konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Suszarki elektryczne Electrolux - Zyskaj czas i przestrzeń

data aktualizacji: 21-02-2020, 12:25 – artykuł promocyjny

W codziennym, zabieganym świecie największym luksusem staje się… czas. Nic dziwnego, że poszukujemy go każdego dnia, starając się minimalizować codzienne czynności - zbyt cenne staje się spędzanie czasu z przyjaciółmi czy rodzinny obiad. Poszukujemy także przestrzeni - dosłownie! Nasze mieszkanie przestaje być jedynie miejscem użytkowym, staje się oazą, do której uciekamy przez codziennym zgiełkiem. Nie chcemy jej zagracać, dbamy natomiast o jej harmonię. Co zatem możemy zrobić, by zyskać tak potrzebne nam codziennie: czas oraz przestrzeń?

Zacznijmy od łazienki! Kto nie zdejmował w pośpiechu suchego prania z rozkładanej suszarki, słysząc już gości na schodach, biegnących do nas na obiad? Ile czasu zajmuje nam w ciągu tygodnia rozwieszanie ubrań oraz ich prasowanie? A gdyby tak raz na zawsze pozbyć się tych czynności? Istnieje rozwiązanie idealne!

Suszarki elektryczne Electrolux - Zyskaj czas i przestrzeń

Urządzenia, które mogą zaradzić takim bolączkom codzienności to suszarki elektryczne. Zajmują niewiele miejsca, a korzystając z nich, możemy raz na zawsze zapomnieć o mało przyjemnej konieczności rozwieszania prania czy jego uciążliwym prasowaniu!

pralko-suszarka Electrolux EWX147410Wpralko-suszarka Electrolux EWW1685SWDsuszarka Electrolux DelicateCare EDH3897SDE

suszarki elektryczne Electrolux

Oznacza to jedno: nigdy więcej stresu, gdy przed rodzinnym spotkaniem musisz wykonywać kilka czynności na raz, a jedną z nich jest… właśnie zdejmowanie schnących ubrań i pospieszne chowanie zagracających mieszkanie tradycyjnych suszarek! Wystarczy włożyć wybrane elementy garderoby do bębna urządzenia i gotowe. Unikniemy także nieestetycznego widoku ubrań rozwieszonych na suszarce w salonie czy innym pokoju. Przykładem takich rozwiązań są suszarki Electrolux DelicateCare – skuteczne, a zarazem niezwykle delikatne dla tkanin. Stosując je w swojej łazience, zyskamy komfort oraz dodatkowe miejsce w mieszkaniu.

suszarki Electrolux

Zyskaj czas i przestrzeń

suszarka ElectroluxTaka wygoda oznacza zwykle minimalizm i możliwość swobodnego poruszania się w łazience - niezwykle ważne jest, by suszarka nie zajmowała wiele miejsca. To naprawdę możliwe! Suszarkę elektryczną możemy bez obaw umieścić na pralce, dzięki czemu nie stracimy tak cennej powierzchni. Istnieje także możliwość jej zabudowy. Dzięki temu suszarka staje się doskonałym rozwiązaniem nawet do niewielkiego pomieszczenia. Przydaje się zwłaszcza zimą, gdy nosimy na sobie większą liczbę ubrań, co oznacza także więcej prania! Dodatkowo, kurtki, płaszcze, swetry, polary wykonane są z wielowarstwowych tkanin, co sprawia, że zwyczajnie… nie ma miejsca na ich rozwieszanie. Gdy dodamy do tego ilość odzieży, którą dorzucają do kosza na pranie nasze dzieci, zrozumiemy, jak wiele czasu możemy zaoszczędzić, optymalizując czas prania i jednoczesnego suszenia ubrań. Zatem – wiszącemu praniu i zastawianiu pokoju nieestetycznymi, metalowymi czy plastikowymi suszarkami mówimy stanowcze „nie”!


Delikatna troska o ubrania

Jeszcze do niedawna obawialiśmy się o pranie i suszenie naszych ulubionych ubrań z wełny czy jedwabiu. Tkaniny te należą do wyjątkowo trudnych w pielęgnacji, dlatego trzeba o nie dbać z dużą ostrożnością. Stosując nowoczesne suszarki nie musimy się martwić o delikatną odzież, ponieważ urządzenia te wyjątkowo dbają o ubrania, oszczędzając zarazem nasz cenny czas.

