

Więcej o elektronicznych bidetach XARAM Energy można dowiedzieć się z informacji wideo, którą zaprezentuje Zbigniew Urbański:

Bidety Xime posiadają funkcje myjące. W chwili uruchomienia elektronicznej deski sedesowej, z panelu głównego wysuwa się dysza myjąca miejsca intymne czystą i ciepłą wodą (do wyboru temperatura pomieszczenia, 35°C, 40°C lub 45°C). Po zakończonej czynności higienicznej dysza zostaje automatycznie schowana. Regulowana pozycja dysz umożliwia ich sterowanie w zależności od indywidualnych potrzeb danej osoby. Wbudowana w urządzenie suszarka pozwala na rezygnację z używania papieru toaletowego.
 


Użytkownik ma dostęp do stałej ciepłej wody, która jest odpowiednio napowietrzona. Dla zwiększenia naszej wygody producent zapewnia również opcję regulacji ciśnienia natrysku - dostępne są 4 poziomy mocy. W najbardziej zaawansowanych technologicznie modelach istnieje możliwość masażu i lewatywy, co jest bardzo ważne dla osób z chorobami odbytu (hemoroidy, żylaki). Podgrzewana deska (4 poziomy mocy ogrzewania), funkcja automatycznego oszczędzania energii "Power Save", funkcja mycia dla dzieci oraz pochłaniania zapachów (deodoryzacji) są uzupełnieniem całości, dzięki czemu produkt ten staje się innowacyjny na rynku sanitariatów łazienkowych.

fot.: Panel sterowania wybranych modeli


Pobierz katalog Marax

Kontakt w sprawie produktów:

MARAX Import-Export
Kuty 15
11-610 Pozezdrze
tel. 533 336 136
www: www.marax.pl
mail: wyślij wiadomość
MARAX Import-Export

hurtownia oraz sklep internetowy z branży ogrzewanie » klimatyzacja » urządzenia sanitarne » ogrodnictwo » import i centralny serwis elektronicznych desek bidetowych XIME 2 w 1 (bidet + WC)


Zobacz zdjęcia w galerii:


Podobne artykuły
Rimfree.pl - poznaj sekrety białych kołnierzy

ceramika sanitarna

Rimfree.pl - poznaj sekrety białych kołnierzy

Miski WC Rimfree® to innowacyjny wynalazek, który rewolucjonizuje podejście do higieny w łazience.... więcej...

Produkty łazienkowe z kolekcji Boston

ceramika sanitarna

Produkty łazienkowe z kolekcji Boston

Umywalka o wymiarach 29x30x12 cm jest idealnym rozwiązaniem do toalet i niewielkich łazienek. Zajmuje mało miejsca,... więcej...

Umywalki w kolorze - przegląd

ceramika sanitarna

Umywalki w kolorze - przegląd

Łazienkowe aranżacje przechodzą prawdziwą rewolucję. Tradycjonalizm i sprawdzone rozwiązania coraz częściej... więcej...