konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Szklane płytki Colorimo Hexi

data aktualizacji: 21-02-2020, 11:24 – artykuł promocyjny

Colorimo Hexi to kolekcja sześciu wzorów szkieł lakierowanych utrzymanych w jednej, ciepłej i eleganckiej tonacji kolorystycznej. Na kolekcję składają się cztery trójwymiarowe struktury szkła, które mienią się w zależności od ekspozycji na światło oraz dwie gładkie powierzchnie: matowa i o wysokim połysku. Różnorodne zestawienia wzorów Colorimo hexi pozwalają na kreatywne tworzenie kompozycji powierzchni ścian lub frontów meblowych.

Szklane płytki Colorimo Hexi

Płytki szklane należące do kolekcji Colorimo hexi to propozycja dekoracji łazienki za pomocą szkła lakierowanego Colorimo, przyjmującego postać geometrycznych kształtów. Szklane płytki stanowią idealne rozwiązanie, gdy pokrywają całą ścianę, jak również jako element dekoracyjny. Marka Colorimo udostępnia duży wybór kształtów, kolorów oraz struktur. Tworzą one uzupełnienie indywidualnego gustu oraz charakteru łazienki.

Colorimo hexi

>>> Colorimo Hexi

Colorimo Hexi otrzymało wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2017 w kategorii „Przestrzeń Łazienki”. Colorimo Hexi otrzymało również nagrodę w kategorii „Płytki ceramiczne i okładziny z innych materiałów”. Z przyjemnością informujemy, iż wraz z kolekcją Hexi dołączyliśmy do grona FINALISTÓW KONKURSU DOBRY WZÓR 2017.


Kabiny prysznicowe

Szklane kabiny prysznicowe to interesujące rozwiązanie, które powstało z myślą o osobach wymagających, dla których liczy się nowoczesny design i eleganckie wzornictwo. Kabiny ze szkła nadają pomieszczeniom wysublimowanego smaku oraz przejrzystości. Podczas ich montażu ilość okuć można ograniczyć do niezbędnego minimum. W przypadku drzwi przesuwnych mocowane są one na panelu stałym. W zależności od układu ścianek do wyboru mamy dwa sposoby montażu: za pomocą zawiasów (układ ściana - szkło) lub relingu (układ szkło - szkło). Przy wyborze układu ścianek należy pamiętać o docenieniu aspektu praktycznego, dzięki któremu zamknięta kabina szklana pozwala na szczelne zabezpieczenie części mokrej łazienki.

szklana kabina prysznicowa Glasimo plus szklane płytki Colorimo hexi


Nadruk cyfrowy

Marka Glasimo w swojej ofercie posiada również produkty szklane z nadrukiem ceramicznym naniesionym poprzez zastosowanie technologii Digital Print. Można wybierać spośród kilku dostępnych różnych propozycji nadruku. Technologia ta pozwala ponadto na wyprodukowanie elementu szklanego z indywidualnie zaprojektowanym wzorem. Glasimo otwarte jest na projekty nadruków, przygotowane przez swoich klientów. Nadruk ceramiczny na drzwiach do łazienki czy kabinie prysznicowej, parawanie nawannowym odświeży każde wnętrze.

parawan nawannowy Glasimo plus płytki szklane Colorimo hexi
 

Kontakt w sprawie produktów:

Mochnik Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Składowa 6
45-125 Opole
tel. +48 77 42 32 800
www: www.colorimo.eu
mail: wyślij wiadomość
Mochnik Sp. z o.o. Sp. k.

szkło lakierowane z połyskiem - kolekcja Standard » szkło lakierowane matowe - kolekcja Sati » szkło lakierowane z teksturą - kolekcja Ornament » 6 dekorów ze szkła lakierowanego w ciepłej tonacji i eleganckim wzornictwie - kolekcja Hexi » płytki szklane - kolekcja Colorimo Forma

Zobacz zdjęcia w galerii Colorimo:

Podobne artykuły
Rodzaje płytek - przewodnik

podłogi i ściany

Rodzaje płytek - przewodnik

Płytki ceramiczne mają tylu zwolenników, co przeciwników. Producenci prześcigają się z pomysłami... więcej...

Szkło sposobem na efektowną aranżację łazienki

podłogi i ściany

Szkło sposobem na efektowną aranżację łazienki

Jest wiele sposobów na wykończenie ścian w łazience. Czasy, gdy każdy sięgał po płytki i wyklejał nimi... więcej...

Wybieramy płytki ceramiczne

podłogi i ściany

Wybieramy płytki ceramiczne

Wybór płytek ceramicznych uwarunkowny powinien być funkcjami użytkowymi pomieszczenia docelowego. Kwestia... więcej...