coram

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Przyciski spłukujące Geberit - przegląd

data aktualizacji: 07-12-2018, 12:11 – artykuł promocyjny

Przycisk spłukujacy to jedyny widoczny element wchodzący w skład systemu spłukiwania toalet. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, odgrywa ważną rolę w łazience. Nie tylko podkreśla, a nawet czasem nadaje wnętrzu charakter, ale także posiada szereg właściwości, dzięki którym codzienne użytkowanie toalety staje się bardziej wygodne oraz oszczędne. Można zatem stwierdzić, iż przyciski spłukujące to produkty, które doskonale łączą design z funkcjonalnością.

Przyciski spłukujące Geberit - przegląd

Firma Geberit w swojej ofecie posiada bogatą gamę przycisków spłukujących o różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Użytkownicy mogą wybierać ponadto spośród różnorodnych materiałów oraz mechanizmów spłukiwania. Przyciski spłukujące Geberit wyposażone są inne przydatne funkcje.

Przyciski spłukujące Geberit - przegląd

Przycisk Geberit Sigma21 wygląda designersko za sprawą kombinacji materiałowych z odlewanego ciśnieniowo cynku i odlewu ze szkła lub cynku i naturalnego kamienia

Pierwszą kwestią, na którą warto zwrócić uwagę jest ilość zużywanej wody. Nowoczesne rozwiązania wykorzystywane przy spłukiwaniu toalet pozwalają osiągnąć znaczne oszczędności. Pięćdziesiąt lat temu jedna osoba używała do spłukiwania około 70 litrów wody dziennie. Obecnie, dzięki nowoczesnym przyciskom, można uzyskać wynik 18 litrów, czyli oszczędzić ok. 50 litrów na osobę w ciągu tylko jednego dnia. Dla osób, którym tematyka ekologii jest bliska sercu, firma Geberit proponuje przycisk z funkcją STOP, dzięki której można zatrzymać spłukiwanie w dowolnym momencie lub przycisk w wersji z dwudzielnym spłukiwaniem np. 4/2 l, czyli z możliwością wskazania ile litrów wody chcemy użyć do konkretnego spłukania.

Geberit Sigma30 z funkcją STOPGeberit Sigma30 z dwudzielnym spłukiwaniem

          Geberit Sigma30 z funkcją STOP                   Geberit Sigma30 z dwudzielnym spłukiwaniem


Higiena przede wszystkim

Przycisk spłukujący można dodatkowo wyposażyć w pojemnik na kostki higieniczne do spłuczki. Warto podkreślić, iż rozwiązanie to możemy zastosować w dowolnym momencie. Aplikacja kostki jest bardzo prosta - wystarczy lekko odchylić przycisk, a ona uwalniając powoli swój zapach, zapewnia czystość i higienę miski WC przy każdym spłukaniu wody.
Funkcja dostępna w modelach: Sigma 01, Sigma 10, Sigma 20, Sigma 30, Sigma 31M i Sigma 50, a w Sigma 40 pojemnik jest wbudowany standardowo. 


Nowoczesność w każdym calu -Geberit DuoFresh

Geberit DuoFreshW toalecie równie ważny co higiena jest unoszący się zapach. Decydując się na montaż stelaża podtynkowego Geberit DuoFresh, wyeliminujemy brzydkie zapachy już źródła, czyli bezpośrednio z miski WC. Sekret leży w ukrytym za ścianą urządzeniu pochłaniającym zapachy. Eleganckim wykończeniem kompletnego systemu jest atrakcyjny przycisk Sigma40 kryjący wewnątrz elektronicznie sterowane urządzenie pochłaniające zapachy, filtr węglowy oraz pojemnik na kostki higieniczne do muszli WC. Jak na nowoczesne rozwiązanie przystało, gdy filtr będzie wymagał wymiany, zapali się dioda umieszczona w przycisku.


