konkurs fotograficzny nasze łazienki 2022

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Łazienka dla niej i dla niego

data aktualizacji: 07-02-2018, 13:13 – artykuł promocyjny

Domowa strefa relaksu dopasowana do indywidualnych potrzeb to coraz częściej standard w polskich domach. Dzieje się tak z jednego ważnego powodu – doceniamy praktyczne rozwiązania, a łazienka coraz częściej jest jedną z ważniejszych części domu. Możliwość wydzielenia dwóch pomieszczeń sanitarnych otwiera przed nami wariant posiadania łazienki dla niej i dla niego. Taka przestrzeń skrojona na miarę, w której uwzględnia się cechy jednostki i to z podziałem na płeć zapewnia komfort, o który warto dbać.

 

Dla Niej

Łazienka dla niej i dla niego

W przestrzeni glamour świetnie sprawdzają się akcenty chromowane o nietypowych kształtach lub z charakterystycznymi motywami zdobniczymi, kojarzącymi się z przepychem. - Jeśli chodzi o stylizacje retro - tu od lat królują armatura oraz kolumny prysznicowe w odcieniach mosiądzu antycznego lub brązu. Retro-stylizacjom dedukujemy nasze produkty z linii Stilo komentuje Marcin Szymke.


Łazienka urządzona z myślą o kobietach zazwyczaj charakteryzuje się jasną kolorystyką, częściej to właśnie w kobiecej przestrzeni pojawiają się pastele, czy ekstrawaganckie złoto. Są to barwy o bardzo dobrych właściwościach, gdyż takie pomieszczenie staje się przyjazne i harmonijne, a do tego łatwiej w takiej atmosferze o relaks. Kolorystyka bazująca na stonowanych kolorach rozjaśnia pomieszczenie i sprawia, że staje się  ono większe. W takiej scenerii doskonale odnajdują się białe akcenty.

– Bardzo często, gdy nasi klienci projektują łazienki, które mają stanowić przestrzeń kąpielową dla pań wybierają do nich armaturę w kolorze białym. Tego typu aranżacje szczególnie harmonijnie wyglądają z bateriami z białej linii Alea i Raila, które powstały z myślą o jasnych przestrzeniach komentuje Marcin Szymke, produkt manager baterii i hydroterapii Laveo. - Poza harmonijnymi, jasnymi wnętrzami zauważamy też niesłabnący trend na łazienki w stylu retro i glamour dodaje.

Alea

fot.: armatura w kolorze białym - seria Alea

 

Dla Niego

 

Łazienki mężczyzn są zwykle bardziej powściągliwe kolorystycznie. Towarzyszy im często ascetyczna forma, projekt oparty na podstawowych barwach i oszczędność detali oraz zdobień. Bardzo dobrze w męskich przestrzeniach kąpielowych sprawdzają się zestawienia barw kontrastowych - czerni i bieli. W tego typu aranżacjach doskonałym uzupełnieniem będą elementy sanitarne w kolorze czarnym, choćby armatura Raila i zestaw natryskowy Breva z oferty Laveo podsumowuje Marcin Szymke.

Breva

fot.: zestaw Breva

 

Łazienki kobiet i mężczyzn - dwa różne światy

 

Choć oczekiwania stylistyczne tych pomieszczeń często bardzo od siebie odbiegają to łączy je ta sama funkcjonalność. Przy zachowaniu indywidualnego charakteru sukces jest gwarantowany. Jeśli tylko powierzchnia domu stwarza możliwość, by każdy z domowników posiadał własną przestrzeń kąpielową to warto pójść tym tropem. Jako doskonałe rozwiązanie, nie tylko ze względów praktycznych, pozwalają na relaks w takim otoczeniu, w którym każdy z domowników będzie czuł się najlepiej.

 

Więcej informacji i inspiracji na łazienki dla niej i dla niego na www.laveo.pl


 

Kontakt w sprawie produktów:

Laveo
Al. Kościuszki 3
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: www.laveo.pl
mail: wyślij wiadomość
Laveo

baterie: bidetowe » natryskowe » wannowe » umywalkowe » akcesoria prysznicowe: panele prysznicowe » kolumny prysznicowe » zestawy natryskowe » deszczownice » słuchawki prysznicowe »  ceramika sanitarna: umywalki ceramiczne » umywalki granitowe » umywalki stalowe


Zobacz zdjęcia w galerii Laveo

 
 

Podobne artykuły
Na co zwrócić uwagę przy zakupie baterii do wanny

armatura łazienkowa

Na co zwrócić uwagę przy zakupie baterii do wanny

Wybierając wyposażenie do łazienki zazwyczaj najwięcej uwagi przykładamy do zakupu najbardziej widocznych elementów... więcej...

W jakiej temperaturze się kąpać - to musisz wiedzieć

armatura łazienkowa

W jakiej temperaturze się kąpać - to musisz wiedzieć

Ciepła a może zimna kąpiel? Kiedy woda ma idealną temperaturę, dobroczynną dla naszego ogranizmu, skóry... więcej...

Składane baterie wannowe, czyli jak łatwo oszczędzić miejsce w łazience

armatura łazienkowa

Składane baterie wannowe, czyli jak łatwo oszczędzić...

Mała łazienka to zawsze spore wyzwanie aranżacyjne dla właściciela domu czy mieszkania. Na szczęście producenci... więcej...