coram

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Przyciski zdalnego sterowania firmy Geberit

data aktualizacji: 09-06-2017, 11:09 – artykuł promocyjny

Przyciski spłukujące umieszcza się zazwyczaj za plecami użytkownika na znajdującej się za miską sedesową, spłuczce. Taka lokalizacja nie zawsze jednak jest dobrym rozwiązaniem. Firma Geberit - europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej, w odpowiedzi na różne wymagania dotyczące komfortu i wzornictwa, stworzyła przyciski zdalnego sterowania - Typ 01, Typ 10 i Typ 70. Pozwalają one umieścić urządzenie uruchamiające spłukiwanie w dowolnym miejscu, np.: obok miski sedesowej. Urządzenia te mogą bowiem znajdować się w odległości nawet do 2 m od spłuczki.

Przyciski zdalnego sterowania firmy Geberit

Dodatkową ich zaletą jest atrakcyjny wygląd. Doskonale prezentują się na tle powszechnie stosowanych przycisków spłukujących. Ich estetyczne kształty sprawiają, że z powodzeniem można je zastosować w łazienkach o wysokim standardzie jako dodatkowy element wzorniczy. Ponadto ich niewielkie rozmiary pozwalają na wszechstronną aranżację toalety.

Niektóre modele posiadają funkcję dwudzielnego spłukiwania, co z kolei przyczynia się do mniejszego zużycia wody.

Jak działają przyciski zdalnego sterowania Geberit? Nie wymagają dostępu prądu. W przypadku Typu 70 uruchomienie spłukiwania następuje za pomocą hydraulicznego serwopodnośnika, a w przypadku Typów 01 i 10 – za pomocą sprawdzonego podnośnika pneumatycznego Geberit.


Pasują do wielu spłuczek

Przycisk Geberit Typ 70 swoim wyglądem przypomina wysokiej klasy smartfon. Ma zaledwie 11,2 cm szerokości i wyróżnia go wysoka jakość wykończenia. Prostokątna płytka działa lekko i sprawia wrażenie, jakby unosiła się w powietrzu. Proste wzornictwo przycisku zdalnego sterowania Typ 70 doceniono nagrodą w konkursie Design Plus Award 2015. Przycisk ten nawiązuje do wzornictwa przycisku spłukującego Sigma70 i nadaje się do wszystkich spłuczek podtynkowych z serii Sigma i Omega.

Przyciski zdalnego sterowania Typ 01 i 10 mają jeszcze mniejsze wymiary. Podobnie jak przyciski spłukujące Geberit Sigma01 i Sigma10 mają okrągły kształt. Oba modele pasują do spłuczek z serii Sigma, Omega i Delta, a także do spłuczek natynkowych AP123 i AP140.

Zdalne przyciski spłukujące Geberit doskonale sprawdzają się w małej, jak i dużej łazience, w zabudowie meblowej, ściance instalacyjnej lekkiej lub ciężkiej.

Przyciski zdalnego sterowania firmy Geberit

Przyciski zdalnego sterowania firmy Geberit - nowy wymiar w projektowaniu łazienek i najwyższy poziom komfortu


Mocny punkt każdego projektu łazienki

Przyciski zdalnego sterowania Geberit oferowane są w wielu wersjach do wyboru, dzięki czemu doskonale wkomponują się w każdy wsytrój łazienki. Typ 70 jest dostępny w wersji ze szczotkowanej stali szlachetnej i z frontami ze szkła w modnych kolorach: białym, czarnym i umbra. Natomiast powierzchnie przycisków Typ 01 i 10 wykonane są z tworzywa sztucznego w kolorach: biel alpejska, chromowany o wysokim połysku, chromowany matowy.


Korzyści wynikające z przycisków zdalnych Geberit:

  • Dowolne umieszczenie w odległości do 2 metrów do spłuczki
  • Więcej możliwości przy aranżacji pomieszczenia
  • Kilkakrotnie mniejsze od zwykłych przycisków
  • Bez utraty funkcjonalności i trwałości


Łatwo dostępny otwór rewizyjny

Bogatą ofertę przycisków zdalnego sterowania Geberit, uzupełniają płytki zaślepiające otwory rewizyjne spłuczek podtynkowych. Pozwalają one zamaskować otwór do spłuczki, a jednocześnie umożliwiają dostęp w przypadku konieczności wykonania prac konserwacyjnych. Płytki zaślepiające do spłuczek podtynkowych z serii Sigma oraz Omega są dostępne w różnych wariantach materiałowych i kolorystycznych. Spójność wzornictwa łazienki zagwarantuje dostępna od lipca 2015 roku płytka zaślepiająca do zamontowania w jednej płaszczyźnie ze ścianą. Dzięki temu otwór rewizyjny będzie można zasłonić w sposób szczególnie dyskretny: nową płytkę zaślepiającą można wyłożyć glazurą lub wypełnić różnymi materiałami.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
tel. (22) 843 06 96
www: www.geberit.pl
mail: wyślij wiadomość
Geberit Sp. z o.o.

toalety: Geberit AquaClean » Geberit Monolith » spłuczki podtynkowe » przyciski spłukujące » spłuczki nadtynkowe » podłączenia wodne i elektryczne » pisuary: przyciski spłukujące » syfony » prysznice: ścienny zestaw odpływowy » odpływ liniowy » odpływ podłogowy » umywalki: syfony » Geberit Monolith » baterie umywalkowe » wanny bidety: Geberit Monolith » ceramika

Zobacz zdjęcia w galerii Geberit:


Podobne artykuły
Regulacja wysokości miski WC jak w fotelu biurowym

ceramika sanitarna

Regulacja wysokości miski WC jak w fotelu biurowym

W domach wielopokoleniowych, domach seniora, szpitalach i innych tego typu obiektach wzrasta... więcej...

Ceramika MASSI - wizja doskonałej łazienki

ceramika sanitarna

Ceramika MASSI - wizja doskonałej łazienki

Ceramika Massi łączy wysoką jakość, nowoczesny styl i praktyczne rozwiązania, które opierają się na światowych... więcej...

Zawory spustowe do umywalek bez przelewu

ceramika sanitarna

Zawory spustowe do umywalek bez przelewu

W ofercie FERRO pojawiły się modele zaworów spustowych do umywalek bez przelewów. Wykonane z mosiądzu,... więcej...