Pokuś się o indywidualizm

Coraz więcej osób pragnie stworzyć taki wystrój łazienki, który będzie nie tylko zgodny z aktualnymi trendami wnętrzarskimi, ale również będzie odzwierciedlać charakter i osobowość właścicieli. Firma Geberit z myślą o takich klientach przygotowała przyciski spłukujące, które można wypełnić dowolnym materiałem, na przykład takim jaki został już użyty w wystroju pomieszczenia lub znakomicie wpasuje się w projekt. Szkło, metal i wysokiej jakości tworzywa sztuczne, które stanowią trzon przycisku są nieocenione, ale wybór materiału, który wyróżni przycisk w łazience sprawi, że będzie on niepowtarzalny.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma50 z możliwością wypełnienia własnym materiałemPrzycisk spłukujący Geberit Sigma50 z możliwością wypełnienia własnym materiałemPrzycisk spłukujący Geberit Sigma50 z możliwością wypełnienia własnym materiałem

Przyciski spłukujące Geberit Sigma50 z możliwością wypełnienia własnym materiałem

 

Przycisk zlicowany ze ścianą

Przyciski uruchamiające Geberit Sigma70 charakteryzują się budową, która pozwala zlicować je z powierzchnią ściany. Mocowane w płaszczyźnie ściany wyglądają nowocześnie i minimalistycznie. To rozwiązanie na miarę wymagających projektów, w których dąży się do harmonii.

Przycisk zlicowany ze ścianą


Nie zapominaj o designie

Przycisk spłukujący Geberit Sigma80 sterowany bezdotykowoWybierając elementy wyposażenia łazienki zwracamy uwagę głównie na jakość produktów, ich wygląd oraz funkcje. Tworzymy w ten sposób ponadczasowe wnętrze, które będzie służyć nam przez wiele lat, nie wychodząc z mody. Niekiedy design tkwi w prostocie. Przycisk spłukujący Geberit Sigma80 wykonany z lustrzanego bądź czarnego szkła z dwiema liniami światła łączy w sobie jakość wykonania, piękno projektu, ale także nowoczesność oraz higienę, ponieważ sterowany jest w pełni bezdotykowo. Spłukiwanie uruchamiane jest ruchem ręki przed linią światła, która wskazuje dwie możliwości spłukiwania (krótsze oraz dłuższe). Można także wybrać kolor światła LED, dzięki temu łatwo zmienić w łazience detal, który wpływa na jej wygląd.


Nie ma trudności nie do pokonania

przyciski spłukujące Geberit zdalnie uruchamianeTrudne i wymagające wnętrza zmuszają nas często do pójścia na kompromis. Nie oznacza to jednak, iż musimy rezygnować z dobrego wyglądu i przede wszystkim wygody. W przypadku, gdy nie ma możliwości zainstalowania nad toaletą przycisku spłukującego, np. w toaletach na poddaszu, z pomocą przychodzi nam firma Geberit. Posiada ona w swojej ofercie przyciski uruchamiane zdalnie, które można zamontować w innym dowolnym miejscu. Tego typu przyciski są wyjątkowo małe, dzięki czemu nie ma problemu z ich swobodnym umieszczeniem w ścianie, płycie kartonowej lub meblowej, w odległości nawet do 2 metrów od spłuczki. 

Znajdź idealny przycisk do Twojej łazienki

Kontakt w sprawie produktów:

Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
tel. (22) 843 06 96
www: www.geberit.pl
mail: wyślij wiadomość
Geberit Sp. z o.o.

toalety: Geberit AquaClean » Geberit Monolith » spłuczki podtynkowe » przyciski spłukujące » spłuczki nadtynkowe » podłączenia wodne i elektryczne » pisuary: przyciski spłukujące » syfony » prysznice: ścienny zestaw odpływowy » odpływ liniowy » odpływ podłogowy » umywalki: syfony » Geberit Monolith » baterie umywalkowe » wanny bidety: Geberit Monolith » ceramika

Zobacz zdjęcia w galerii Geberit:
Podobne artykuły
Umywalki dopasowane do Twoich potrzeb

ceramika sanitarna

Umywalki dopasowane do Twoich potrzeb

Pomimo bogatej oferty rynkowej wyposażenia sanitarnego, czasem i tak mamy problem z wyborem modelu umywalki, który... więcej...

Wyposażenie toalet publicznych ze stali nierdzewnej

ceramika sanitarna

Wyposażenie toalet publicznych ze stali nierdzewnej

Sanitariaty wykonane ze stali nierdzewnej stanowią ciekawą wizualnie i przede wszystkim jakościową alternatywę... więcej...

Miski wc z wbudowanym rozdrabniaczem

ceramika sanitarna

Miski wc z wbudowanym rozdrabniaczem

Pomporozdrabniacze wbudowane w ceramikę to nowatorskie rozwiązania, które pozwalają umieścić toaletę w... więcej...