Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Umywalki z cienkim rantem - przegląd

artykuł promocyjny

Cienkie krawędzie to popularne wzornictwo związane z ulepszeniem technologii produkcji ceramiki sanitarnej. Dostęp do nowoczesnych tworzyw pozwala zminimalizować ranty w umywalkach do tego stopnia, że stały się one ultra cienkie. Zazwyczaj są to konglomerat i żywice odporne na zarysowania i uszkodzenia. Cienki rant nadaje umywalce lekkości, czyniąc ją również elementem dekoracyjnym wnętrza.

Umywalki z cienkim rantem - przegląd

fot.: LUXUM

Umywalki z cienkim rantem dostępne są w szerokiej gamie -  wpuszczanych w blat, modele montowane w szafkach lub stojące oraz w zależności od naszych preferencji możemy znaleźć umywalki z lub bez otworu na baterię czy przelewem. Różne są również wymiary oraz kształt. Tego typu umywalki mają niewielką wagę, ale zachowują przy tym dużą trwałość.

 

Umywalki z cienkimi krawędziami  - przykładowe modele


RIHO

RIHO - umywalka OVIEDO z serii Solid Surface 2.0

1. umywalka OVIEDO z serii Solid Surface 2.0. Rozmiar 41 x 41 cm. Wyjątkowo cienkie brzegi umywalki. Możliwość pomalowania z zewnątrz na dowolny kolor z palety RAL (wykończenie matowe lub z połyskiem). Idealny duet z wanną Oviedo z kolekcji RIHO Limited. 

RIHO - umywalka BARCA z serii Solid Surface 2.0

2. umywalka BARCA z serii Solid Surface 2.0. Rozmiar Ø 40 cm. Wyjątkowo cienkie brzegi umywalki. Możliwość pomalowania z zewnątrz na dowolny kolor z palety RAL (wykończenie matowe lub z połyskiem). Idealny duet z wanną Barca z kolekcji RIHO Limited.

RIHO - umywalka Thin z serii Solid Surface 2.0

3. umywalka THIN z serii Solid Surface 2.0. Rozmiary – 38 x 38 cm. Wyjątkowo cienkie brzegi umywalki. Możliwość pomalowania z zewnątrz na dowolny kolor z palety RAL (wykończenie matowe lub z połyskiem).

Zobacz inne umywalki z oferty firmy >> RIHO

 

Luxum

Umywalka nablatowa, matowa w kolorze białym wykonana z unikalnego kompozytu Cristalstone Luxum. Jej cienki rant ma zaledwie 11mm. Owalna bryła idealnie pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i tych w stylu klasycznym. Z pewnością będzie ozdobą każdej łazienki.

Cienkie ranty - trendy w łazienkowej ceramice


Zobacz pozostałe umywalki w ofercie >> LUXUM

 

Ceramed

Umywalka nablatowa Bari o wymiarach 50x39x14 cm to elegancja sama w sobie. Dostępna w pięknym kolorze matowej czerni idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Jej kształt zbliżony jest do prostokąta o zaokrąglonych rogach. Cienkie krawędzie umywalki pozwalają na całkowite wykorzystanie jej przestrzeni użytkowej.

Bari ceramed

Umywalka nablatowa Forlan o wymiarach 40x40x14,5 jest mała i kompaktowa. Idealnie sprawdzi się w mnejszych wnętrzach, gdzie każdy wymiar ma znaczenie. Jej okrągły kształt, pozwala na dowloną jej aranżacje, gdyż nie zajmuje dużo miejsca. 

Ceramed Forlan

Umywalka nablatowa Noa o wymiarach 60x36 została wykonana z konglomeratu. Jej elegancki wygląd i bardzo cienkie krawędzie pozwalają na szerokie jej zastosowanie w nowoczesnych aranżacjach łazienek.  

Marmite ceramed

 

Zobacz pozostałe umywalki w ofercie >> CERAMED

 

Massi

Umywalka nablatowa Massi ADIUCA prezentuje minimalistyczny design a dodatkowo jest bardzo funkcjonalna. Misa ma kształt zbliżony do prostokąta i jest obszerna. Kompaktowa budowa wygląda lekko i elegancko. Propozycja godna uwagi zarówno do dużych jak i małych pomieszczeń.

