Riho - wanny, kabiny, brodziki

Geberit Setaplano - panel do natrysków bezbrodzikowych

data aktualizacji: 24-01-2019, 07:08 – artykuł promocyjny

Panel prysznicowy Setaplano firmy Geberit doskonale łączy walory estetyczne z użytkowymi. Zastosowany wysokiej jakości materiał mineralny, składający się z mineralnego wypełnienia i mieszanki żywic, sprawia, że produkt ten posiada wyjątkowe właściwości. Ma gładką jak jedwab, przyjemną i ciepłą w dotyku powierzchnię. Całkowicie homogeniczna struktura panelu zapewnia mu odporność i wytrzymałość. Kolejne zalety produktu to łatwość utrzymania w czystości oraz właściwości antypoślizgowe.

Geberit Setaplano - panel do natrysków bezbrodzikowych

Jego biała półmatowa kolorystyka oraz dostępność wielu rozmiarów sprawia, że doskonale pasuje on do każdego wnętrza. Panel Setaplano, dzięki umieszczonemu z boku odpływowi, zapewnia maksymalnie dużą przestrzeń po to, aby użytkownik mógł się cieszyć wyjątkowym komfortem kąpieli. Dodatkowo wszystkie miejsca krytyczne w szczególności odpływ, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wygodę przy czyszczeniu. Po zdjęciu pokrywy należy wyjąć lekki oraz praktyczny koszyczek i w razie potrzeby go przepłukać

Geberit Setaplano - panel do natrysków bezbrodzikowych

W odróżnieniu od tradycyjnych zestawów montażowych do natrysków bezbrodzikowych, składających się nawet z 90 elementów, w panelu Setaplano ich liczba ograniczona została do niezbędnego minimum. Firma Geberit zadbała bowiem o to, aby możliwie jak najwięcej elementów montażowych zostało zintegrowanych z systemem już w procesie produkcji. Ułatwia to znacznie pracę podczas instalacji u klienta, zapewniając jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania.

Geberit Setaplano - elementy

Podobnie jak w innych rozwiązaniach natrysków bezbrodzikowych firmy Geberit, także w przypadku panelu do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano, folia uszczelniająca jest instalowana już w procesie produkcji. Dla narożników, stanowiących wyjątkowo krytyczne miejsca, zaprojektowano inteligentne rozwiązanie dostosowane do każdego wariantu zabudowy, które pozwala uniknąć błędów podczas montażu.

Geberit Setaplano - elementy

Panel do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano: dzięki zintegrowaniu w procesie produkcji ramy stalowej i folii uszczelniającej, montaż u klienta jest łatwiejszy i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa


Stabilna i praktyczna konstrukcja

Charakterystyczna niebieska rama montażowa jest wykonana ze stali malowanej proszkowo. Podczas montażu panelu Geberit Setaplano należy skorzystać nóg wspornych (czterech lub sześciu - w zależności od rozmiaru panelu). Trzeba je ustawić w wyznaczonych miejscach ramy, a następnie zamocować do surowej podłogi. Nogi można potem w prosty sposób dopasować od góry do wysokości podłogi przy użyciu standardowych narzędzi. Po ustawieniu nogi stabilizowane są przesuwnymi elementami zabezpieczającymi.

Geberit Setaplano Geberit Setaplano Geberit Setaplano

Nogi należy wcisnąć w wyznaczone miejsca ramy montażowej. Potem nogi można w prosty sposób dopasować do wysokości podłogi. 

Po ustawieniu właściwej wysokości, konstrukcję stabilizuje się przesuwnymi elementami zabezpieczającymi.

Syfon należy tylko wcisnąć do zintegrowanego uchwytu. 


Wygodny montaż syfonu

Do panelu Geberit Setaplano dedykowany jest nowy, prosty w utrzymaniu czystości syfon w dwóch wariantach: o wysokości zasyfonowania 30 mm i wydajności przepływu 0,5 litra na sekundę lub o wysokości zasyfonowania 50 mm i wydajności przepływu 0,65 litra na sekundę. Każdy z tych wariantów można po umieszczeniu w ramie montażowej odpowiednio dopasować, obracając syfon o 360 stopni. Uchwyt jest już zamontowany w ramie, zatem syfon ze zintegrowanym pierścieniem mocującym należy tylko odpowiednio wcisnąć. Równie prosty w montażu jest syfon, wykonany z wygodnego w utrzymaniu, elastycznego tworzywa, które ułatwia jego czyszczenie.

Geberit Setaplano - panel do natrysków bezbrodzikowychGeberit Setaplano - panel do natrysków bezbrodzikowych

Więcej informacji i zdjęć dostępnych jest na stronie www.geberit.pl


Kontakt w sprawie produktów:

Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
tel. (22) 843 06 96
www: www.geberit.pl
mail: wyślij wiadomość
Geberit Sp. z o.o.

toalety: Geberit AquaClean » Geberit Monolith » spłuczki podtynkowe » przyciski spłukujące » spłuczki nadtynkowe » podłączenia wodne i elektryczne » pisuary: przyciski spłukujące » syfony » prysznice: ścienny zestaw odpływowy » odpływ liniowy » odpływ podłogowy » umywalki: syfony » Geberit Monolith » baterie umywalkowe » wanny bidety: Geberit Monolith » ceramika

Zobacz zdjęcia w galerii Geberit:


Podobne artykuły
Bezdotykowe krany sterowane fotokomórką

armatura łazienkowa

Bezdotykowe krany sterowane fotokomórką

Obecnie inteligentne systemy stają się standardem w naszych domach. Teraz poprzez telefon komórkowy i sieć... więcej...

Łazienka wielofunkcyjna

armatura łazienkowa

Łazienka wielofunkcyjna

Współczesne łazienki to pomieszczenia wielofunkcyjne. Ich powierzchnie dzieli się na kilka stref, w których... więcej...

Ekologiczne baterie do łazienek

armatura łazienkowa

Ekologiczne baterie do łazienek

Funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd to dwie cechy, na które zwracamy przede wszystkim uwagę, podejmując... więcej...