coram

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Rozwiązania podtynkowe Geberit - najlepsze jest to czego nie widać

data aktualizacji: 13-06-2017, 05:55 – artykuł promocyjny

Wprowadzenie na rynek spłuczki podtynkowej było wydarzeniem, które zrewolucjonizowało sposób myślenia o designie w łazience. Momentem przełomowym był rok 1964, w którym firma Geberit zaproponowała to innowacyjne rozwiązanie. Wydarzenie to spowodowało, iż „Geberit” stał się synonimem stelaża i spłuczki podtynkowej. Od tego czasu minęło wiele lat, na przestrzeni których spłuczki podtynkowe zyskały ogromną popularność, stając się obowiązkowym elementem wyposażenia nowoczesnej łazienki. Tak duże zainteresowanie tym produktem wynika przede wszystkim z faktu, iż pozwala ono ukryć całą instalację sanitarną w ścianie, nadając łazience estetyczny wygląd.

Rozwiązania podtynkowe Geberit - najlepsze jest to czego nie widać

Instalacja podtynowa pozwala ponadto oszczędzić cenną przestrzeń w łazience oraz daje dużą swobodę aranżacji przestrzeni.

Pionierskie rozwiązanie w pierwszej kolejności trafiło to przestrzeni publicznej. I tak Hotel Eiger w szwajcarskim uzdrowisku w Grindelwad jako jeden z pierwszych, w 1966 roku, odważył się na ten krok. Wszystkie toalety w tym obiekcie zostały wówczas wyposażone w podwieszane toalety z podtynkowymi spłuczkami Geberit. Ta już ponad 50 letnia technologia nadal wiedzie prym na rynku urządzeń sanitarnych i kojarzy się wszystkim z przejawem elegancji i wygody w kwestii urządzania łazienek, również tych domowych. Obecnie instalacje podtynkowe to prawdziwy lider, a marka Geberit szczycie się ponad 60 milionami sprzedanych egzemplarzy.

spłuczka podtynkowa GeberitSukces instalacji podtynkowej Geberit to przede wszystkim efekt przemyślanej i gruntownie przetestowanej budowy. Zbiornik spłuczki wykonany jest z jednego kawałka materiału, opatentowaną metodą w ramach pojedynczego procesu, dzięki czemu odporny jest na pękanie i działanie czynników zewnętrznych. Dzięki sugestiom fachowców i użytkowników spłuczka ewoluowała na przestrzeni lat, zyskując dodatkowe funkcje, które pozwalają zachować odpowiedni komfort i higienę w toalecie.

Współczesne spłuczki Geberit są również ekologiczne. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu zużywają 4 litry wody przy użyciu dużego przycisku i jedynie 2 litry wody przy użyciu małego przycisku. Stelaże podtynkowe Geberit Duofix dostępne są w wielu wymiarach dostosowanych do potrzeb, a ich montaż jest łatwy i sprawny.

Dostępne są w formie standardowych elementów do wiszących misek WC w wysokości 112 cm oraz w wysokości 98 cm. Można je z powodzeniem montować w ścianie karton-gips.

Geberit Duo Fresh Duofix - stelaż do WC z usuwaniem zapachówNowoczesnym rozwiązaniem w systemie Geberit Duofix jest możliwość instalacji stelaża z odciągiem zapachów z miski ceramicznej Geberit DuoFresh. Wystarczy podczas instalacji zadbać o doprowadzenie źródła zasilania, aby móc cieszyć się świeżością, bez używania odświeżaczy powietrza. Geberit Duofix pozwala montować toalety na różnej wysokości oraz w różnym położeniu np. dzięki specjalnemu stelażowi narożnemu. Stelaże podtynkowe pozwalają również na zamontowanie nowoczesnych podwieszanych toalet myjących Geberit AquaClean Mera oraz Geberit AquaClean Sela.


W skład rodziny stelaży podtynkowych Geberit wchodzi również system Geberit Kombifix przeznaczony do montażu w ścianie masywnej oraz systemy Geberit GIS umożliwiający wybudowanie ścianki montażowej do stelaży w dowolnym miejscu, tworząc np. wyspę z toaletą.

Spłuczki podtynkowe to rozwiązanie, które pozwala aranżować łazienkę zgodnie z własną koncepcją. Firma Geberit posiada również w swojej ofercie bogatą ofertę współdziałających z nimi przycisków do wc. Ich bogate wzornictwo oraz szeroka paleta kolorystyczna pozwala tworzyć eleganckie i nowoczesne wnętrza. Więcej przycisków można zobaczyć w wirtualnym salonie przycisków, gdzie zaprezentowane są praktycznie nieograniczone możliwości: www.geberit.pl/showroom.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
tel. (22) 843 06 96
www: www.geberit.pl
mail: wyślij wiadomość
Geberit Sp. z o.o.

toalety: Geberit AquaClean » Geberit Monolith » spłuczki podtynkowe » przyciski spłukujące » spłuczki nadtynkowe » podłączenia wodne i elektryczne » pisuary: przyciski spłukujące » syfony » prysznice: ścienny zestaw odpływowy » odpływ liniowy » odpływ podłogowy » umywalki: syfony » Geberit Monolith » baterie umywalkowe » wanny bidety: Geberit Monolith » ceramika

Zobacz zdjęcia w galerii Geberit:
Podobne artykuły
Idealna umywalka do łazienki - wisząca, stojąca, a może meblowa?

ceramika sanitarna

Idealna umywalka do łazienki - wisząca, stojąca,...

Umywalki występują w wielu wariantach. Wybiera się je m.in. z uwzględnieniem ilości zajmowanego miejsca, głębokości... więcej...

Wybieramy miskę wc - przegląd rozwiązań dostępnych na rynku

ceramika sanitarna

Wybieramy miskę wc - przegląd rozwiązań dostępnych...

Obecnie na rynku jest dostępna ogromna ilość produktów w rozmaitych kształtach i kolorach. Podpowiadamy Wam... więcej...

Przegląd oryginalnych umywalek

ceramika sanitarna

Przegląd oryginalnych umywalek

Wybór umywalek na rynku jest przeogromny. Można je podzielić ze względu na sposób montażu, wielkość,... więcej...