coram

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Miska wisząca MERO - elegancka prostota

data aktualizacji: 08-11-2019, 08:44 – artykuł promocyjny

Minimalizm, opierający się na zasadzie „im mniej tym więcej” jest regułą, która znajduje zastosowanie nie tylko podczas aranżowania łazienek, ale również podczas projektowania poszczególnych elementów ich wyposażenia. Z myślą o oszczędnych wzorniczo wnętrzach, Armatura Kraków stworzyła, inspirowaną geometrią, kolekcję ceramiki łazienkowej MERO. Walory produktów z tej serii z pewnością docenią osoby ceniące eleganckie, wyważone wzornictwo.

Miska wisząca MERO - elegancka prostota

Inspiracje geometrią dostrzec można zarówno w prostokątnych, szerokich misach umywalek czy masywnej bryle kompaktowego WC. Równie ciekawy efekt wizualny projektanci Armatury Kraków uzyskali przy tworzeniu miski wiszącej.

Wisząca miska wc z linii MERO, wyróżniająca się lejowatym kształtem i podwyższonymi krawędziami, przybiera ciekawą formę geometrycznej bryły. Dzięki wyważonemu charakterowi i dużej dbałości o detal doskonale wpisuje się w wystrój nowoczesnych wnętrz. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej ze szkliwioną powłoką, odporną na powstawanie zarysowań czy oddziaływanie środków czystości.

miska WC MERO

miska wisząca z kolekcji MERO

Miska wisząca MERO przeznaczona jest do instalacji na stelażu podtynkowym oraz zestawienia ze ściennymi przyciskami spłukującymi z kolekcji VICTORIA. Armatura Kraków oferuje również dopasowaną deskę wykonaną z trwałego duroplastu. Dzięki powłoce antybakteryjnej, model ułatwia zachowanie wysokiego poziomu higieny strefy toaletowej. Mechanizm wolnoopadający zapewnia bezpieczeństwo użytkowania oraz trwałość.

W ofercie Armatury Kraków miska wisząca z kolekcji MERO dostępna jest zarówno solo, jak i w praktycznym zestawie, obejmującym także stelaż podtynkowy VICTORIA, deskę MERO, przycisk spłukujący VICTORIA z systemem DUO 3/6l oraz podkładką izolacyjną.

Ceny brutto:

  • Miska wisząca MERO bez deski: 362 zł
  • Deska wolnoopadająca MERO: 232 zł
  • Zestaw podtynkowy MERO: 925 zł
     

Kontakt w sprawie produktów:

Armatura Kraków S.A.
ul. Zakopiańska 72
30-418 Kraków
tel. (12) 25 44 200
www: www.kfa.pl
mail: wyślij wiadomość
Armatura Kraków S.A.

baterie łazienkowe » baterie kuchenne » grzejniki aluminiowe » zawory


Zobacz zdjęcia w galerii Armatura Kraków
Podobne artykuły
Nietypowe umywalki w łazience

ceramika sanitarna

Nietypowe umywalki w łazience

W większości łazienek w naszych domach znajdują się umywalki owalne, podłużne, kwadratowe czy też prostokątne... więcej...

Bidet coraz bardziej popularny

ceramika sanitarna

Bidet coraz bardziej popularny

Minęły czasy, gdy bidet stanowił synonim luksusu i świadczył o prestiżu gospodarza. Teraz montowane są w wielu... więcej...

Trendy 2019 - umywalki nablatowe i wolnostojące

ceramika sanitarna

Trendy 2019 - umywalki nablatowe i wolnostojące

Większość umywalek łazienkowych jest przytwierdzana do ściany, blatu lub szafki. Jednak coraz większą popularność... więcej...