coram

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Umywalki ze stali szlachetnej Intra

data aktualizacji: 18-02-2015, 13:22 – artykuł promocyjny

Umywalki ze stali nierdzewnej marki Intra Scandinavian Design dostępne są w ofercie firmy Skala. Produkty te wyróżnia wyjątkowe skandynawskie wzornictwo, opierające się na minimalistycznym stylu.

Umywalki ze stali szlachetnej Intra

Dzięki wykorzystaniu technologii tłoczenia i obróbki stali nierdzewnej, firma Intra w swoich prduktach łączy nowoczesne wzornictwo z  funkcjonalnością.

  • ICON IC3

umywalka ICON IC3

Umywalka ze stali nierdzewnej wpuszczana w blat do montażu na równi z blatem lub do podwieszenia pod blatem. Z kompletem przelewowym i elementami mocującymi.

 

  • ICON IC1

umywalka ICON IC1

Umywalka ze stali nierdzewnej do montażu na równi z blatem lub do podwieszenia pod blatem.

 

  • RS/72

umywalka RS/72

Umywalka za stali nierdzewnej do montażu na ścianie. Dostarczana z wyciętym otworem na baterię, otworem odpływowym 1 ¼” i kompletem przelewowym.

 

  • PV120

umywalka PV120

Umywalka wielostanowiskowa tłoczona w całości ze stali nierdzewnej do montażu na ścianie. Dostarczana z odpływem kratowym 1 ½”, wspornikami ze stali nierdzewnej oraz panelem ściennym.
 

Kontakt w sprawie produktów:

SKALA Agnieszka Otręba
ul. Uzdrowiskowa 7
43-230 Goczałkowice-Zdrój
tel. 32 7388110
www: www.e-skala.pl
mail: wyślij wiadomość
SKALA Agnieszka Otręba

Sanitariaty: baterie bezdotykowe » automaty pisuarowe » automaty spłukujące wc » automaty natryskowe » armatura PIEZO » armatura czasowa » zawory nożne » dozowniki » armatura specjalna » Przemysł spożywczy: umywalki na podczerwień » umywalki kolanowe » myjki » zestawy szatniowe » meble metalowe » suszarki » zwijacze do węży » środki myjące

Podobne artykuły
IntimSpa - urządzenia WC z funkcją higieny

ceramika sanitarna

IntimSpa - urządzenia WC z funkcją higieny

Użycie muszli sedesowej również jako bidetu z automatycznym myciem dyszami natryskowymi to prawdziwa rewolucja... więcej...

Modne umywalki podwójne w aranżacji nowoczesnej łazienki

ceramika sanitarna

Modne umywalki podwójne w aranżacji nowoczesnej łazienki

Jak zapełnić przestrzeń, by nic nie zakłóciło pierwszego wrażenia i aby przejścia między kolejnymi elementami... więcej...