aurora

Nowy Katalog Defra 2018

data aktualizacji: 20-02-2020, 10:29 – artykuł promocyjny

Już od maja 2018 roku, zainteresowani urządzaniem łazienki, będą mogli dokonać wyboru wymarzonych mebli łazienkowych, korzystając z najnowszej oferty marki Defra, przedstawionej w Katalogu 2018.

Nowy Katalog Defra 2018

Nowy Katalog marki Defra w przejrzystej i nowoczesnej formie prezentuje wszystkie niezbędne informacje na temat kolekcji mebli łazienkowych. Na 250 stronach przedstawiona została oferta 20 oryginalnych kolekcji, w tym 4 atrakcyjnych i funkcjonalnych nowości – kolekcji FLOU, SENSO, NODO i POINT, które z pewnością wzbudzą zachwyt klientów. Wraz z Katalogiem w ręce klientów trafi wzornik kolorów, który ułatwi wybór koloru lakieru lub dekoru do wymarzonych mebli.

Meble łazienkowe Defra FlouMeble łazienkowe Defra Flou

Kolekcja mebli FLOU - lakier piaskowy połysk

Meble łazienkowe Defra SensoMeble łazienkowe Defra Senso

Kolekcja mebli SENSO - lakier fiolet soho mat

W katalogu znajduje się również szeroka gama ceramicznych i konglomeratowych umywalek dopasowanych do kolekcji, odświeżona oferta luster oraz propozycja praktycznych akcesoriów łazienkowych – funkcjonalnych wkładów do szuflad, ułatwiających utrzymanie porządku oraz estetycznych uchwytów na papier toaletowy i ręczniki, stanowiących piękne uzupełnienie aranżacji łazienki.

Meble łazienkowe Defra PointMeble łazienkowe Defra Point

Kolekcja mebli POINT lakier biały połysk

Układ Katalogu w przejrzysty i elegancki sposób prezentuje kolekcje marki Defra, w podziale na trzy działy:

  • Defra Top new - zawierającą energetyczne i świeże nowości – kolekcje FLOW, SENSO, NODO i POINT,
  • Defra Top – zawierającą znane i lubiane przez klientów, odświeżone o innowacje technologiczne i funkcjonalne kolekcje AMURA, COMO, FONTE, GUADIX, MURCIA i OP-ARTY
  • Defra Basic – zawierającą technologicznie i estetycznie odnowione kolekcje ALTA, BARREL, CALA, GRANADA, KLASIS, LATTE, LINES, OLEX i TRENTO oraz ALESIA, następczynię Armando.
     

Kolekcja Op-Arty Defra dekor orzech rockford

Kolekcja mebli OP-ARTY - dekor orzech rockford

Kolekcje zostały poszerzone o dodatkowe bryły, zyskały także nowe kolory i dekory, będące odzwierciedleniem światowych trendów w aranżacji łazienek. Obok ponadczasowych matowych i błyszczących bieli i cieszących się dużym zainteresowaniem grafitów (zarówno matowych, jak i błyszczących) oraz błyszczącej czerni, w aktualnej ofercie marki Defra znalazły się meble łazienkowe w nowych atrakcyjnych kolorach: chłodnym, stonowanym popielu, tajemniczym fiolecie soho, jasnym, ciepłym piaskowym i głębokim odcieniu burgundu. Wśród dekorów wyboru dokonać będzie można pomiędzy jasnym bukiem truflowym, wyrazistym orzechem rockford i przygaszonym szarym dębem.

Kolekcja Como Defra lakier popiel połysk - meble łazienkowe

          Kolekcja mebli COMO - lakier popiel połysk

Kolekcja Fonte Defra dekor dąb szary - meble łazienkoweKolekcja Guadix Defra Top lakier burgund mat - meble łazienkowe

   Kolekcja mebli FONTE - dekor dąb szary                    Kolekcja mebli GUADIX - lakier burgund mat

Nowe propozycje marki Defra zachwycają nowatorskim podejściem do mebli łazienkowych. Głębokie szuflady i szuflady wewnętrzne w szafkach podumywalkowych w kilku wymiarach, słupki o różnych szerokościach i głębokościach, praktyczne, pojemne szafki z blatem, sprawdzą się w każdej łazience i pomogą efektownie i funkcjonalnie zaaranżować przestrzeń, a eleganckie grafitowe wykończenie wnętrz szafek, praktyczne organizery do szuflad i unikatowe, specjalnie zaprojektowane uchwyty podniosą walor estetyczny.

DefraBOX wkłady do szufladOrganizer do szuflady Defra

   DefraBOX wkłady do szuflad                                    Organizer do szuflady Defra

Miłośników kolekcji bardziej tradycyjnych ucieszy kolekcja ALESIA, następczyni kolekcji Armando, która zachwyca atrakcyjnym frezem, biżuteryjnym uchwytem i geometryczną nóżką. Funkcjonalność kolekcji ALESIA zwiększa system DefraSoftClose, w który wyposażono wszystkie drzwi szafek.

Katalog mebli łazienkowych marki Defra dostępny jest zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej (na www.defra.pl/do-pobrania/)

Kontakt w sprawie produktów:

Deftrans Sp. z o.o. marka DEFRA
ul. Wszewilki 59
56-300 Milicz
tel. + 48 71 383 12 97
www: www.defra.pl
mail: wyślij wiadomość
Deftrans Sp. z o.o. marka DEFRA

producent mebli łazienkowych » meble łazienkowe » szafki podumywalkowe » szafki łazienkowe wiszące » meble z litego drewna » szafki łazienkowe » szafki łazienkowe stojące » wyposażenie łazienki » zestawy łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii DEFRA
:

    Defra    Defra    Defra    Defra
 
 


Podobne artykuły
SENSO - zmysłowa kolekcja mebli łazienkowych

meble i akcesoria

SENSO - zmysłowa kolekcja mebli łazienkowych

Meble łazienkowe SENSO, nowość w ofercie Defra, to kolekcja, która pozytywnie wpłynie na Twoje zmysły i... więcej...

Funkcjonalna łazienka - poznaj sprawdzone sposoby i inspiracje

meble i akcesoria

Funkcjonalna łazienka - poznaj sprawdzone sposoby...

Bez względu na metraż łazienka powinna spełniać wszystkie swoje funkcje. Nawet jeśli w łazience spędzamy względnie... więcej...

Dodatki łazienkowe w wiosennych kolorach

meble i akcesoria

Dodatki łazienkowe w wiosennych kolorach

Sposobem na odświeżenie i ożywienie przestrzeni łazienkowej jest wprowadzenie do aranżacji dodatków w soczystych... więcej...