W przypadku suszarek Electrolux DelicateCare ruchy bębna automatycznie dostosowują się do rodzaju tkanin. Nawet te przeznaczone do prania ręcznego pozostaną całkowicie bezpieczne. Oznacza to tylko jedno: nigdy więcej obaw o ulubione ubrania! Opatentowane programy do wełny i jedwabiu zapewnią, że wełniana odzież zachowa miękkość i nie ulegnie sfilcowaniu czy skurczeniu, a jedwabne bluzki zachowają swój fason. Potwierdza to przyznany certyfikat Woolmark Blue.

ElectroluxElectrolux

suszarki Electrolux z linii DelicateCare

Dodatkowo suszarka jest wyposażona w programy parowe, których działanie docenią zwłaszcza osoby zabiegane. Pędzisz z pracy na randkę i masz dla siebie tylko pół godziny? Suszarka dzięki programowi parowemu odświeży Twoją bluzkę w zaledwie 16 minut, przywracając jej świeżość, a Ty będzie mieć czas, by zająć się makijażem! Dzięki temu olśnisz perfekcyjnym wyglądem i… zyskasz czas.

 

Oszczędność w zasięgu… prania!

suszarki elektryczne ElectroluxCiągle jeszcze niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo może ułatwić sobie codzienne domowe prace. Obecnie w Polsce urządzenia do suszenia prania posiada jedynie 8% z nas. Często nie decydujemy się na wyposażenie mieszkania w suszarkę, ponieważ uważamy to za… fanaberię. Nic bardziej mylnego! W rzeczywistości zaawansowane suszarki nie tylko pomogą zadbać nam o naszą ulubioną odzież, ale także pozwolą zaoszczędzić czas i przestrzeń w domu. Tych, którzy wyjątkowo zwracają uwagę na oszczędność, ucieszy także informacja o tym, że suszarki zużywają aż o 68% mniej energii niż inne tego typu urządzenia, a dodatkowo – ich silnik posiada 10-letnią gwarancję! Oznacza to, że oszczędzamy nie tylko czas i przestrzeń, ale także… pieniądze.

Warto sięgać po proste sposoby na nowoczesne życie, przy jednoczesnej wygodzie i oszczędności czasu, jaki zwykle przeznaczamy np. na rozwieszanie ubrań. Czas ten lepiej jest spożytkować na wspólne chwile z rodziną, realizację pasji czy odpoczynek. Teraz staje się to jeszcze prostsze!
 


Więcej informacji:

Kontakt w sprawie produktów:

Electrolux Poland Sp. z o.o.
ul. Karolkowa 30
01-207 Warszawa
tel. 801-444-800
www: www.electrolux.pl
mail: wyślij wiadomość
Electrolux Poland Sp. z o.o.

Zobacz informacje o firmie


sprzątanie
: odkurzacze odkurzacze centralne odkurzacze przyjazne dla środowiska gotowanie: kuchenki mikrofalowe kuchnie okapy piekarniki płyty do zabudowy urządzenia kompaktowe do zabudowy pralnictwo: pralki pralko-suszarki suszarki zmywanie naczyń: zmywarki do zabudowy zmywarki wolnostojące chłodnictwo: chłodnictwo do zabudowy chłodnictwo wolnostojące drobne urządzenia: ekspresy do kawy gotowanie przygotowywanie jedzenia żelazka parowe zestawy śniadaniowe urządzenia profesjonalne


Zobacz zdjęcia w galerii Electrolux

 
Podobne artykuły
Czy warto doprowadzić do pralki ciepłą wodę

sprzęt AGD

Czy warto doprowadzić do pralki ciepłą wodę

Poszukując oszczędności w trakcie użytkowania pralek rozważa się często możliwość podłączenia urządzenia... więcej...

Dodaj pary swoim ubraniom! Poznaj żelazko z generatorem pary

sprzęt AGD

Dodaj pary swoim ubraniom! Poznaj żelazko z generatorem...

Prasowanie nie w każdym wzbudza entuzjazm, ponieważ wiąże się często z czasochłonną walką z uporczywymi zagnieceniami,... więcej...

Raport specjalny - Pralki

sprzęt AGD

Raport specjalny - Pralki

Porównywarka cen Skąpiec.pl sprawdziła, jakimi kryteriami kierowali się polscy e-konsumenci poszukujący pralki... więcej...