konkurs fotograficzny nasze łazienki 2022

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Nowe zestawy natryskowe od FERRO

data aktualizacji: 12-03-2020, 10:03 – artykuł promocyjny

Zestawy prysznicowe są poręczne, wygodne i zapewniają duży komfort w czasie korzystania z prysznica. Z tego też powodu bogata oferta marki Ferro wciąż jest poszerzana w tym zakresie. Zestawy natryskowe z deszczownią Rondo Lux i Squerto Lux doskonale wpisują się w ten trend a higieniczny zestaw natryskowy chromowany Presso dopełnia całości czyniąc całą gamę produktową elastyczną i odpowiadającą potrzebom szerszej grupy.

Nowe zestawy natryskowe od FERRO

Zestaw natryskowy przesuwny z deszczownią Rondo Lux

 

Zestaw ten wyposażony jest w głowicę talerzową o średnicy 20 cm oraz komponującą się z nią 3-funkcyjną rączkę natrysku przez co znakomicie wpiszę się w aranżację każdej klasycznej łazienki.

Zobacz więcej >> Ferro Rondo Lux

 

Zestaw natryskowy przesuwny z deszczownią Squerto Lux

 

Drugi zestaw to z kolei propozycja do nowoczesnych wnętrzach, w których meble oraz armatura charakteryzują się geometryczną formą. Ten elegancki zestaw wyposażony został w kwadratową głowicę talerzową o wymiarach 20 x 20 cm i nawiązującą do niej kształtem 1-funkcyjną rączkę natrysku.

Zobacz więcej >> Ferro Squerto Lux

  • Oba komplety posiadają metalowy przełącznik z wkładką ceramiczną umożliwiającą wygodne przełączanie przepływu wody między deszczownią a rączką natrysku.
  • Zarówno deszczownia, jak i rączka posiadają praktyczny system usuwania kamienia wapiennego Easy Clean.
  • W zestawach znajduje się również drążek metalowy przesuwny o długości 98,5 cm.
  • Komplety można podłączyć do wszystkich baterii wannowych i natryskowych przy użyciu węża podłączeniowego z nakrętką 1/2” o długości 50 cm.
  • Regulowany rozstaw uchwytów sprawia, że zestawy zamontujemy w istniejących już otworach, a dołączona do nich praktyczna płaska półka z regulacją mocowania pozwoli na swobodny dostęp do kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji.

 


Higieniczny zestaw natryskowy chromowany Presso

 

Presso posiada wąż natryskowy o długości 125 cm oraz wygodna w użyciu rączka natryskowa z chromowanym uchwytem punktowym i praktycznym systemem AUTO-STOP, dzięki któremu możemy wygodnie sterować przepływem wody.  Przyłącze G 1/2 pozwala na zamontowanie go do każdej baterii wannowej/natryskowej lub umywalkowej z dodatkowym podłączeniem G 1/2.

Zobacz więcej >> Ferro Presso


 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość
Ferro S.A.

baterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

            


Podobne artykuły
Łazienka dla niej i dla niego

armatura łazienkowa

Łazienka dla niej i dla niego

Domowa strefa relaksu dopasowana do indywidualnych potrzeb to coraz częściej standard w polskich domach. Dzieje się... więcej...

Nowości armatury sanitarnej FERRO

armatura łazienkowa

Nowości armatury sanitarnej FERRO

Firma Ferro po raz kolejny wprowadza na rynek nowoczesne rozwiązania w zakresie armatury sanitarnej – zestawy... więcej...

Bierzemy pod lupę ścianki prysznicowe „walk in”

armatura łazienkowa

Bierzemy pod lupę ścianki prysznicowe „walk...

W nowoczesnej łazience nie może zabraknąć kabiny typu "walk in". Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi... więcej...