Umywalka nablatowa Massi ADIUCA - cienki rant

Umywalka nablatowa DAIRE o okrągłej misie z cienkimi krawędziami to idealne rozwiązanie do każdej łazienki, w której chcemy uzyskać efekt nowoczesnej aranżacji. Minimalsityczna forma oraz śnieżnobiałe wykończenie nadaje jej lekkości i subtelności.

Umywalka nablatowa z cienkim rantem DAIRE


Zobacz pozostałe umywalki w ofercie >> MASSI


SALONIKA

Salon łazienek Salonika w swojej bogatej ofercie posiada umywalki włoskiego producenta - firmy Simas. Umywalki z kolekcji Sharp dostępne są w wielu formach i wymiarach - do wyboru w wykończeniu połysk i mat. Produkty te wyróżnia ciekawy design, wysoka jakość wykonania oraz najwyższej jakości materiały. Umywalki są odporne na działanie kwasów i barwników.

Simas - cienkie krawędzie ceramikiSimas - cienkie rantySimas - umywalka z cienkim rantem

Zobacz pozostałe modele z kolekcji Sharp >> SIMAS

Porcelanosa Noken umywalka Porcelanosa Noken Lounge - Salonikaumywalka Porcelanosa Noken - Salonika

Zobacz pozostałe umywalki Porcelanosa Noken

 

Invena

Umywalka nablatowa Keto o cienkich krawędziach ma minimalistyczną postać nawiązującą do trendu geometrycznego, w którym prostota jest na pierwszym miejscu. Kolor biały jest uniwersalny i bardzo elegancki. Wymiary to Ø 41,5 x 13,5 cm. Umywalka nie posiada przelewu ani otworu na baterię

Okrągła umywalka nablatowa Keto z cienkimi rantami

Umywalka nablatowa Reja o wymiarach 39 x 39 x14 cm w kształcie kwadratu, bez przelewu i otworu na baterię. Najlepiej prezentuje się z wysokimi bateriami stojącymi.

Umywalka nablatowa Reja - trendy 2018


Zobacz pozostałe umywalki w ofercie >> INVENA 

 

Sanitti

Umywalka nablatowa ART ROMBO oprócz wyjątkowo cienkich krawędzi posiada dodatkowo element ozdobny w postaci struktury pikowania na zewnętrznej części. Ta okrągła umywalka ma wymiary 145 x 440 mm i jest produkowana z ceramiki. Z kolei model ART 55 to owalna propozycja na nowoczesne wykończenie łazienki. 

Umywalka nablatowa ART ROMBOUmywalka nablatowa ART 55


Zobacz pozostałe umywalki w ofercie  >> SANITTI

 

Elita

Umywalka nablatowa Placa z cienkim rantem w kształcie prostokąta o wymiarach 48.00 x 13.00 x 37.00 cm bez przelewu i otworu na baterię o głębokiej misie. Nieco bardziej finezyjny kształt posiada umywalka Piato, którą również montuje się na blacie. Jej wymiary to 73.00 x 12.00 x 38.00 cm. 

Cienkie ranty - trendy 2018Łazienka 2018 - moda na cienkie ranty

Zobacz pozostałe umywalki w ofercie  >> ELITA

 

Przeczytaj także:

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: Riho, Massi, Luxum, Invena, Elita, Salonika, Ceramed


Polecamy

 

Umywalki z efektem marmuru - przegląd modeli ceramika sanitarna

Umywalki z marmuru - przegląd

 
Wybieramy umywalkę ceramika sanitarna

Wybieramy umywalkę

 
Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości armatura łazienkowa

Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości

 
Bidet w małej łazience armatura łazienkowa

Bidet w małej łazience

 
Szklane wnętrza Glasimo armatura łazienkowa

Szklane wnętrza Glasimo

 
Partnerzy

CerramedBesco
 

LuxumCristalstone

Invenalogo Coram

AKCJUM

Riho  Sapho


logo Piramida
Werit

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni
Facebook
Instagram